Gdy szukasz pomysłów na urządzenie balkonu

Taras. Kącik, w którym z przyjemnością wypoczywasz. Masz tam swój azyl z fotelem, stolikiem, krzyżówką i pyszną kawą… Czego chcieć więcej do relaksu? Chyba tylko ciepłych dni. Dziś publikujemy trochę pomysłów na aranżację naszego miejsca do wytchnienia i relaksu.
aranżacja
Admin: MEVACO Sp. z o.o.
Podpatrzone na: MEVACO Sp. z o.o.
W zależności od tego, jaką wielkością balkonu i ilością kasy dysponujemy, tak możemy aranżować nasze metry kwadratowe na wolnym powietrzu. W pierwszej kolejności spójrzmy, jak wygląda budynek. Jeżeli stanowi on współczesną bryłę, na pewno nie będzie do niego odpowiadał balkon urządzony w wiejskim stylu . Na balkonie potrzebujemy trzech grup przedmiotów. Najpierw wymyślmy miejsce, w którym postawimy niewielki stolik i krzesła. Ta przestrzeń będzie naszą oazą spokoju, relaksu i wypoczynku. Spróbujmy kupić stół i krzesła podobne do siebie, w supermarketach zresztą znajdziemy wiele ciekawych kompletów. Polecamy szczególnie rozkładane krzesła, które można dostawić w miarę potrzeby. Jeżeli gospodyni lubi pielęgnować kwiaty, możemy zrobić także mały ogródek, pełen różnokolorowych kwiatów. Obecnie mamy niemal nieograniczony dostęp różnych donic na kwiaty.

Prezentowana na tej stronie problematyka jest według Ciebie godna uwagi? Jeśli tak, to kliknij tutaj i przeczytaj oprócz tego więcej w treści.

Powinniśmy się tylko zastanowić jakiego rodzaju kwiaty chcemy mieć, czy będą to typowo balkonowe kwiaty (chryzantemy.pl/doniczkowe_wielkokwiatowe.html), które będą spływały z balustrady, a może te stojące, albo bluszcz. Wiele z nich można kupić dosłownie bez wychodzenia z domu, w sklepach internetowych. Udowadnia to blogerka lou na lovingit. Polecamy publikację: urządzanie balkonu


Sprawdź też

Jak dobrze zaplanować ogrodzenie wokół domu, która z jego wersji będzie najlepsza

płoty
Admin: Paul Sableman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Już na etapie planowania swojego domu warto pomyśleć o jego ogrodzeniu. Wbrew temu co się wielu wydaje jest to dość istotny element całości, chociaż wielu ludzi pozostawia tę sprawę na sam koniec, nic wcześniej nad tym nie myśląc. A przecież ogrodzenie wraz z bramą wjazdową powinno być jedną spójną całością, i dobrze żeby zgrywało się zarówno z architekturą domu jak i charakterem okolicy.
2020-10-08 08:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.