W obecnych czasach są tacy, którzy coraz roztropniej podchodzą do spraw związanych ze zdrowiem własnym i swej rodziny

Ryby są bardzo zdrowe i wie pewnie o tym niejedno dziecko. Jeżeli chcemy ograniczyć spożywanie czerwonego mięsa, to wydaje się to możliwe, ale mimo wszystko powinniśmy się głęboko zastanowić czy należy to uczynić również z rybami.


Zrozumienie tego, jak możemy pożytecznie wpływać na swoje zdrowie zwiększa się u coraz większej grupy Polków z każdym rokiem.
wycieczki
Admin: Wawel Service


ogląd - akcesoria
Admin: włodi
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


sierść
Admin: Vantage Development SA
Podpatrzone na: Vantage Development SA


Coraz częściej mamy możliwość dostrzec tendencję wzrostową, jeżeli chodzi o kupowanie zdrowej żywności. Wzrasta ilość eko sklepów czy bazarków, ale również sprzedaż pism ze zdrowymi przepisami. Również blogerki, które zajmują się kreowaniem zdrowych przepisów mają coraz liczniejszą rzeszę naśladowców. To cieszy, gdyż, jak wieści porzekadło w zdrowym ciele, zdrowy duch. Jeśli jemy zdrowo, to nie tylko mniej chorujemy, ale także lepiej śpimy, mamy lepsze nastawienie, promienną cerę oraz lśniące włosy. I tak jak nie ma jednogłośnej opinii wśród dietetyków czy jeść mięso czy nie, to wszyscy jednomyślnie powtarzają, że należy jeść ryby. I to nie tylko w piątki, ale przynajmniej trzy razy. Ryby są bodaj największym źródłem omega 3 oraz białka. Na dodatek, ryby mają w sobie całą masę tego korzystnego dla zdrowia cholesterolu i są niskokaloryczne. Wpływają również dobrze na rozwój mózgu, dlatego zaleca się ich spożycie najmłodszym. Jednak nie wyłącznie one powinny jeść ryby.
Każdy, niezależnie od wieku, musi nauczyć się przyrządzać ryby na różne sposoby. Na szczęście, nie jest to trudne, gdyż łatwo można zrobić pyszną rybę. Czasami wystarczy ją zaledwie skropić cytryną.
2018-10-04 13:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.