Nasz ogród...nasza duma

Sezon ogrodniczy rozpoczęty! Nasadzamy, grabimy, siejemy, by po wyczerpujących fizycznie zajęciach - ubrudzonym, ale jak z siebie dumnym przysiąść pod drzewem i cieszyć się pięknem naszego ogrodu. A to właściwie początek wiosny! Dopiero przed nami relaks na relaks na zielonej trawie, wspólne śniadania czy kwiaty w mieszkaniu z własnego ogrodu. Nasz ogród... Nasza duma.

Gdy wszystko w życiu mija tak momentalnie, ogrodnictwo daje nam szansę na chwilę odpoczynku, ciszy i równowagi. Bywa, że nasze ręce bywają ubrudzone ziemią, lecz nasza dusza i umysł nadal są czyste. Świadomość, że jesteśmy inicjatorami czegoś ważnego i wartościowego (a jednocześnie jakże przyjemnego) dodaje nam energii i chęci do dalszych prac.
Ogród to przede wszystkim zabawa, radość z dobrze wykonanej pracy, obecność i możliwość przyjemnego spędzania czasu z rodziną, przyjaciółmi czy dziećmi. Dzięki tej zielonej przestrzeni jesteśmy w stanie nauczyć je sumienności i pracy, jak i produkcji własnej żywności, jednocześnie ucząc ładu i porządku, troski o narzędzia pracy.

domek dla dzieci
Admin: Donna & Andrew
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Gdy znajdziemy miejsce na ogrodowe domki dla dzieci (domki ogrodowe na zagwarantujemy im miejsce, w którym poczują się jak w swoim królestwie. To jedna z ciekawszych propozycji ogrodowych, którą chciałaby posiadać większość dzieci. Zabawa „w dom” zajmie nasze pociechy na długie godziny. Zależnie od dostępnej wolnej przestrzeni a także zasobności portfela, możemy wybierać między prostszymi konstrukcjami, a bardziej okazałymi „rezydencjami” z tarasem, zjeżdżalnią oraz piaskownicą.
A może sami mamy ochotę sprawić sobie domek w ogrodzie? W obecnych czasach domki ogrodowe, pergole czy altanki to budowle, które są nieodłącznym elementem pięknego ogrodu. Zależnie od modelu na który się zdecydujemy, mają one do spełnienia określone zadania. Mogą być wykorzystywane do składowania narzędzi i urządzeń ogrodniczych, ale również do schronienia w czasie niepogody czy odprężeniem w czasie wykonywanych prac w ogrodzie- Gardencenter: domki ogrodowe dla dzieci. To również jak wiadomo idealne miejsce w którym można spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi . Niezależnie od powodu dla którego zdecydowaliśmy się na jego zakup – na pewno nie pożałujemy tej decyzji
2018-07-11 17:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.