Na co kierować uwagę kupując mieszkanko od dewelopera?

Wielu nabywających mieszkanko preferuje te nowiutkie. Owej tendencji sprzyja również program Mieszkanie dla Młodych, który pozwala uzyskać dopłatę wyłącznie do nieruchomości z rynku pierwotnego.


Przed kupnem warto jednakże przeprowadzić szczegółową analizę.


Jak pokazuje praktyka szczególnie podążanie za promocjami nie za każdym razem zapewnia udany sprawunek. Na co musimy zwracać uwagę, żeby nie dać się naciągnąć.


bloki, mieszkania
Admin: Matt Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Dobór inwestycji. Stawiając na nabycie mieszkanka na rynku pierwotnym częstokroć dajemy się skusić atrakcyjnym cenom, pięknym wizualizacjom jak też obietnicom deweloperów. Należy jednakże zachować zdrowy rozsądek jak też skrupulatnie sprawdzić inwestycję, nim złożymy podpis na przedwstępnej umowie. Najlepiej zacząć od zaznajomienia się z wcześniejszymi osiągnięciami dewelopera oraz ustalenia, czy wszystkie pozostały ukończone we właściwym czasie. Jeśli inwestycje znajdują się na terenie dużej miejscowości jak Wrocław deweloper również musi być sprawdzony - wrocławski developer. Duża ilość pustych mieszkań czy niedbale wykończony obszar naokoło budynków to znaki, iż inwestor może mieć również kłopot z realizacją naszej nieruchomości. Równie ważne jest zaznajomienie się z wpisami do księgi wieczystej oraz projektami zagospodarowania przestrzeni wokół inwestycji. Może się okazać, iż piękny widok zza okna za kilka lat przesłoni biurowiec albo hipermarket, zaś w odległości 50 metrów zaplanowano ruchliwą obwodnicę.


Zestawiając nowe mieszkania we Wrocławiu musimy także dokładnie zbadać proponowane ceny i bonusy - nowe mieszkania we Wrocławiu. Musimy pamiętać, że na tymże rynku panuje silna rywalizacja, zwłaszcza jeżeli w pobliżu umiejscowionych jest parę budowli zbudowanych przez rozmaitych deweloperów. Zdarzają się zatem oferty promocyjne, jakie wabią klientów tańszymi albo nawet gratisowymi garażami. Na pierwszy rzut oka wydają się one niezmiernie atrakcyjnie. W rzeczywistości jednak należy bardzo skrupulatnie przeanalizować podobne propozycje.


W szczególności tyczy się to sytuacji jeżeli deweloper wymaga czegoś w zamian dla przykładu skorzystania ze wskazanej oferty kredytowej. Może się okazać, że w ostatecznym rozrachunku przez taką promocję mieszkanie będzie nasz kosztowało dużo drożej.


Jeśli idzie o mieszkania Wrocław stare miasto, tu instrukcje są podobne - wrocławskie mieszkania na Starym Mieście.
2019-02-08 00:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.