Ocieplaj wykorzystując Recticel izolacje nawet dla budynków z cegły

Nieważne, czy stawiasz dom od zera, czy pragniesz ocieplić istniejący budynek, wykorzystaj do tego celu dobrą izolację Recticel oraz oszczędzaj na rachunkach za ogrzewanie.


Żyjemy w strefie, gdzie zimy potrafią być mroźne.
Ważna jest odpowiednia izolacja. Jeżeli cenimy dobre izolacje Recticel z pewnością sprostają naszym oczekiwaniom. Podczas budowy domu dobrze jest zatroszczyć się o skuteczną izolację.

Niniejszy tekst jest bardzo wciągający? Jeśli tak, to sprawdź także pozostałe polecane (http://skomat-fotowoltaika.pl/panele-fotowoltaiczne-krakow/) treści, gdyż są równie interesujące i wciągną Cię kompletnie.

Może być to izolacja podłogowa. Podłogę na gruncie trzeba zawsze izolować. Jeżeli planujemy ogrzewanie podłogowe, musimy wyjątkowo zatroszczyć się o poprawną izolację podłóg i stropów międzykondygnacyjnych. Recticel oferuje niezwykle proste w montażu płyty izolacyjne zbudowane z pianki PIR. Płyty te są odporne na uszkodzenia oraz stworzone specjalnie dla ogrzewania podłogowego. Płytki posiadają specjalistyczną okładzinę, odporną na substancje alkaiczne, co podnosi efektywność ogrzewania podłogowego.


dzielnica
Podpatrzone na: tlc.howstuffworks.com


Izolacje Recticel zdadzą test także przy izolacjach ściennych albo sufitowych wewnętrznych. Możemy tak ocieplać istniejący lub dopiero budowany budynek. W wypadku istniejącego domu przykładowo z cegły, wątpliwości odnośnie używania izolacji są przepotężne, szczególnie, gdy mamy do czynienia z zabytkowym budynkiem,, gdzie nie można zmieniać elewacji zewnętrznej. Wyjściem wtedy jest tylko odpowiednia izolacja od wewnątrz. Recticel sprostał owym oczekiwaniom, przedstawiając proste w montażu cienkie płyty izolacyjne. Płyty takie przyklejamy do powierzchni za pomocą zaprawy klejowej albo mechanicznie za pomocą specjalnych wkrętów na drewnianym ruszcie. Jeśli chodzi o montaż klejowy, płyty Recticel mogą być przyklejane do rozmaitych powierzchni.
Mogą to być płyty gipsowe, powierzchnie z cegły czy betonu.


Recticel ma prawo pochwalić się najwyższymi parametrami termicznymi. Postawmy zatem na jakość i ciepły budynek, śmiało sięgając po takie produkty.
2019-05-14 12:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.