Ocieplaj wykorzystując Recticel izolacje nawet dla budynków z cegły

Nieważne, czy stawiasz dom od zera, czy pragniesz ocieplić istniejący budynek, wykorzystaj do tego celu dobrą izolację Recticel oraz oszczędzaj na rachunkach za ogrzewanie.


Żyjemy w strefie, gdzie zimy potrafią być mroźne.


Ważna jest odpowiednia izolacja. Jeżeli cenimy dobre izolacje Recticel z pewnością sprostają naszym oczekiwaniom. Podczas budowy domu dobrze jest zatroszczyć się o skuteczną izolację. Może być to izolacja podłogowa. Podłogę na gruncie trzeba zawsze izolować. Jeżeli planujemy ogrzewanie podłogowe, musimy wyjątkowo zatroszczyć się o poprawną izolację podłóg i stropów międzykondygnacyjnych. Recticel oferuje niezwykle proste w montażu płyty izolacyjne zbudowane z pianki PIR. Płyty te są odporne na uszkodzenia oraz stworzone specjalnie dla ogrzewania podłogowego. Płytki posiadają specjalistyczną okładzinę, odporną na substancje alkaiczne, co podnosi efektywność ogrzewania podłogowego.


dzielnica
Podpatrzone na: tlc.howstuffworks.com


Sprawdź też

Piasek i inne kruszywa budowlane - tworzywa sypkie naturalne lub syntetyczne.

piasek
Admin: www.freeimages.com
Podpatrzone na: www.freeimages.com
Kruszywa są to substancje sypkie naturalne lub syntetyczne, nieorganiczne bądź organiczne, wykorzystywane jako zawartość zapraw cementów, bitumicznych kompozycji do konstrukcji. Rozróżnia się kruszywa mineralne pozyskiwane przez mechaniczną modyfikację materiałów skalnych i tłucznie chemiczne, wykonywane z surowców organicznych także z tworzyw mineralnych w podczas oddawania ich zmianom cieplnym i przeróbkom maszynowym.


Izolacje Recticel zdadzą test także przy izolacjach ściennych albo sufitowych wewnętrznych. Możemy tak ocieplać istniejący lub dopiero budowany budynek. W wypadku istniejącego domu przykładowo z cegły, wątpliwości odnośnie używania izolacji są przepotężne, szczególnie, gdy mamy do czynienia z zabytkowym budynkiem,, gdzie nie można zmieniać elewacji zewnętrznej. Wyjściem wtedy jest tylko odpowiednia izolacja od wewnątrz. Recticel sprostał owym oczekiwaniom, przedstawiając proste w montażu cienkie płyty izolacyjne. Płyty takie przyklejamy do powierzchni za pomocą zaprawy klejowej albo mechanicznie za pomocą specjalnych wkrętów na drewnianym ruszcie. Jeśli chodzi o montaż klejowy, płyty Recticel mogą być przyklejane do rozmaitych powierzchni.


Mogą to być płyty gipsowe, powierzchnie z cegły czy betonu.


Recticel ma prawo pochwalić się najwyższymi parametrami termicznymi. Postawmy zatem na jakość i ciepły budynek, śmiało sięgając po takie produkty.
2019-03-10 03:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.