Wielu mieszkańców marzy o wykończonej łazience, której nie wstydziliby się, przy wizycie gości

W zależności od preferencji ściany łazienki zdobimy stylowymi kolorowymi płytkami, wbudowujemy równie estetyczny grzejnik dekoracyjny i klimatyzację. Skala wykańczania łazienki jest rzecz jasna szeroka, sporo zależy nie tylko od kondycji finansowej, co od gustów lokatorów i rodzaju mieszkania.

łazienka
Admin: PRAKTIKER
Podpatrzone na: PRAKTIKER
Nie ma reguły co do powierzchni, ale w domkach jednorodzinnych łazienki są również większe metrażowo w porównaniu do tych w wieżowcach i blokach. Gdy dodamy do tego układ z oddzielną ubikacją i łazienką miejsce na tę drugą jest zmniejszone jeszcze bardziej. Ciężko w takich warunkach o planowanie w kategoriach reprezentacyjnej łazienki. Sprawdź to: wyposażenie łazienek.

Jakikolwiek wpływ na wykończenie ma powierzchnia łazienki, inne ograniczenia nie blokują możliwości dbania o estetykę. Łazienka jest często pomieszczeniem niewykończonym, tym bardziej w wiekowym, socjalistycznym budownictwie. Nawet nie chodzi tu o wykończenie kafelków, kranów, czyli o zwykłą estetykę, a o wiek użytkowanych ubikacji, pralek, term. Jeśli urządzenia te bywają w opłakanym stanie i mają na liczniku kilkadziesiąt lat to raczej próżno wymagać od gospodarzy chęci na remont „opakowania” jakim są ściany, krany, prysznice.

Jak upiększyć łazienkę w mieszkaniu, którego właściciel ma chęci i możliwości doinwestowania jej? Można zacząć od stylowego grzejnika przy prysznicu, klimatyzacji zapewniającej właściwy przepływ powietrza. Skromniejszym, ale równie stylowym ruchem może okazać się kupno baterii łazienkowej. Korzystamy już z podobnych wykończeń w szaletach publicznych, np. w hotelach, muzeach, restauracjach. Interesujący opis: wrzucam link.


łazienka
Admin: WEG
Podpatrzone na: Coram Poland Sp. z o.o.
Zauważmy, że baterie łazienkowe symbolizują łazienkę wysokiej klasy. Słyszymy baterie Grohe - myślimy o całości łazienki, z wstawionymi płytkami, kabiną prysznicową, nienaganną czystością itd. Twórcy rywalizują w design`ach łazienkowych baterii. Na prośbę klienta wybierze on spośród baterii prysznicowych, przeznaczonych do wanny i do umywalki. W gestii klienta leży kształt, wybór ciśnienia wody (dostępne z prysznicem), kolorystyczne wykończenie. W zależności od miejsca wlewania wody (prysznic czy umywalka) ważny jest sam montaż wysokości i uregulowanie kąta wylewki.
2019-03-17 08:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.