Którą karmę dla pieska kupić?

Sucha karma dla psiaka winna być dobrana nie jedynie do wieku, ale też do wielkości czworonoga. Specjalnie przyrządzona karma Brit Premium zaspokoi m.in. wymogi czworonogów o wrażliwych żołądkach jak też tych dynamicznych oraz pracujących.


Czy wiesz, którą pozycję na liście składników świetnej karmy winno zajmować mięso?


Powiada się, że pies jest najlepszym kamratem człowieka. Nie zawsze jednak człowiek potrafi odwdzięczyć się psu za tę przyjaźń i karmi go nienależytym jedzeniem, jakie nie zaspokaja wymogów tego czworonoga. Psy są zwierzętami drapieżnymi, mają ściśle wyznaczone wymogi żywieniowe, natomiast podstawowa wytyczna dotycząca ich karmienia brzmi: im sporzej mięsa w pożywieniu psiaka, tym korzystniej. Karmy dla psin nie składają się rzecz jasna z samego mięsa, wyjątkiem jest karma brit premium. Takie pasze byłoby trudno stworzyć. Są jednakże na rynku wyroby, których skład zagwarantuje psu dietę zaspokajającą jego wymogi.


smycze
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/


Sprawdź też

Które propozycje oferty sprzętów ogrodowych obecnie najbardziej dobrze jest wybrać

kwiaty w ogrodzie
Admin: Sarah Sammis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Ogrody to kwestie, które dla dużej liczby osób znaczy naprawdę sporo. Niestety, w w dzisiejszych czasach wielość kłopotów ze środowiskiem naturalnym a, także kurczących się zasobów czasu, nie w każdej sytuacji pozwala o ogrody troszczyć się. Aby to uczynić należy kupić dobry osprzęt oraz poświęcić odrobinę czasu na niezbędne roboty ogrodowe. W jaki sposób jednak wybrać ten osprzęt a, także co takiego dobrze jest kupować na ogród? Świetnie będzie odpowiedzieć sobie na tego typu pytania.


Na opakowaniu każdej karmy odnajdziesz informacje o tym, kto jest jej producentem, dla jakiego czworonoga jest przeznaczona oraz w jaki sposób ją dozować. Jedną z najistotniejszych informacji zamieszczonych na opakowaniu karmy jest spis składników. Wiedząc, jak czytać tą listę oraz na co kierować uwagę, będziesz w stanie oszacować, czy karma, jaką pragniesz żywić swojego pieska, jest dobrej jakości jak też czy jest odpowiednia dla niego.


Zabierając się za analizę spisu składników karmy należałoby mieć pojęcie, że wszyscy fabrykanci karm winni zastosować się do jednej prostej zasady – składnik podany na liście jako pierwszy to ten, którego w wyrobie jest procentowo najwięcej. Kolejne składniki, których jest adekwatnie mniej, zajmują kolejne lokalizacje na liście. Dobierajmy karmę do rozmiaru zwierzaka. Karma Brit Junior przeznaczona jest dla szczeniaków - www.superzoomarket.com/karma-dla-psow-brit.
2018-06-22 00:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.