Zakup czy wynajem urządzeń do budowy?

Coraz więcej osób decyduje się na własny biznes, chcąc indywidualnie kreować swą biznesową przyszłość. To właściwe posunięcie, albowiem obecnie, aby stać się właścicielem firmy budowlanej, nie potrzeba wielu zmagań i zabiegów. Należy udać się do urzędu, zgłosić firmę i możemy pozyskiwać pierwszych inwestorów. Jednak jeśli któregoś dnia mają miejsce poważniejsze zlecenia, bądź przetargi publiczne, nie wystarczy „para rąk” do pracy.


podnośnik
Jedna koparka, (mimo szerokiego spektrum zastosowań) nie spowoduje, że firma błyskawicznie rozkwitnie – potrzebne są większe inwestycje. Jeżeli firma od niedawna istnieje na rynku, albo posiada zbyt mało dochodów, może starać się o dofinansowania unijne, na niezbędny sprzęt budowlany. Zanim przeprowadzimy transakcję, musimy jednak powziąć decyzję, czy bardziej opłacalnym okaże się kupno nowych sprzętów czy też używanych. Nowe maszyny - ( krawędziarki do blach ) to szybkość i udogodnienia podczas pracy. Decydując się na sprzęt z „drugiej ręki”, możemy zakupić sprzęt, mający parę lat, którego cena będzie o wiele niższa.


Alternatywą dla kupna maszyn jest ich wypożyczenie, na przykład takiej jak ta: więcej. Wypożyczalnie sprzętów ciężkich są coraz łatwiej dostępne i posiadają coraz bogatszą ofertę. Plusem tego rozwiązania jest nieduża ilość formalności (przeważnie trzeba przedstawić jedynie dokumenty rejestracyjne firmy) oraz dostępność maszyny po podpisaniu umowy. Maszyny, np. podnośnik wynajem podnośników Środa Śląska koszowy możemy wypożyczyć razem z wykwalifikowaną obsługą operatorską, która jest w stanie wykonać praktycznie każde zadanie z wykorzystaniem podnośnika (np. wycinka i pielęgnacja drzew oraz zieleni wysokiej, mycie okien i elewacji, montaż lub demontaż banerów reklamowych, kasetonów, reklam, billboardów, prace związane z montażem lub demontażem różnego rodzaju konstrukcji i hal).


podnośnik koszowy
Wynajem podnośników zawierany jest bez żadnych ograniczeń czasowych, (na dowolny okres), a im jest on dłuższy, tym stawka za wynajęcie jest bardziej korzystna. Wypożyczalnia odpowiada również za konserwację i naprawy maszyn, pod warunkiem, że, nie wynikają one z winy użytkownika – najemcy.
2021-03-04 08:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.