Czym zdrowo odżywiać psa?

Dla odpowiedniego rozwoju pies potrzebuje zbilansowanego pożywienia, odpowiedniego do wieku, rozmiaru i aktywności. Najistotniejsze w diecie naszego zwierzątka są białka, węglowodany, tłuszcze, oraz witaminy i minerały. Prawidłowo dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich niezbędnych składników, by przez cały czas cieszył się świetnym zdrowiem.
Producenci karm z całego świata, opracowali i wyprodukowali odpowiednio zbilansowanej gotowej karmy dla psów. Jeśli więc kupujemy dla naszego psa naturalną karmę, bez dodatków chemicznych, możemy być pewni, że dostarczamy mu właściwe pożywienie. Jeśli dajemy zwierzęciu suchy pokarm, pamiętajmy, aby pies miał zawsze do picia świeżą wodę, co nie pozwoli na uszkodzenie nerek.

Karma dla kotów
Podpatrzone na: www.sxc.hu
Gotowe suche karmy są dokładnie zbadane pod względem zawartości witamin i wszystkich innych składników pokarmowych. Karmy suche dla psów animonda dbają o przestrzeganie zasad naturalnego odżywiania się zwierząt. Mają w swoim składzie mięso, witaminy i składniki mineralne. Nie mają za to barwników i konserwantów, a dodatkowo posiadają dużą dawkę witaminy D3 i E.

Sprawdź też

Propozycje a oferta internetowego sklepu zoologicznego na karmy suche dla kotów – marki Purina, Acana oraz Pronature

Purina ProPlann dla kotów
Podpatrzone na: www.zwierzakowo.pl
Wybierając dziś znakomitej jakości jedzenie dla swoich pupili, takie jak właśnie karmy dla kotów Pronature, decyduje się o składniach spożywanego przez nich pożywienia. Proponowana obecnie na szeroką skalę markowa karma kocia jest podstawą odpowiedniego oraz zbilansowanego menu i sposobu żywienia kota. Stuprocentowo spełnia także zasady zdrowego żywienia zwierzęcia.


Karmy dla psów, to naturalne, produkowane wyłącznie z biologicznie czystych składników pożywienie, pochodzące z Nowej Zelandii. Jej skład jest pozbawiony zbóż, wypełniaczy i barwników. Doskonałe nowozelandzkie mięso pochodzi ze zwierząt które są hodowane w warunkach naturalnych, bez stosowania hormonów oraz antybiotyków. Karma jest dokładnie dostosowana do układu pokarmowego psa, dzięki czemu zachowuje on prawidłową wagę i wspaniałą kondycję. Naturalne składniki zawarte w karmie zachowują optymalną wartość odżywczą, dostarczają witamin i minerałów w idealnie dobranych proporcjach i są bardzo dobrze przyswajane przez organizm psa.

Szczeniak, pudel francuski
Admin: edgar0587
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu
Karmy dla psów pronature są tworzone z wysokiej jakości składników, są pozbawione sztucznych konserwantów, barwników i alergizujących zbóż. W ofercie znajdziemy wiele różnych karm dostosowanych do potrzeb naszego zwierzęcia, zróżnicowanych ze względu na wiek, aktywność i stan zdrowia. Pronature wspiera właściwy wzrost i rozwój przez całe życie pupila.

Aby gotowe pożywienie zapewniało psu zdrowie, karma musi być najlepszej jakości. Nie wolno karmić psa karmą przypadkowo nabytą w supermarkecie. Wysokiej jakości karmy są naturalne i zróżnicowane: dla szczeniaków, psów starych, żyjących na zewnątrz, pracujących i bardzo aktywnych. Dobry internetowy sklep zoologiczny ma bogatą ofertę pokarmów, z których z pewnością wybierzemy odpowiednią dla naszego pupila.
2017-08-18 15:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.