Kobiety

Niektórzy socjologowie twierdzą, że stereotypy związane z płcią nie istnieją, że są jedynie wymysłem. I sporo osób, które trudnią się naukowo kwestią roli kultury przytakuje. Można powiedzieć, że nie jest to stuprocentowa prawda, jednakże są sprawy, które ciężko podważyć. Dobrym przykładem są kwiaty.
Storczykowiec różowy
By: Tauolunga
Czy faceci lubią kwiaty? Zapewne jakieś dziesięć procent owszem. A co z pozostałym odsetkiem? Dla nich urocze kaczeńce są obojętne. Panie za to w przytłaczającej większości kwiaty lubią. Żeby było tego mało, zazwyczaj potrafią nazwać ich gatunki, których facet zupełnie nie może nazwać. Jeżeli znajdujesz się w Gdyni i pragniesz dać swojej dziewczynie radość, znajdź kwiaciarnię w pobliżu. Do Google wklej frazę „dekoracje weselne Wrocław"”.

Surfinie
By: seeks2dream
Parę płomieniście czerwonych róż to wspaniały podarunek, który mówi o tym, że darczyńca ma bardzo gorące uczucia w stosunku do kobiety. Dobrze je ofiarowywać przy ważnych momentach, takich jak chociażby Maps i znaleźć konkretną lokalizację.


Sprawdź też

W jaki sposób umilić życie własnej osobie, lecz również członkom rodziny i bliskim?

Ogród na wsi
Admin: Sideshow Bruce
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jest oczywiście dużo umilaczy życia, lecz można śmiało powiedzieć, że bardzo często doskonałym pomysłem jest branie przykładu z właścicieli ładnych ogrodów. Być może strzałem w dziesiątkę jest uprawianie wokół swojego domu ogrodu. Pewnie jakiś ogród mamy, ale można powiedzieć, że bardzo często mimo wszystko nie jest przesadnie zadbany. Zatem rada dla tak jakby szukających sensu własnej egzystencji - w żadnym przypadku nie zapomnijcie o niezwykłym pięknie ogrodów.

Kwiat surfinii
By: unforth
Jest pewna sprawa, którą zawsze należy pamiętać, gdy pragniemy komuś wręczyć kwiaty. Są pewne rośliny, które ofiarowuje się jedynie przy specyficznych okazjach. Dużym faux pas byłoby ofiarowanie komuś pęczka kwiatów, które tradycyjnie są powiązane z pogrzebem. Kiepską ideą jest też danie kobiecie w Dzień Kobiet goździków, gdyż są związane one z prymitywnym zwyczajem prosto z ery Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Bukietów nie warto wręczać mężczyznom. Faceta ucieszy odpowiedni alkohol bądź ciekawa książka. Jeżeli poszukujesz niedrogiej kwiaciarni w Krakowie, do Google, wstaw sformułowanie „kwiaciarnia Kraków”.
2017/08/18, 15:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.