Urządzamy ogród
Zestaw śrubokrętów
Admin: Tim Sackton
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pora na hobby

Dużo obserwacji naukowych stwierdza, że najbardziej zadowoleni z życia ludzie posiadają jakieś hobby. Satysfakcjonujące zajęcie, któremu poświęca się czas po robocie, dobrze wpływa na nastrój. To istotne dla osób, które są świeżymi emerytami. Ten czas w życiu osób jest krytyczny, wtedy wskaźnik śmierci wystrzela silnie w górę. Nic dziwnego, sporo ludzi nagle traci zajęcie i nie zauważa już sensu w niczym. Niezbyt korzystna jest także sytuacji, w której osoba po prostu leży na kanapie i wpatruje się w TV. Warto to w końcu postawić jasno – TV omamia społeczeństwo, zmienia aktywnych ludzi w nieruchawe zombie. A przecież można np. kupić fajne klucze płaskie i pobawić się nieco w garażu.
kosiarki
Admin: Gardena
Podpatrzone na: Gardena

Zakupy w Gdańsku – kosiarki do trawy jako pomysł na najlepsze zatroszczenie się o nasz ogród

Gdańsk to najważniejsze miasto na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Jego historia sięga wiele lat wstecz i obejmuje także czas przynależności do Niemiec. Nie mniej jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że także w owych czasach było ono traktowane bardzo poważnie, a jego rozbudowa była traktowana bardzo poważnie.
Lampy ogrodowe
Admin: garryknight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Jak stworzyć przytulną atmosferę w ogrodzie

Dom za miastem to dla wielu ukoronowanie marzeń o spokojnym życiu z dala od zgiełku miasta. Jednak, aby nasz dom dawał nam nas cieszył, warto zadbać również o jego otoczenie. Mowa tu oczywiście o ogrodzie i aranżacji roślinnej, ale równie ważne jest trafne oświetlenie zewnętrzne ogrodu. Umiejętnie umieszczone lampy ogrodowe podkreślą zalety nawet najmniejszego ogródka, a z okazałego ogrodu dobrze dopasowane oświetlenie ogrodowe sprawi że będzie on bajkowy.
Zima w ogrodzie
Admin: liketearsintherain
Podpatrzone na: www.flickr.com

Zima w oczku wodnym

Zima w ogrodzie może być tak samo piękna, jak każda inna pora roku, nie da się jednak ukryć, że mroźna pora roku potrafi mieć także negatywny wpływ na te rozwiązania, które do niedawna uważaliśmy za jego największe ozdoby. Nie oznacza to jednak, że rozwiązania takie, jak oczko wodne są skazane na ponoszenie strat spowodowanych przez opady śniegu i niskie temperatury.
ogród
Admin: Bitterroot
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pora na zmianę salonu pod chmurką

Wiosna zbliża się szybkimi krokami i coraz częściej zerkamy w stronę naszego ogrodu. Ten przydomowy salon w sezonie od maja do października jest strefa spotkań towarzyskich i odpoczynku dla rodziny. Jeśli mamy czas, mamy żyłkę do ogrodnictwa, możemy podpatrzeć pomysły nasadzeń roślin w którymś z fachowych czasopism.
Ogród z pięknym trawnikiem
Admin: Berlt Watkin
Podpatrzone na: https://www.flickr.com

To już wiosna, czas żeby przygotować ogród na wiosnę. Jak to zrobić? Najważniejsze to pamiętać o podstawach, czyli o wertykulacji

Nadchodzi wiosna, a to najkorzystniejszy czas, aby pomyśleć o naszym ogrodzie, czyli też o trawniku. Każdego roku mówi się, że z pewnością dogodniej o niego zadbamy, żeby prezentował się piękne, zdrowo, zielono oraz gęsto. Jednak nim będziemy przystępować do działania nie można zapomnieć, że po pierwszej najistotniejsza jest wertykulacja trawnika. Jest ona niezwykle ważna.
Pierwsze przymrozki
Admin: Zixii
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oczędzaj czas korzystająć z usług kwiaciarni internetowej

Kwiaty od zawsze wspomagały mężczyzn swoją nieopisaną pomocą przy łagodzeniu spornych spraw z ich partnerkami. Ten perfekcyjny prezent, od którego lepsze są chyba jedynie brylanty, przydaje się na każda okazje, a dodatkowo można je podarować praktycznie każdej osobie, nie patrząc na wiek czy płeć. Na dodatek, niepisany język kwiatowy pozwala na określenie w zasadzie wszystkich uczuć do do innej osoby.
Ogrodowe oczko
Admin: jpopesku1
Podpatrzone na: www.flickr.com

Lampy ogrodowe – funkcjonalne oświetlenie w ogródku

W zasadzie oświetlenie zewnętrzne domu czy też oświetlenie ogrodowe można zbudować na pojedynczej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak słabe zewnętrzne oświetlenie może jednak być niepraktyczne. Zatem jak dobierać lampy ogrodowe, ażeby odpowiednio spełniały swoje funkcje? W jaki sposób zaoszczędzić energię gdy kupujemy lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą stać się równocześnie elementem dekoracyjnym?
kwiaty w ogrodzie
Admin: Sarah Sammis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które propozycje oferty sprzętów ogrodowych obecnie najbardziej dobrze jest wybrać

Ogrody to kwestie, które dla dużej liczby osób znaczy naprawdę sporo. Niestety, w w dzisiejszych czasach wielość kłopotów ze środowiskiem naturalnym a, także kurczących się zasobów czasu, nie w każdej sytuacji pozwala o ogrody troszczyć się. Aby to uczynić należy kupić dobry osprzęt oraz poświęcić odrobinę czasu na niezbędne roboty ogrodowe. W jaki sposób jednak wybrać ten osprzęt a, także co takiego dobrze jest kupować na ogród? Świetnie będzie odpowiedzieć sobie na tego typu pytania.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Admin: Betafence
Podpatrzone na: Betafence

Zagrożenia dla ptaków

Jeśli jesteś osobą wrażliwą na kwestie ekologiczne i pragniesz wspomóc zwierzęta, jest coś, co możesz uczynić. Gwałtowny rozwój techniczny dał światu mnóstwo wspaniałych rzeczy, to bezdyskusyjne. Lecz należy w tej chwili dodać – światu ludzkości. Ptaki giną przez szkodliwe zanieczyszczenia z przemysłu ciężkiego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.