Miasta
Kraków, Wawel
Admin: http://www.sxc.hu/
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Gdzie warto mieszkać?

Współcześnie bardzo wiele osób zastanawia się nad tym, gdzie się zatrzymać i zostać na stałe. Kwestia ta dotyczy w dużym stopniu młodych ludzi, na przykład tych tuż po studiach, którzy myślą nad tym, czy opuścić miasto, w którym studiowali.
nawierzchnie
Admin: ErgSap
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wyjątkowa chwila na nabycie wymarzonych czterech kątów

Obecnie, inaczej niż za czasów młodości naszych rodziców, mieszkań dostępnych na rynku jest dużo, czasem zdaje się, że o wiele więcej aniżeli chętnych. Kiedyś było całkowicie inaczej - na mieszkanie trzeba było czekać długie lata.
mieszkania, budynki
Admin: michael.melewski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak wygląda sytuacja na rynku mieszkaniowym? Jakiego typu mieszkania są najbardziej często wybierane, w których miastach?

Jak dzisiaj przedstawiają się ceny mieszkań w najbardziej dużych polskich miastach? Jak duża jest cena metra kwadratowego w różnych lokalizacjach? Trzeba przyznać, iż największa zmiana ceny została zauważona w Katowicach oraz Łodzi, tam mieszkania potaniały o kilkanaście procent. W skali całego kraju występuje jednakowoż stabilizacja cen.
dekoracje
Admin: Ursula Stalder
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Na co trzeba zwracać szczególną uwagę przy zakupie swojego mieszkania? Sprawdź lokalizację!

Kupno nowego mieszkania to na pewno nie bułka z masłem - jeśli uświadomisz sobie, że masz przeznaczyć na to oszczędności całego życia albo zadłużyć się potężnie na kolejne kilkanaście lat, z pewnością poczujesz naprawdę wielką presję.
Rusztowania
Admin: Nan Palmero
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaki jest apartament Wrocław sprzedaż i dlaczego zdecydowanie należałoby go nabyć?

Czy też nie pragnęłabyś zamieszkać w miasteczku, jakie posiada prawie 1000 letnią tradycję? Miałabyś wtedy blisko do wszystkich najbardziej istotnych w życiu miejsc.
bloki
Admin: katrien berckmoes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nieruchomości na sprzedaż w Pruszkowie – dlaczego warto takie nabyć?

Pruszków to miejscowość położona w woj. mazowieckim, stanowiące duży ośrodek przemysłowo – usługowy. Przez miasto przebiegają rozliczne drogi wojewódzkie, a także biegnie linia kolejowa do Warszawy. Oznacza to, że miasto jest stosownie skomunikowane i rozplanowane. Dlatego właśnie jest doskonałym miejscem do zamieszkania.
nowe lokum
Admin: Stephan Mosel
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jakich dużych miastach powinno się obecnie poszukiwać mieszkania?

Duża część z nas w trakcie swojego życia dorasta kiedyś do momentu, kiedy chce stać się w każdym calu niezależnym. Jest to na pewno połączone z opuszczeniem domu rodzinnego, co w wielu przypadkach powoduje znaczne emocje. Fakt ten jest uznawany również za oczywisty i jednocześnie zdrowy objaw procesu dojrzewania.
wrocław
Admin: Lech Karol Pawłaszek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Miejsca do zamieszkania, a wielkie miejscowości w Polsce – nowe mieszkania czy rynek wtórny – wątpliwości i odpowiedzi

Wrocław to jedno z ciekawszych miejsc w Polsce. To co przyciąga tam ludzi to nie tylko piękne budownictwo i dobra atmosfera, ale także spore możliwości dla rozpoczęcia własnej firmy i znalezienia lokum dla siebie i rodziny. Jeśli rozważamy kupno własnego M to Wrocław ma dużo do zaoferowania. Rynek pierwotny jak i rynek wtórny prezentuje interesujące lokalizacje, chociaż nie od dziś jest wiadomym, że w obszarze: nowe mieszkania Wrocław zajmuje wysokie miejsce.
mieszkania. nieruchomości
Podpatrzone na: pixabay.com

Śliczny krajobraz z otworów okiennych własnego pokoju

Wybierając lokale życzymy sobie by nie było tylko komfortowe oraz śliczne, ale aby zawierały również wspaniały krajobraz na ładne sąsiedztwa, a nie tylko na ścianę następnego budynku. Krajobraz z otworów okiennych powinien być ładny i przyjemny dla człowieka./
oczyszczalnia ścieków
Admin: NATT-at-NKM
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Segregacja odpadów

Ekologia pomału przestaje być traktowana jak niegroźne wariactwo. Do tej pory, ludzie, którzy starali się funkcjonować w zgodzie z jej zasadami byli postrzegani przez społeczność niezbyt poważnie. Dzisiaj już wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jeżeli nie podejmiemy bardziej zdecydowanych kroków, za jakiś czas będziemy żyli na jednej ogromnej hałdzie odpadów. Ludzkość przyłożyła rękę do dużych szkód. Niektóre z nich są niestety nieodwracalne. Ale ciągle jeszcze można wiele zdziałać dla ochrony naszej planety.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.