Zwierzaka
pies
Admin: Guilhem Vellut
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co jest potrzebne kiedy chcemy mieć psa?

Pies w mieszkaniu to nie lada odpowiedzialność. Co ważne powinna to być przemyślana decyzja. Musimy odpowiedzieć sobie na kilka istotnych pytań. Czy mamy czas na tresowanie i chodzenie na spacery z zwierzakiem? Czy ma się kogoś kto się nim zajmie w kryzysowych sytuacjach? I najistotniejsze, czy możemy o sobie powiedzieć "odpowiedzialni" i na to gotowi?
smycze
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Którą karmę dla pieska kupić?

Karma dla psiaka musi być odpowiednia nie jedynie do wieku, lecz także do wielkości psa. Specjalnie sporządzona karma Brit Premium zaspokoi między innymi wymogi psów o delikatnych żołądkach oraz tych czynnych oraz pracujących.
Kaloryfer
Admin: Fraser Reid
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy zakupiliśmy właściwej jakości witaminy dla kota?

Pragniemy, by własny zwierzak jak najdłużej miał szansę nam towarzyszyć. Mimo wszystko powinniśmy tu wspomnieć, że samodzielne odżywianie oraz zapewnianie mu niezbędnej dawki ruchu, to nie wszystko.
kotek
Admin: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Bacznie sprawdzajmy co jest dla twojego milusińskiego wskazane

Warto powiedzieć, iż każde zwierzę wymaga czegoś kolejnego do dobrego wzrastania. Jedne będą potrzebowały witamin, które będą osłaniały ich stawy, a drugie znów będą potrzebowały karmy, która zezwoli im zmagać się z alergiami. Dlatego właśnie zanim zakupimy odpowiednią karmę, należy się dokładnie wypytać weterynarza, co będzie najbardziej odpowiednie dla naszego zwierzaka oraz jaką dietę ma on przyjmować.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.