Zwierzak
ziewający Tibetan mastiff
Admin: Pets Adviser
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Świetny pies

Dla amatorów czworonogów, tych, którzy po prostu chcą posiadać puszystego kolegę, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi najlepszy wybór. Ten okazały czworonóg będzie stróżem gospodarstwa, kompanem zabaw i lojalnym przyjacielem. niecodzienne cechy rasy na pewno uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to antyczna, szlachetna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez azjatyckich chłopów i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.
jeż
Podpatrzone na: flickr.com

Co wpływa na to, iż kochamy swoje zwierzaki ?

Co prawda zdarzają się osoby, które ogólnie nie przepadają za bardzo za zwierzętami, lecz na szczęście nie ma ich wiele. Można w takim razie zaryzykować twierdzenie, że zasadniczo ludzie uwielbiają zwierzaki - no przynajmniej te domowe. Zastanówmy się na serio nad fenomenem zwierzaków domowych.Niezmiernie istotne jest zwłaszcza to, aby starać się doceniać piękno zwierząt. Naturalnie piękno to czysto względne pojęcie, lecz np. psy są w stanie się bardzo spodobać. To w sumie fantastyczne, że mamy okazję trzymać dzisiaj tak sporą liczbę zwierzaków! Dbajmy zwłaszcza o to by w żadnym razie nie sprawić, iż zwierzak będzie z naszej winy w jakimś stopniu wielce poszkodowany. Zwierzęta są tylko dla dojrzałych osób.
smycze
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Którą karmę dla pieska kupić?

Karma dla psiaka musi być odpowiednia nie jedynie do wieku, lecz także do wielkości psa. Specjalnie sporządzona karma Brit Premium zaspokoi między innymi wymogi psów o delikatnych żołądkach oraz tych czynnych oraz pracujących.
kot
By: Maren Höfs
Source: http://www.flickr.com

Zwierzaki w naszym domu to cała masa radości, lecz również obowiązki. Co to dla posiadaczy zwierząt znaczy?

Mawia się, iż pies jest najlepszym przyjaciele człowieka. Nie ma w tym stwierdzeniu ani trochę przesady. Psy są wierne, uczciwe i naprawdę kochają swojego właściciela. To zwierzęta, które już od bardzo dawna były przy człowieku. Ta symbioza jest bardzo ważna również dziś. Przy tym coraz więcej ludzi posiada także koty. Może mają zupełnie inne cechy aniżeli psy oraz są niezależne, nie są przywiązane do swojego pana za bardzo, to każdy posiadacz kota ma świadomość tego, iż okazuje uczucia na swój sposób
.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.