Zwierzak
ziewający Tibetan mastiff
Admin: Pets Adviser
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Świetny pies

Dla miłośników czworonogów, tych, którzy po prostu pragną posiadać puszystego kompana, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi właściwy wybór. Ten okazały pies będzie obrońcą domostwa, towarzyszem zabaw i wiernym przyjacielem. niecodzienne właściwości rasy na pewno uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to antyczna, czcigodna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez chińskich pasterzy i mieszczan w celach obronnych i ozdobnych.
jeż
Podpatrzone na: flickr.com

Co wpływa na to, iż kochamy swoje zwierzaki ?

Co prawda zdarzają się te osoby, które zasadniczo nie przepadają przesadnie za zwierzętami, ale na całe szczęście nie ma ich wiele. Można zatem powiedzieć, że w zasadzie ludzie kochają zwierzaki - no przynajmniej takie domowe. Pomyślmy poważnie nad niezwykłym fenomenem zwierzaków domowych.Niezmiernie istotne jest w szczególności to by postarać się doceniać piękno zwierząt. Oczywiście piękno to subiektywne pojęcie, ale np. koty są w stanie się mocno spodobać. To tak naprawdę niesamowite, że mamy możliwość trzymać teraz tak znaczną liczbę zwierzaków! Zadbajmy w szczególności o to, aby nigdy nie spowodować, iż zwierzak będzie z naszej winy jakoś poszkodowany. Zwierzęta są tylko dla dojrzałych.
smycze
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Którą karmę dla pieska kupić?

Karma dla psiaka musi być odpowiednia nie jedynie do wieku, lecz także do wielkości psa. Specjalnie sporządzona karma Brit Premium zaspokoi między innymi wymogi psów o delikatnych żołądkach oraz tych czynnych oraz pracujących.
kot
By: Maren Höfs
Source: http://www.flickr.com

Zwierzaki w naszym domu to cała masa radości, lecz również obowiązki. Co to dla posiadaczy zwierząt znaczy?

Mawia się, iż pies jest najlepszym przyjaciele człowieka. Nie ma w tym stwierdzeniu ani trochę przesady. Psy są wierne, uczciwe i naprawdę kochają swojego właściciela. To zwierzęta, które już od bardzo dawna były przy człowieku. Ta symbioza jest bardzo ważna również dziś. Przy tym coraz więcej ludzi posiada także koty. Może mają zupełnie inne cechy aniżeli psy oraz są niezależne, nie są przywiązane do swojego pana za bardzo, to każdy posiadacz kota ma świadomość tego, iż okazuje uczucia na swój sposób
.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.