Porady
pies rady buldog
Admin: Sokoban CN
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Właściwe odżywianie naszego psa

Kiedyś psy karmiło się tym, co wtedy znajdowało się na domowym stole. Nieraz do miski zwierzaka wpadała wątróbka, od czasu do czasu plasterek salcesonu. Na szczęście dla formy psiaków te dni dobiegły końca, bo dziś w sklepach znajduje się wiele różnych zdrowych towarów odżywczych dla nich.
kot
Admin: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Przechowywanie mruczków w mieszkaniu

Koty są jednymi z najbardziej lubianych zwierząt domowych. Cechuje je duża doza niezależności, czym różnią się od psów. Inną różnicą jest to, że koty nie potrzebują wyprowadzania na spacer przez człowieka. Dzięki temu częściej przygarniane są przez osoby, które mają niewiele czasu ze względu na pracę i pozostałe obowiązki. W przypadku gdy mieszka się w stosunkowo spokojnej okolicy, możliwe jest wypuszczanie kota na dwór.
Kosiarka samojezdna
Admin: Stiga
Podpatrzone na: www.stiga.pl

W jaki sposób wykreować domowy ogród na parapecie?

Ogród na parapecie w kuchni? To wcale nie kłopotliwe! Pachnąca ziółkami kuchnia stanie się inspirującym miejscem dla twoich nowych pomysłów kucharskich, natomiast świeże listki spowodują, iż sporadycznie sięgać będziesz po opakowania z suszonymi przyprawami.
ogród
Admin: Heather Smithers
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dbajmy o elegancję własnego ogródka!

Wiadoma sprawa - ogród musi w autentycznie każdym przypadku wyglądać ze wszech miar pięknie. Co prawda coraz częściej Polacy w zupełności rezygnują z posiadania ogrodu, nawet jeśli mają ku temu wszelkie warunki, ale bez cienia wątpliwości ciężko rzec, że funkcjonowanie bez swojego ogrodu sprawi, iż będziemy najzupełniej usatysfakcjonowani z domu jednorodzinnego. Nie ma żadnego sensu namawiać kogoś, ale w zasadzie trudno żyć na wysokim poziomie bez ślicznego ogrodu!
dom - akt
Admin: Agência Brasília
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Projektowanie wnętrz Katowice? Gdzie znaleźć dobrego architekta wnętrz?

Generalnie młody człowiek zmierza do tego , by się usamodzielnić. Gdy kończy studia, poszukuje dobrej pracy i zastanawia się nad nabyciem nieruchomości, w między czasie zakłada własną familię i jednocześnie jest tytularnie dorosłym.
Ryba pływająca w akwarium
Admin: hisa fujimoto
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie oświetlenie dopasować do akwarium?

Właściwie dobrane oświetlenie w domowym akwarium jest istotne dla utrzymania w dobrej formie roślin akwariowych, jak również ryb i pozostałych stworzeń. Niepoprawnie dopasowane oświetlenie może powodować gnicie roślin w akwarium, obumieranie ryb czy nadmierny rozwój glonów. By temu zapobiec, ważna jest temperatura światła oraz energia cieplna, która jest wydzielana przez źródło. Dla domowego zastosowania zupełnie niepotrzebne okazują się niektóre źródła światła – jak lampy na rtęć i metalohalogenowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.