Żywność
Posiłek z rodziną
Admin: Lars Plougmann
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najlepsze przepisy na bazie kalafiora na co dzień

Biorąc pod lupę mnogość dostępnych dzisiaj na rynku produktów, można stuprocentowo zadbać o zróżnicowanie przygotowywanych dla całej rodziny potraw i o zdrowe odżywianie. Nie należy wydawać fortuny, by być pewnym rewelacyjnej jakości zastosowanych do stworzenia pełnowartościowych dań składników. Znakomite i najzdrowsze produkty można wyszukać w wielu punktach w każdym mieście w Polsce, a ceny nie są wysokie. Postaw na swe zdrowie i ciesz się nim przez długie lata!
zdrowa żywność
Admin: Connie Ma
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Chcesz jeść zdrową żywność? Kupuj w sklepie ekologicznym

W naszym kraju, jak i wszędzie zapanowała moda na zdrową żywność ekologiczną. Jednak, co to znaczy, że żywność jest zdrowa, czym jest produkt ekologiczny? Nieraz kupując w hipermarkecie tradycyjną włoszczyznę ludzie są pewni, że jednakże to wyłącznie warzywa i cóż z nimi może być nie tak. A jednak może! Warzywa ekologiczne odróżniają się od tych pospolitych” z marketu.
warzywa
Admin: U.S. Department of Agriculture
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy warto kupować ekologiczną żywność?

Aktualnie dużo mówi się w sprawie ekologicznej żywności, lecz realia pozostają takie, iż w czasie gdy ktokolwiek już musi wyjątkowo sprecyzować i nakreślić, który produkt spokojnie wliczyć można do tego rodzaju proekologicznych, to pojawiają się w związku z tym niemałe problemy.
nasiona

Po co zaprawiać nasiona przed zasiewem

Definicja zaprawiania ziaren, nazywane również bejcowaniem nasion, to najczęściej działanie stosowane przez większe przedsiębiorstwa zajmujące się wytwarzaniem na szeroką skalę. Żeby plon był zdrowy i urodzajny do siewu należy wykorzystać zdrowy materiał roślinny. Olbrzymie znaczenie ma również jakość ziemi oraz ziaren, które mogą być zasiedlone przez grzyby, wirusy czy też bakterie, które rozpoczynają groźny atak na roślinę na etapie kiełkowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.