Koszt
automatyka
Admin: Susanne Nilsson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dofinansowania unijne dla hodowców drobiu

Albowiem hodowcy drobiu powinni inwestować w własne fermy wiele pieniążków, warto zaciekawić się możliwością uzyskania dotacji z Unii Europejskiej.


Dofinansowania unijne dla hodowców drobiu

Kupno kurczątek, jajek lęgowych, paszy – to wyłącznie część kosztów.
nowoczesny dom
Admin: Alex Pepperhill
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które warunki musi spełnić dom, aby był energooszczędny

Ostatnio coraz częściej zwraca się uwagę na kwestie związane z ochroną środowiska, zanieczyszczeniami środowiska itp. Na znacznie większą skalę wykorzystywane są tak zwane odnawialne źródła energii, czyli niejako wykorzystuje się siły przyrody do uzyskiwania energii przydatnej dla człowieka. Dlatego przykładowo w ostatnich latach postawiono w Polsce tak dużą liczbę wiatraków, wykorzystujących energię czerpaną z wiatru.
kopalnia odkrywkowa
Admin: Greg Goebel
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Folia pe okazuje się być niezbędna do prawidłowej izolacji

Podczas budowy domu powinniśmy wspomnieć o różnych ważnych szczegółach, których brak może powodować późniejsze trudy z wilgocią. Dlatego już na samiutkim początku, na spokojnie powinniśmy się namyślić, z czego należy tutaj skorzystać, tak by mieć pewność, że nasz domek jest dobrze zaizolowany.
Ekologiczny dom
Admin: Jocelyn Kinghorn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Obiekt przyjazny naturze czyli dom energooszczędny- obecny trend czy norma przyszłości?

Od dłuższego czasu sporo debatujemy o ekologi i sposobach oszczędzania energii, co zaobserwować można w wielu różnych dziedzinach, do których należy również architektura. Z każdym rokiem przybywa osób decydujących się na tak zwane budownictwo „zielonych domów”, które kładzie nacisk na nadzwyczajną konstrukcję, której główną intencją obniżenie utraty ciepła, wielokrotnie uzyskanie energii z innych źródeł, a wynikiem tego jest zredukowanie kosztów związanych z eksploatacją domu.
mastiff z Tybetu
Admin: Pets Adviser
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn posiadania psa to wielka frajda?

Napisać, że pies to największy przyjaciel człowieka to tak naprawdę jakby napisać, że Łódź znajduje się na terenie Polski. No wszyscy to doskonale wiedzą. Jednak trzeba to powtarzać, ponieważ w dalszym ciągu w polskich schroniskach mieszka wiele psiaków, które z utęsknieniem czekają na nowego pana, takiego człowieka, który je przygarnie
.
Turbiny wiatrowe
Admin: bogenfreund
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/bogenfreund/465058200/

Dobre dla środowiska będą mikroelektrownie wiatrowe

Co zrobimy żeby zatroszczyć się o ekologię?

Znacznie więcej mówi się o tym, że oddziaływanie każdego z nas posiada wpływ na to jak prezentuje się nasze środowisko, więc powinniśmy zrobić wszystko, żeby o nie dbać. Dlatego właśnie wytwarzamy samochody wytwarzające mało spalin, zwracamy dokładniejszą uwagę do tego, czym chcemy palić w piecach. Jednak należy zadbać także o zmniejszone zużycie prądu oraz pozyskiwanie go w bardziej ekologiczny sposób.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.