Koszt
budowa domu
Admin: Freddy

Prace remontowe oraz budowa domu – co może być niezbędne?

Zarówno w trakcie remontu, jak i budowy domu wymagane są różne rodzaje materiałów. Wszystko zależy od obszaru prowadzonych prac, ale takie części, jak pręty ciągnione oraz profil stalowy zamknięty mogą się okazać naprawdę niezbędne.
gaz
Admin: Mike Mozart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przerażają cię rachunki za gaz? Może czas przemyśleć zmianę dostawcy?

Cena gazu, jak na warunki przeciętnego użytkownika w naszym kraju, jest wysoka. Nieważne czy korzystasz wyłącznie z kuchenki gazowej, lub też gazem grzejesz cały dom - trzeba zastanowić się, czy twoje rachunki mogą być niższe.
przemysł - akt
Admin: Kris Duda
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak szybko budować swój dom? Sprawdź, jak zrobić kilka rzeczy naraz żeby sprawnie skończyć budowę!

W obecnych czasach budowanie własnego domu to nie lada wyzwanie, a jednocześnie praca, która potrafi ciągnąć się przez długie lata. Jeśli jednak zależy Ci bardzo na czasie, wtedy istnieje parę sztuczek, które sprawią, iż budowa nie będzie trwać tak długo - zwykle nie zdajemy sobie z nich żadnej sprawy, jednak sprytnie zaplanowana budowa według tych wskazówek może być także być znacznie tańsza niż w przypadku standardowej budowy.
nowoczesne odkurzacze
Admin: Dennis van Zuijlekom
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesne ogrzewanie w twoim domu

Polska znajduje się w strefie klimatu umiarkowanego, przez co jej mieszkańcy mogą radować się czterema porami roku. Niestety, tego typu sytuacja sprawia, że jesteśmy także narażeni na mroźne zimy, występujące przez parę miesięcy.
Zaprawa murarska
Admin: iLoveButter
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/jdickert/965335119/

Podłoga - a więc, następny tekścik który pochodzi z rodzaju "rzeczka" na wyciągnięcie ręki

Każdziutki wie, czym bywa podłoga - jest to coś, po czym łazimy, biegamy, często także jeździmy. Wielu spośród nas nie zastanawia się nad nią za bardzo - dopóki nie nadchodzi moment jej wymiany, albo nie stajemy przed wspomnianym zagadnieniem przy rozbudowie wymarzonego domku.
mastiff z Tybetu
Admin: Pets Adviser
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn posiadania psa to wielka frajda?

Powiedzieć, że pies jest największym przyjacielem człowieka to w sumie jakby napisać, że Wrocław leży na obszarze RP. No wszyscy to rewelacyjnie wiedzą. Jednakże należy to ciągle powtarzać, ponieważ ciągle w polskich schroniskach mieszka wiele psów, które ze smutkiem w oczach oczekują na nowego pana, takiego człowieka, który je przygarnie
.
automatyka
Admin: Susanne Nilsson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dofinansowania unijne dla hodowców drobiu

Albowiem hodowcy drobiu powinni inwestować w własne fermy wiele pieniążków, warto zaciekawić się możliwością uzyskania dotacji z Unii Europejskiej.


Dofinansowania unijne dla hodowców drobiu

Kupno kurczątek, jajek lęgowych, paszy – to wyłącznie część kosztów.
nowoczesny dom
Admin: Alex Pepperhill
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które warunki musi spełnić dom, aby był energooszczędny

Ostatnio coraz częściej zwraca się uwagę na kwestie związane z ochroną środowiska, zanieczyszczeniami środowiska itp. Na znacznie większą skalę wykorzystywane są tak zwane odnawialne źródła energii, czyli niejako wykorzystuje się siły przyrody do uzyskiwania energii przydatnej dla człowieka. Dlatego przykładowo w ostatnich latach postawiono w Polsce tak dużą liczbę wiatraków, wykorzystujących energię czerpaną z wiatru.
kopalnia odkrywkowa
Admin: Greg Goebel
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Folia pe okazuje się być niezbędna do prawidłowej izolacji

Podczas budowy domu powinniśmy wspomnieć o różnych ważnych szczegółach, których brak może powodować późniejsze trudy z wilgocią. Dlatego już na samiutkim początku, na spokojnie powinniśmy się namyślić, z czego należy tutaj skorzystać, tak by mieć pewność, że nasz domek jest dobrze zaizolowany.
Ekologiczny dom
Admin: Jocelyn Kinghorn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Obiekt przyjazny naturze czyli dom energooszczędny- obecny trend czy norma przyszłości?

Od dłuższego czasu sporo debatujemy o ekologi i sposobach oszczędzania energii, co zaobserwować można w wielu różnych dziedzinach, do których należy również architektura. Z każdym rokiem przybywa osób decydujących się na tak zwane budownictwo „zielonych domów”, które kładzie nacisk na nadzwyczajną konstrukcję, której główną intencją obniżenie utraty ciepła, wielokrotnie uzyskanie energii z innych źródeł, a wynikiem tego jest zredukowanie kosztów związanych z eksploatacją domu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.