Budynek
klimatyzator zewnętrzny
Admin: Pavel P.
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Rozkoszny chłód w skwarne dnie

Klimatyzatory działają na podobnej zasadzie jak chłodziarka. Można by stwierdzić, iż jeślibyśmy mogli zmieścić się do schładzarki, a pobyt tam byłby przyjemnością, można by zrezygnować z kupowania klimatyzatora. Jednakże w schładzarce jest trochę ciasno, temperatura również nazbyt niska, w związku z tym komfortowy chłodek w parne dni zapewni nam wyłącznie montaż klimatyzatora przenośnego w domku czy w miejscu zatrudnienia.
mieszkania
Admin: Isengardt
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie zakupić mieszkanie w miejscowości Wrocław?

Przez minione dwadzieścia lat w naszym kraju niezwykle dużo się zmieniło. To co kiedyś było wyjątkiem od normy obecnie jest powszechne - młodzi ludzie chcą być bardziej niezależni, nie mieszkają z rodzicami, kupują mieszkania Brochów, Klecina, Biskupin, to tylko pare bardziej interesujących dzielnic we Wrocławiu. Część z nich nie istniała jeszcze niedawno, powstała na skutek powiększenia się Wrocławia, część nie cieszyła się zbyt dobrą sławą.
Brama garażowa
Admin: mrhayata
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Okna i drzwi oraz płot do nowiutkiego mieszkania

Kiedy dopieszczamy nasz wymarzony dom, musimy także zastanowić się nad tym, jaki wariant okien a także drzwi wybrać. To od nich będzie zależeć to, jak wysokie rachunki za energię cieplną będziemy później ponosić czy też czy i jak bezpiecznie będziemy czuli się w naszym domku. Dziś często nabywane są jako drzwi zewnętrzne solidne drzwi przeciwwłamaniowe.
wyburzenia wrocław
Admin: Arek Olek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Demontaż domu – kiedy wymaga pozwolenia, zaś kiedy nie

Większość niewielkich budowli – niżej ośmiu metrów – można rozebrać bez nieodzowności otrzymania pozwolenia na rozbiórkę, wówczas starczy wyłącznie zgłoszenie faktu prowadzenia robót.


Demontaż domu – kiedy wymaga pozwolenia, zaś kiedy nie

Lecz w niektórych sytuacjach zmuszeni będziemy uzyskać pozwolenie.
domy mazańcowice
Admin: POL-SKONE
Podpatrzone na: POL-SKONE

Jak nabyć nowy domek - poradnik

W wypadku kupna nowego domku najważniejsze jest znalezienie szczegółowej odpowiedzi na 2 podstawowe pytania: co nabywamy oraz od kogo.


Jak nabyć nowy domek - poradnik

Przeszukując oferty deweloperów , mamy głównie do czynienia z wizualizacjami, w ramach którego powstanie ów jeden konkretny budynek.
Budowa domu
Podpatrzone na: pixabay

Ile decyzji trzeba podjąć na etapie planowania i stawiania swojego wymarzonego domu.

Podczas budowy domu do podjęcia będzie mnóstwo najróżniejszych decyzji. Wielu osobom może się wydawać, że wystarczy jedynie znaleźć plan, wykopać fundamenty, wystawić budynek i kupić meble, żeby rozpocząć mieszkanie. Owszem, wszystkie te wymienione elementy tak czy inaczej będą do zrobienia, ale przy samym wyborze technologii i materiałów będzie dużo zastanawiania się i rozważania.
konstrukcje
Admin: Stiga

W jaki sposób dekorować wnętrza?

Śnisz o ślicznym wnętrzu ale miast wynajmować dekoratora potrzebujesz stworzyć coś własnego? Upiększanie mieszkań jest sztuką. Tak samo jak malowanie albo rzeźbienie wymaga wyobraźni i pomysłu.


W jaki sposób dekorować wnętrza?

U dołu odnajdziesz moje wskazówki, które pomogą Ci przydać każdemu mieszkaniu smaczków.
nowoczesny dom
Admin: Alex Pepperhill
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które warunki musi spełnić dom, aby był energooszczędny

Ostatnio coraz częściej zwraca się uwagę na kwestie związane z ochroną środowiska, zanieczyszczeniami środowiska itp. Na znacznie większą skalę wykorzystywane są tak zwane odnawialne źródła energii, czyli niejako wykorzystuje się siły przyrody do uzyskiwania energii przydatnej dla człowieka. Dlatego przykładowo w ostatnich latach postawiono w Polsce tak dużą liczbę wiatraków, wykorzystujących energię czerpaną z wiatru.
budowa
Podpatrzone na: morguefile.com

Oddzielić, ochronić, zabezpieczyć – czyli ogrodzenia budowlane

Przeciętnie w świadomości społecznej nie zdajemy sobie sprawy jak istotną rolę spełniają ogrodzenia przemysłowe. Już od początkowego etapu budowy tworzy się potrzeba oddzielenia placu nie tylko ze względu na możliwy wandalizm, ale przede wszystkim zachowanie bezpieczeństwa. Nieprzygotowane odpowiednio osoby które znalazłyby się na terenie gdzie prowadzona jest budowa, bez trudu mogłyby zostać ofiarą niepotrzebnego wypadku, oraz stanowić zagrożenie dla samych pracowników odciągając ich od skoncentrowania się na rozdzielonych zadaniach.
ogrodzenia
Admin: LEGI Polska
Podpatrzone na: LEGI Polska

Natychmiastowy montaż ogrodzeń przestawnych

Jeśli zamierzamy postawić dom, musimy się liczyć z tym, że najpierw czeka przygotowanie terenu pod wykonanie nowego obiektu. Jak przebiegają prace terenów pod zabudowę, kiedy można zlecić takie działania oraz jak chronić teren prac budowlanych? Jeśli chcemy by budowa przebiegała szybko i bez przeszkód, wskazane jest .
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.