Oświetlenie
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Admin: Bosch
Podpatrzone na: Bosch

Jak odnowić mieszkanie

Choćby najlepiej zaprojektowany dom trzeba niekiedy odnowić. Czasem dlatego, że zabrudzone ściany, niesprawne meble i odbarwione posadzkii zaczynają być coraz bardziej nieprzyjemnym widokiem. Czasami z tej przyczyny, że miejsce mieszkania zmienia się łącznie z jego właścicielem, a ten, szczególnie jego gusta, ulegają zmianom. Przed rozpoczęciem pracy dobrze jest zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia i sprzęt. Szlifierki i polerki okażą się przydatne majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym gotowymi rozwiązaniami proponowanymi przez supermarkety.
Lampy ogrodowe
Admin: garryknight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Jak stworzyć przytulną atmosferę w ogrodzie

Dom za miastem to dla wielu ukoronowanie marzeń o spokojnym życiu z dala od zgiełku miasta. Jednak, aby nasz dom dawał nam nas cieszył, warto zadbać również o jego otoczenie. Mowa tu oczywiście o ogrodzie i aranżacji roślinnej, ale równie ważne jest trafne oświetlenie zewnętrzne ogrodu. Umiejętnie umieszczone lampy ogrodowe podkreślą zalety nawet najmniejszego ogródka, a z okazałego ogrodu dobrze dopasowane oświetlenie ogrodowe sprawi że będzie on bajkowy.
sterowanie oświetleniem
Admin: IQ-Building
Podpatrzone na: http://iq-building.com.pl/

Dowiadujemy się czym jest sterowanie światłem

Dziś nie będzie trzeba chodzić po całym domu i posprawdzać czy wszystkie światła zostały wyłączone. W dzisiejszych czasach musimy tylko wcisnąć przycisk. Otóż powstały systemy, które pozwalają sterowania oświetleniem przy pomocy pilota.
Ogrodowe oczko
Admin: jpopesku1
Podpatrzone na: www.flickr.com

Lampy ogrodowe – funkcjonalne oświetlenie w ogródku

W zasadzie oświetlenie zewnętrzne domu czy też oświetlenie ogrodowe można zbudować na pojedynczej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak słabe zewnętrzne oświetlenie może jednak być niepraktyczne. Zatem jak dobierać lampy ogrodowe, ażeby odpowiednio spełniały swoje funkcje? W jaki sposób zaoszczędzić energię gdy kupujemy lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą stać się równocześnie elementem dekoracyjnym?
obiekt
Admin: Marmorin Studio Design
Podpatrzone na: Marmorin Studio Design

Zobacz, jak się zachować, jeżeli zbliża się gwałtowna wichura?

Ostatnimi czasy w klimacie widzimy różnego rodzaju zakłócenia. Szczególnie dokuczliwe stają się intensywne wiatry. Należy dowiedzieć się jak się osłonić, aby zwiększyć swoje zabezpieczenie.


Zobacz, jak się zachować, jeżeli zbliża się gwałtowna wichura?

Dobrą metodą podczas wichury jest nie wychylanie się z domu, a gdy właśnie znajdujesz się w innym domu pozostań tam dopóki wichura nie minie lub gdy idziesz na ulicy postaraj się wejść do pierwszego biura.
Ekologiczny dom
Admin: Jocelyn Kinghorn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Obiekt przyjazny naturze czyli dom energooszczędny- obecny trend czy norma przyszłości?

Od jakiegoś czasu sporo dyskutuje się o ekologi oraz sposobach oszczędzania energii, a odzwierciedlenie tego trendu odnotować można w wielu różnych dziedzinach, do których należy również architektura. Z każdym rokiem przybywa osób decydujących się na tak zwane „zielone budownictwo”, które za priorytet obrało sobie zwrócenie naszej uwagi na charakterystyczną konstrukcję, której główną intencją ograniczenie ubytku ciepła, niejednokrotnie uzyskanie energii z alternatywnych źródeł, a czego konsekwencją jest zredukowanie kosztów związanych z eksploatacją budynku mieszkalnego.
lampa wisząca
Admin: Technolux
Podpatrzone na: Technolux

Jak dobrać światło do salonu? Gdzie nabywać lampy?

Oświetlenie salonu to sprawa pierwszorzędna będąca niemal na równi z tego typu rzeczami jak umeblowanie czy w ogóle cały wystrój. To przecież od oświetlenia zależy to jaki klimat będzie w tym miejscu. Oprócz tego wiele lamp naprawdę pięknie i gustownie wygląda. Same w sobie są dużą ozdobą salonu. W jaki sposób więc wybrać odpowiednie oświetlenie i gdzie je zakupić?
ogród
Admin: ClearSense
Podpatrzone na: ClearSense

Światło ma wielki wpływ na cały wystrój

Doskonałe światło dla domu to czasem coś, o czym niestety zapominamy. Nie wiemy, jak dobre oświetlenie potrafi wpływać na przytulny klimat w mieszkaniu. Zapominamy, że światłem mamy szansę aranżować w ten sam sposób jak meblami. I to wtedy, kiedy tak naprawdę chcemy urządzić mieszkanie bardzo stylowo, jak i w sytuacji, gdy marzy nam się luźny, zupełnie artystyczny klimat. Tym bardziej, w innych miejscach mamy okazję otrzymać ten sam efekt.
oświetlenie
Admin: Eliot Phillips
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zasilacz led powinien okazać się zawsze zakładany

Lampy led powinny mieć ciągle stały prąd

Ma szansę się okazać, że wielkość prądu jaka będzie dochodziła do konkretnego urządzenia, przemienia się w czasie jego działania, czyli czasem okazuje się być mniejsza, a czasem większa.
Stylowe lampiony do ogrodu
Admin: Praktiker
Podpatrzone na: Praktiker

Nocne oblicze ogrodu

Ogród ma dwa oblicza – dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które przecież jest nie mniej ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, aby móc cieszyć się jego pięknem również o zmroku? Z pomocą przyjdzie Ci szeroka oferta lamp z marketów Praktiker.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.