Oświetlenie
lampa wisząca
Admin: Technolux
Podpatrzone na: Technolux

Jak dobrać światło do salonu? Gdzie nabywać lampy?

Oświetlenie salonu to sprawa pierwszorzędna będąca niemal na równi z tego typu rzeczami jak umeblowanie czy w ogóle cały wystrój. To przecież od oświetlenia zależy to jaki klimat będzie w tym miejscu. Oprócz tego wiele lamp naprawdę pięknie i gustownie wygląda. Same w sobie są dużą ozdobą salonu. W jaki sposób więc wybrać odpowiednie oświetlenie i gdzie je zakupić?
ogród
Admin: ClearSense
Podpatrzone na: ClearSense

Światło ma wielki wpływ na cały wystrój

Doskonałe światło dla domu to czasem coś, o czym niestety zapominamy. Nie wiemy, jak dobre oświetlenie potrafi wpływać na przytulny klimat w mieszkaniu. Zapominamy, że światłem mamy szansę aranżować w ten sam sposób jak meblami. I to wtedy, kiedy tak naprawdę chcemy urządzić mieszkanie bardzo stylowo, jak i w sytuacji, gdy marzy nam się luźny, zupełnie artystyczny klimat. Tym bardziej, w innych miejscach mamy okazję otrzymać ten sam efekt.
sterowanie oświetleniem
Admin: IQ-Building
Podpatrzone na: http://iq-building.com.pl/

Dowiadujemy się czym jest sterowanie światłem

Obecnie nie będzie trzeba biegać po całym domu i sprawdzać czy wszystkie światła są wyłączone. W obecnych czasach wystarczy nacisnąć przycisk. Otóż są systemy, które dają możliwość sterować oświetleniem przy pomocy pilota.
Ekologiczny dom
Admin: Jocelyn Kinghorn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Obiekt przyjazny naturze czyli dom energooszczędny- obecny trend czy norma przyszłości?

Od jakiegoś czasu sporo dyskutuje się o ekologi oraz oszczędzaniu energii, a odzwierciedlenie tego trendu zaobserwować można w wielu różnych dziedzinach, do których możemy zaliczyć architekturę. Coraz więcej osób decyduje się na tak zwane budownictwo ekologiczne, które kładzie nacisk na charakterystyczną konstrukcję, której główną intencją obniżenie utraty ciepła, wielokrotnie wydobycie energii z innych źródeł, a w następstwie czego możemy sobie pozwolić na obniżenie kosztów związanych z eksploatacją domu.
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Admin: Bosch
Podpatrzone na: Bosch

Jak odnowić mieszkanie

Nawet najsprawniej zaprojektowany dom trzeba od czasu do czasu odświeżyć. Czasem dlatego, że zabrudzone ściany, zniszczone meble i porysowane podłogi zaczynają być coraz bardziej nieprzyjemnym widokiem. Czasem dlatego, że miejsce mieszkania zmienia się razem z jego posiadaczem, a ten, w szczególności jego gusta, ulegają przekształceniom. Przed przystąpieniem do pracy dobrze jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i ekwipunek. Szlifierki i polerki przydadzą się majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym gotowymi rozwiązaniami oferowanymi przez supermarkety.
oświetlenie
Admin: Eliot Phillips
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zasilacz led powinien okazać się zawsze zakładany

Lampy led powinny mieć ciągle stały prąd

Ma szansę się okazać, że wielkość prądu jaka będzie dochodziła do konkretnego urządzenia, przemienia się w czasie jego działania, czyli czasem okazuje się być mniejsza, a czasem większa.
Stylowe lampiony do ogrodu
Admin: Praktiker
Podpatrzone na: Praktiker

Nocne oblicze ogrodu

Ogród ma dwa oblicza – dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które przecież jest nie mniej ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, aby móc cieszyć się jego pięknem również o zmroku? Z pomocą przyjdzie Ci szeroka oferta lamp z marketów Praktiker.
domu
Admin: KOŁO
Podpatrzone na: KOŁO

Oszczędności a rezultaty wiążące się z pracami remontowymi

Remont to zagadnienie ważne dla każdego z nas: jako mieszańcy Polski wykonujemy remonty często, zazwyczaj w okresie letnim. Niestety – prawie za każdym razem ważniejsza jest cena każdego remontu, nie jego efekty. Dlatego zwyczajnie musimy postawić na częstotliwość malowania ścian, robienia paneli albo odświeżania drzwi.
Ogrodowe oczko
Admin: jpopesku1
Podpatrzone na: www.flickr.com

Lampy ogrodowe – funkcjonalne oświetlenie w ogródku

Teoretycznie oświetlenie zewnętrzne domu czy też oświetlenie ogrodowe można oprzeć na pojedynczej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak skąpe zewnętrzne oświetlenie może jednak okazać się mało praktyczne. W jaki sposób wybrać lampy ogrodowe, aby odpowiednio nam służyły? W jaki sposób oszczędzać energię stosując lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą stać się również dekoracją?
Żarówka energooszczędna
Admin: Steven Fernandez
Podpatrzone na: www.flickr.com

Energooszczędne oświetlenie

Zwykłe żarówki odchodzą do historii. Na rynku dostępne jest innowacyjne, energooszczędne oświetlenie LED. Skrót ten rozwija się light-emitting diode. Ta technika świetlna posiada wiele zalet, które trzeba tutaj szczegółowo omówić.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.