Ogrzewanie
klimatyzacja
Admin: Mike Prosser
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Instalacje techniczne muszą być dobrze zaplanowane

Czy wiemy co musi się wyszukać w budynkach?
Gdy jesteśmy na etapie zaplanowania budowy jakiegoś budynku, to koniecznie powinniśmy się namyślić co powinno się w nim odnaleźć, tak byśmy posiadali pewność, że będzie dobrze spełniał własną funkcję.
Ekologiczny dom
Admin: Jocelyn Kinghorn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Obiekt przyjazny naturze czyli dom energooszczędny- obecny trend czy norma przyszłości?

Od jakiegoś czasu sporo dyskutuje się o ekologi oraz sposobach oszczędzania energii, a odzwierciedlenie tego trendu odnotować można w wielu różnych dziedzinach, do których należy również architektura. Z każdym rokiem przybywa osób decydujących się na tak zwane „zielone budownictwo”, które za priorytet obrało sobie zwrócenie naszej uwagi na charakterystyczną konstrukcję, której główną intencją ograniczenie ubytku ciepła, niejednokrotnie uzyskanie energii z alternatywnych źródeł, a czego konsekwencją jest zredukowanie kosztów związanych z eksploatacją budynku mieszkalnego.
bms hotel
Admin: Jessa Dow-Anderson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W dzisiejszych czasach buduje się inteligentne hotele, które będą energooszczędne oraz przyjazne środowisku

Teraz ciężko sobie wyobrazić, żeby hotel pracował bez komputerów. Jednakże, współczesny wiek sprawił, że uczyniliśmy krok naprzód - wprowadziliśmy do hoteli program niemal sztucznej inteligencji.


W dzisiejszych czasach buduje się inteligentne hotele, które będą energooszczędne oraz przyjazne środowisku

Jeśli jakiś Polak kiedyś pracował w hotelarstwie, wie, jak wieloma kwestiami należy tam zarządzać.
nadproża prefabrykowane
Admin: IFTM Internorm
Podpatrzone na: IFTM Internorm

Zbudujemy dom - W jaki sposób go wyposażyć?

Aranżowanie mieszkania wymaga dużego nakładu zatrudnienia i środków. Z reguły znaczy również skorzystanie z licznych inspiracji, dzięki którym liczymy na odnalezienie odpowiedniego pomysłu jeśli idzie o swoje mieszkanie.
ogrzewanie, kaloryfer
Podpatrzone na: pixabay.com

W sytuacji, jeśli zastanawiasz się, jak ogrzewać własny dom, pomyśl o ogrzewaniu na gaz

Znaczne skażenie powietrza jest przyczyną debatowania na temat konieczności określenia dobrych oraz mało inwazyjnych sposobów ogrzewania mieszkań. Stare piece, duże zużycie węgla kiepskiej jakości, jak też nieustanne spalanie różnorakich odpadów, przyczynia się do poważnego zanieczyszczenia powietrza oraz powstawania smogu. Coraz więcej ludzi decyduje się zmienić model ogrzewania na gazowy.
budowa tarasu
Admin: LIBET
Podpatrzone na: LIBET

Dom ekologiczny - informacje

Kto z nas nie śni o własnym domu? Lecz posiadanie go nie jest wcale tak nietrudną sprawą. Najważniejszym i decydującym czynnikiem są względy finansowe. Gdy jednak uda nam się już uzbierać zadowalającą sumę wybudowanie czy kupno, także wybrać ten jeden jedyny przeglądając różne projekty domów parterowych, to warto pomyśleć nad rozwiązaniami pomagającymi nam w trakcie już korzystania nie wyrzucać pieniędzy w błoto.
kotły wodne
Admin: Honda
Podpatrzone na: Honda

Innowacyjne sposoby na ogrzewanie budynków

Jeszcze parę dekad temu istniało jedynie ogrzewanie węglem. Dzisiaj wiemy, że pomimo że tanie, ma ono wiele wad. Na szczęście nie ma potrzeby aby obecnie z niego skorzystać, dostępne są innego rodzaju sposoby pozyskania ciepła.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.