Warzywa
Jabłka
Admin: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Sprzedaż owoców

Sezon letni w rozkwicie, a to znaczy, że możemy rzucić się w wir robienia przetworów. To sprawdzone - żaden sklepowy dżem nie będzie dobry tak jak własnoręcznie przygotowany. Konfitury, musy owocowe, warzywa w zalewie, zawsze doskonałe małosolne albo kiszone ogórki - niebo w gębie. Żeby zabrać się za własną produkcję słodkości trzeba przedtem kupić składniki. Istnieje mnóstwo sposobów. Możemy udać się na lokalny bazarek, możemy zamówić owoce prosto od sadownika, ale najłatwiejsze rozwiązanie to owoce warzywa hurt.
Nektarynki
Admin: Forest & Kim Starr
Podpatrzone na: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Starr_070730-7800_Prunus_persica_var._nucipersica.jpg

Krajowe owoce i warzywa

Zwracając uwagę na rynek oraz owoce warzywa hurt trzeba krajowym produktom przyznać znaczny stopień jakości. Prosperujący na rynku producent jabłek Polska proponuje konsumentom jedynie doskonałe rodzaje owoców, świeże dostawy każdego dnia oraz niemały asortyment innych rodzajów wysokiej jakości jarzyn.
odpady elektroniczne
Admin: Hanan Cohen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przyłącz się do grona sortujacych odpady! Dlaczego jest to zadanie wyjątkowo istotna dla naszego środowiska?

Coraz bardziej wywierany jest nacisk na segregację śmieci. Prócz pozytywnego wpływu na ekosystem, rozważna klasyfikacja śmieci posiada również inne przymioty Sortowanie odpadów umożliwia późniejszy ich recykling. Dlaczego jest to tak istotne?
ogród
Admin: Doug Kerr
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co zrobić z dużym ogrodem

Jeżeli dookoła naszego domu rozciąga się spory ogród, to przeważnie pojawia się pytanie jak go wykorzystać. Zasadzić same kwiaty, warzywa, czy może posadzić trawę, ustawić zestaw mebli, zrobić grilla oraz posiadać takie duże miejsce do relaksu? Z pewnością szansa jedzenia warzyw z własnego ogródka niesamowicie nam się przypodoba, bo nie dosyć, iż smakują one zupełnie inaczej, to jeszcze możemy na takim rozwiązaniu dużo zaoszczędzić.
zdrowa żywność
Admin: Connie Ma
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Chcesz jeść zdrową żywność? Kupuj w sklepie ekologicznym

W naszym kraju, jak i wszędzie zapanowała moda na zdrową żywność ekologiczną. Jednak, co to znaczy, że żywność jest zdrowa, czym jest produkt ekologiczny? Nieraz kupując w hipermarkecie tradycyjną włoszczyznę ludzie są pewni, że jednakże to wyłącznie warzywa i cóż z nimi może być nie tak. A jednak może! Warzywa ekologiczne odróżniają się od tych pospolitych” z marketu.
zdrowie
Admin: Wellness GM
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dlaczego warto wybierać produkty naturalne?

Chemia w negatywny sposób wpływają na nasz organizm, dlatego watro minimalizować jej wpływ. Jest ona ukryta w posiłkach oraz kosmetykach. Powiększa się grono osób, które zamierzenie unikają chemii z substancji, które dostarczają do swojego organizmu. Słowo naturalne stało się bardzo na czasie. Zdarza się jednak, że napis na opakowaniu zapewniający naturalny skład. Naturalnym składem charakteryzują się kosmetyki eko i bio, jednak jest dla nich typowy krótki czas przydatności do użycia.
Zioła w ogrodzie
Admin: KateMonkey
Podpatrzone na: www.flickr.com

Ogród może zdarzyć się wszędzie, nawet na parapecie

Jak stworzyć ogród pełen kwiatów, kwitnących od wiosny do jesieni? Jak zaprojektować najładniejsze kwietne rabaty? Czy uda nam się uporać ze szkodnikami? O której porze roku sadzić cebule tulipanów?
nasiona

Po co zaprawiać nasiona przed zasiewem

Definicja zaprawiania ziaren, nazywane również bejcowaniem nasion, to najczęściej działanie stosowane przez większe przedsiębiorstwa zajmujące się wytwarzaniem na szeroką skalę. Żeby plon był zdrowy i urodzajny do siewu należy wykorzystać zdrowy materiał roślinny. Olbrzymie znaczenie ma również jakość ziemi oraz ziaren, które mogą być zasiedlone przez grzyby, wirusy czy też bakterie, które rozpoczynają groźny atak na roślinę na etapie kiełkowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.