Oczka wodne
Oczko
Admin: cliff1066
Podpatrzone na: www.flickr.com

Oczko wodne - zakładanie oczka wodnego

Jedną z najpiękniejszych ozdób ogrodowych jest oczko wodne. Pomimo, iż jego założenie i utrzymanie w idealnej formie wymaga wielu wysiłków, jednak warto w nie zainwestować, ponieważ stanie się magicznym miejscem relaksu. Zanim przystąpimy do wykonania, najpierw musimy zaplanować jego kształt i głębokość oraz miejsce, w którym będzie się znajdować.
otoczaki
Podpatrzone na: flickr.com

Zastosowanie naturalnych produktów jakimi są kamienie

Kamień to tworzywo naturalne, do jakiego człowiek od zawsze miał szeroki dostęp. Z tego powodu jest on wykorzystywany do różnorodnych celów. Zazwyczaj kamienie wykorzystuje się w budownictwie, do konstruowania i pokrywania różnorodnych budowli. Dawniej zdecydowaną większość domów ludzkich tworzono z kamienia. Rozmaite zamki i pałace stworzone z tego budulca przetrwały do dziś w doskonałym stanie, co świadczy o kunszcie budowniczych i trwałości materiału.
Ogród skalny
Admin: e-ogrody.com

Jak wygląda najmodniejszy ogród?

Najświeższe tendencje w projektowaniu miejsc zieleni wyznacza przede wszystkim ekologia. Na topie jest teraz naturalność i swoboda w ogrodach, a projektanci zaręczają, że im mniejsza ingerencja w rośliny, tym bardziej interesujący efekt zostanie osiągnięty. Naturalny ogród nie powinien kopiować natury, a dawać poczucie obcowania z nią.
ogrodzona posesja
Admin: Michael Coghlan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najnowsze tendencje w projektowaniu ogrodów

Najświeższe tendencje w projektowaniu ogrodów wyznaczają inspiracje ekologiczne. Bardzo modna staje się naturalność i swoboda w ogrodach, a ich twórcy zaręczają, że im mniejsza ingerencja w rośliny, tym bardziej interesujący efekt zostanie osiągnięty. Naturalny ogród nie powinien kopiować natury, a dawać wrażenie obcowania z nią.
Oczko wodne

Stylowe oczko wodne w Twoim ogrodzie

Oczko wodne niewątpliwie jest rzeczą, która ma korzystny wpływ na wygląd każdego ogrodu. Oczko wodne wbrew temu co by się mogło wydawać nie musi być od razu sporym kosztem. Budowa oczka będzie zdecydowanie tańsza, jeśli zabierzemy się za nią osobiście. Zaoszczędzimy wtedy mnóstwo pieniędzy, z tytułu zaangażowania specjalistycznej firmy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.