Dzieci
ziewający Tibetan mastiff
Admin: Pets Adviser
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Świetny pies

Dla amatorów czworonogów, tych, którzy po prostu chcą posiadać puszystego kolegę, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi najlepszy wybór. Ten okazały czworonóg będzie stróżem gospodarstwa, kompanem zabaw i lojalnym przyjacielem. niecodzienne cechy rasy na pewno uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to antyczna, szlachetna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez azjatyckich chłopów i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.
domek dla dzieci
Podpatrzone na: http://www.gardencenter.pl/

Jakim sposobem zaproponować naszemu dziecku zdrową rozrywkę?

W dzisiejszym świecie wybitnie ważną kwestią społeczną niewątpliwie jest rozrywka. Nikt z nas bowiem często nie wyobraża sobie normalnego funkcjonowania w naszym niezmiernie stresogennym świecie, bez w wielu przypadkach olbrzymiego wsparcia, które bezsprzecznie jest nam w stanie zagwarantować rozrywka.
Konie
Admin: ime
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Wyjątkowa więź ze zwierzętami a kolonie konne dla maluszków

Jeśli postanowimy zaproponować naszemu malcowi nieco rozrywki, wskazane jest zastanowić się nad jakimś interesującym wyjazdem zorganizowanym. W internecie, na stronach www nierozerwalnie wiążących się z tematyką obozowo-kolonijną, odnaleźć możemy sporo wyjazdów tego typu. Dzieci w różnych przedziałach wiekowych ochoczo ruszająkolonie konne. Do wyboru jest wiele wolnych terminów. Na portalu można również zaznajomić się z opiniami innych rodziców, którzy wysyłają swoje dzieci na takie wczasy.
Admin: www.babymama.pl

Zamiast najbardziej popularnych pieluch jednorazowych, warto kupić otulacze i pieluchy wielorazowe

Wielu z nas zostało wychowanych na pieluchach tetrowych. Ich świetność wyparły koło 25 lat wcześniejpampersy. Teraz dużo rodzicielek pracujących i niepracujących powraca do pieluch. Pieluszki wielorazowe ostatnio doświadczają swój renesans. Dużo rodziców którzy je używają jest bardzo zadowolonych. Dla niektórych, zwłaszcza młodych matek może to być jednak czarna magia czy też nieznajomość tematu.
Piknik na świeżym powietrzu

Nasz ogród...nasza duma

Sezon ogrodniczy rozpoczęty! Nasadzamy, grabimy, kosimy, by po skończonej pracy - ubrudzonym, ale jak z siebie dumnym przysiąść pod drzewem i podziwiać nasze dzieło. A to dopiero początek sezonu! Dopiero przed nami relaks na leżaku w ogrodzie, rodzinne biesiady przy grillu lub kwiaty w mieszkaniu z własnego ogrodu. Nasz ogród... Nasza odskocznia.
plac zabaw
Admin: Thi-Thanh-Tâm Nguyen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Piramidy linowe i siatki wspinaczkowe na placach zabaw dla najmłodszych

Na placach zabaw dla dzieci często da się zauważyć różne urządzenia linowe dla młodszych i nieco starszych dzieci. Piramida linowa umie sprawić niejednemu dziecku obfitą uciechę oraz zabawę, a do tego jest bezpieczna i trwała. Firmy wykonujące piramidy linowe dbają o ich drobiazgowe wykonanie i trwałość.
pieluszka dla dziecka
Admin: CatEyedKP
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dlaczego współczesne pampersy są o wiele częściej eksploatowane niż pieluszki tetrowe

Wejście do powszechnej sprzedaży pieluch, zwanych popularnie pampersami, rodzice powitali z prawdziwą ulgą. Co dokładnie sprawiło, że pieluszki tetrowe musiały ustąpić pierwszeństwa pieluchom wykonanym, mimo wszystko, z celulozy? Przekonajmy się, dlaczego niejeden rodziciel z lat 30 ubiegłego stulecia sprezentowałby może pół majątku w zamian za paczkę pampersów.
Pies rasy mastif tybetański
Admin: lgrvv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kupujemy psiaka. Na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie przychodzi ten czas, gdy nasze dziecko ogłasza nam, iż chce mieć w domu zwierzę. To bardzo istotna kwestia i trzeba się nad tym odpowiednio zastanowić. Z pewnością nie powinniśmy zbyt prędko się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu szkrabowi, że zgadzamy się na to, tylko po to, aby zaprzestało nas tym pytaniem zamęczać. Okłamywanie malca przyniesie jeszcze gorsze efekty niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy pragnienia dzieciaka o zwierzątku, przekalkulujmy wszystko na chłodno.
Odpady
Podpatrzone na: www.utylinia.pl

Zachowujmy się ekologicznie

Zapewne dokładnie zdajemy sobie sprawę z tego, że w nadciągających czasach ekologia to już nie wyłącznie nie mająca przełożenia na rzeczywistość moda. Nie patrzymy się z politowaniem na obrońców środowiska. Troska o naturę dostała w tej chwili zupełnie odmienną formę. Nie ma już bełkotu o przywiązywaniu się do drzew na znak protestu. Takie kampanie przysparzają organizacjom ekologicznym wyłącznie kolejnych wrogów.
jeż
Podpatrzone na: flickr.com

Co wpływa na to, iż kochamy swoje zwierzaki ?

Co prawda zdarzają się osoby, które ogólnie nie przepadają za bardzo za zwierzętami, lecz na szczęście nie ma ich wiele. Można w takim razie zaryzykować twierdzenie, że zasadniczo ludzie uwielbiają zwierzaki - no przynajmniej te domowe. Zastanówmy się na serio nad fenomenem zwierzaków domowych.Niezmiernie istotne jest zwłaszcza to, aby starać się doceniać piękno zwierząt. Naturalnie piękno to czysto względne pojęcie, lecz np. psy są w stanie się bardzo spodobać. To w sumie fantastyczne, że mamy okazję trzymać dzisiaj tak sporą liczbę zwierzaków! Dbajmy zwłaszcza o to by w żadnym razie nie sprawić, iż zwierzak będzie z naszej winy w jakimś stopniu wielce poszkodowany. Zwierzęta są tylko dla dojrzałych osób.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.