Dziecko
Akwarium
Admin: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Najmniej kłopotliwe zwierzę dla dziecka

Setki rodziców zastanawia się, czy ulec naleganiom pociechy o zwierzątko. Czy jest to rozsądny pomysł? Czy dobrze jest sprezentować dziecku zwierzę? Jakie są wady a jakie zalety takiej decyzji? No i które zwierzę będzie trafnym wyborem?
trampolina
Admin: Henry Burrows
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kilka pomysłów fajny sposób na spędzenie czasu na wolnym powietrzu

Ostatnimi czasy powszechne stały się trampoliny ustawiane za domami na podwórku. Takie trampoliny ogrodowe zwłaszcza w czasie ciepłych dni są idealną rozrywką dla naszych dzieci. Oczywiście trzeba dzieciakom wytłumaczyć, że najlepiej, kiedy na trampolinie jest jedna osoba, bo wiadomo jak to dzieje się z dziećmi. Ciężko im zapanować nad własnymi podskokami i mogą sobie przypadkiem zrobić krzywdę.
na placu zabaw
Admin: JB Kilpatrick
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Coraz większe możliwości do wyboru a certyfikowane place zabaw według klientów

Nie od dzisiaj wiadomo, że to właśnie certyfikowane place zabaw wyróżniają się bezpieczeństwem. Niezwykle ważne jest to, by ten temat poruszać na forum społeczeństwa. Rodzice żywią zaufanie do miejsc, gdzie ich maluch objęty jest szczególną opieką w czasie zabawy. Nieograniczone możliwości stale rozwijają się od wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej. Nasza firma od lat poszukuje odpowiednich rozwiązań, wraz z którymi trafia doskonale w dzisiejsze wymagania swoich klientów.
fototapeta
Admin: Thomas Kujawa
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak zagospodarować pomieszczenie dla nastolatka?

Dziecięcy pokój przepełniony jest kolorami, meblami przeznaczonymi dla maluchów i oczywiście ciekawymi ozdobami na ścianach. Dziecko jednak rośnie, a wraz z upływającym czasem zmienia się jego gust oraz zapotrzebowania, aż w końcu przychodzi moment, kiedy musimy zamienić misie na coś bardziej dorosłego.
kot
Admin: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Nasza pociecha pragnie mruczka

W momencie gdy nasze dziecko uparła się, aby przygarnąć jakiegoś zwierzaka, nie mamy serca, by powiedzieć nie. Rzecz jasna, musimy naszą pociechę uświadomić o wszelkich obowiązkach, jakie spoczywają na właścicielu zwierzęcia.
akwarium
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zwierzątko dla rodziny - które powinno się wybrać

Dziesiątki analiz wiarygodnych naukowców wskazało, że hodowanie zwierzaka może przynieść mnóstwo korzyści człowiekowi. Poniżej garść ciekawych informacji, które ułatwią ci wybór zwierzęcego towarzysza.
Roztocze
Admin: Jacek Becela
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak możemy zająć własnemu dziecku przynajmniej część wakacji?

Wakacje w naszym kraju, zresztą nie tylko u nas, są całkiem długie - choć oczywiście fakty są takie, że uczniowie z pewnością mocno narzekają na to, iż przerwa szkolna jest za krótka. Można powiedzieć, iż nie jest łatwo uchronić swoje dziecko przed wszechobecną nudą. Bo chociaż co prawda dzieciaki czekają na wakacje, to gdy już nadejdzie koniec czerwca, zaczynają się niemałe kłopoty... Jednak nie można powiedzieć, że zawsze dzieciaki nie będą mieć ponadprzeciętnych wspomnień z sezonu wakacyjnego. O co dokładnie chodzi?
Helen Doron Early English, dziecko
Admin: Helen Doron Early English
Podpatrzone na: Helen Doron Early English

Wybierz najlepsze majtki treningowe dla twojego dziecka

Chyba każdy z nas często poszukuje jakichś specjalistycznych rzeczy, a nie za bardzo ma pojęcie, gdzie mógłby ich poszukiwać. Jeśli chcesz kupić coś, czego nigdy jeszcze nie kupowałeś i nie wiesz, do jakiego sklepu powinieneś się udać, wtedy niewątpliwie niezłym rozwiązaniem dla Ciebie będzie szukanie tych przedmiotów przez internet.

Kot w naszym pokoju

Dzieciaki w pewnym wieku dorastają do pewnej śmiałej decyzji i któregoś cudownego poranka ogłaszają nam, że pragną posiadać zwierzaka. Może to być wpływ rówieśników. Jeśli w mieszkaniu obok jakiś brzdąc ma świnka morska lub inne zwierzątko jest na podwórku kimś. Inne dzieciaki chcą w końcu zwierzątko ponosić, pofiglować z nim odrobinę. W tym momencie ten dzieciak jest królem i tylko od jego widzi mi się zależy, kto potem weźmie do ręki jego chomika.
Pies rasy mastif tybetański
Admin: lgrvv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kupujemy psiaka. Na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie przychodzi ten czas, gdy nasze dziecko ogłasza nam, iż chce mieć w domu zwierzę. To bardzo istotna kwestia i trzeba się nad tym odpowiednio zastanowić. Z pewnością nie powinniśmy zbyt prędko się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu szkrabowi, że zgadzamy się na to, tylko po to, aby zaprzestało nas tym pytaniem zamęczać. Okłamywanie malca przyniesie jeszcze gorsze efekty niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy pragnienia dzieciaka o zwierzątku, przekalkulujmy wszystko na chłodno.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.