Dziecko
Roztocze
Admin: Jacek Becela
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak możemy zająć własnemu dziecku przynajmniej część wakacji?

Wakacje w naszym kraju, zresztą nie tylko u nas, są całkiem długie - choć oczywiście fakty są takie, że uczniowie z pewnością mocno narzekają na to, iż przerwa szkolna jest za krótka. Można powiedzieć, iż nie jest łatwo uchronić swoje dziecko przed wszechobecną nudą. Bo chociaż co prawda dzieciaki czekają na wakacje, to gdy już nadejdzie koniec czerwca, zaczynają się niemałe kłopoty... Jednak nie można powiedzieć, że zawsze dzieciaki nie będą mieć ponadprzeciętnych wspomnień z sezonu wakacyjnego. O co dokładnie chodzi?
trampolina
Admin: Henry Burrows
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kilka pomysłów fajny sposób na spędzenie czasu na wolnym powietrzu

Ostatnio bardzo powszechne okazały się trampoliny stawiane za domami w ogrodach. Takie trampoliny ogrodowe szczególnie podczas cieplejszych dni są świetną rozrywką dla naszych dzieci. Oczywiście musimy dzieciakom wyjaśnić, że dobrze, kiedy na trampolinie skacze jedna osoba, bo wszyscy wiemy jak to bywa z dziećmi. Ciężko im panować nad własnymi skokami i mogą sobie przypadkiem zrobić krzywdę.
na placu zabaw
Admin: JB Kilpatrick
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Coraz większe możliwości do wyboru a certyfikowane place zabaw według klientów

Nie od dzisiaj wiadomo, że to właśnie certyfikowane place zabaw charakteryzują się bezpieczeństwem. Szczególnie ważne jest to, by ten temat poruszać na forum społeczeństwa. Rodzice wykazują zaufanie do miejsc, gdzie ich maluch objęty jest szczególną opieką w czasie zabawy. Nieograniczone możliwości stale rozwijają się od wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej. Nasza firma od lat szuka odpowiednich rozwiązań, wraz z którymi trafia doskonale w obecne wymogi zamawiających.
Helen Doron Early English, dziecko
Admin: Helen Doron Early English
Podpatrzone na: Helen Doron Early English

Wybierz najlepsze majtki treningowe dla twojego dziecka

Chyba każdy z nas często poszukuje jakichś specjalistycznych rzeczy, a nie za bardzo ma pojęcie, gdzie mógłby ich poszukiwać. Jeśli chcesz kupić coś, czego nigdy jeszcze nie kupowałeś i nie wiesz, do jakiego sklepu powinieneś się udać, wtedy niewątpliwie niezłym rozwiązaniem dla Ciebie będzie szukanie tych przedmiotów przez internet.
Akwarium
Admin: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Najmniej kłopotliwe zwierzę dla dziecka

Setki opiekunów rozważa, czy zgodzić się na prośby dziecka o zwierzątko. Czy zatem jest to godny polecenia pomysł? Czy powinno się kupić dziecku zwierzątko? Jakie są dobre i złe strony takiego zakupu? No i które zwierzę będzie najlepszym wyborem?

Kot w naszym pokoju

Dzieciaki w pewnym wieku dorastają do pewnej śmiałej decyzji i któregoś cudownego poranka ogłaszają nam, że pragną posiadać zwierzaka. Może to być wpływ rówieśników. Jeśli w mieszkaniu obok jakiś brzdąc ma świnka morska lub inne zwierzątko jest na podwórku kimś. Inne dzieciaki chcą w końcu zwierzątko ponosić, pofiglować z nim odrobinę. W tym momencie ten dzieciak jest królem i tylko od jego widzi mi się zależy, kto potem weźmie do ręki jego chomika.
Pies rasy mastif tybetański
Admin: lgrvv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kupujemy psiaka. Na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie przychodzi ten czas, gdy nasze dziecko ogłasza nam, iż chce mieć w domu zwierzę. To bardzo istotna kwestia i trzeba się nad tym odpowiednio zastanowić. Z pewnością nie powinniśmy zbyt prędko się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu szkrabowi, że zgadzamy się na to, tylko po to, aby zaprzestało nas tym pytaniem zamęczać. Okłamywanie malca przyniesie jeszcze gorsze efekty niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy pragnienia dzieciaka o zwierzątku, przekalkulujmy wszystko na chłodno.

Gdy mamy kotka w domu

Koty to zadziwiające stworzenia. Każdy, kto ma to zwierzę w mieszkaniu, na pewno to potwierdzi. Jeśli więc w odpowiedzi na niezliczone namowy naszego brzdąca, chcemy mu wreszcie pozwolić na jakiegoś zwierzaka, warto pomyśleć właśnie o kocie.
Kotki to zwierzęta wyjątkowo niezależne. Umieją sobie poradzić bez ludzi, jednakże łaskawie znoszą naszą obecność w mieszkaniu. Kiedy bowiem kupujemy kotka, musimy wiedzieć, że wpuszczamy do naszego domu niepodzielnego króla. To właśnie on decyduje, kiedy można go pogłaskać lub pobawić się. Dziecko, które ma kota, z pewnością nauczy się cierpliwości, gdyż ten zwierzak z pewnością nie da sobą rządzić.
kot
Admin: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Nasza pociecha pragnie mruczka

Kiedy nasze dziecko uparła się, aby mieć jakieś zwierzę, nie mamy serca, aby zaprotestować. Oczywiście, trzeba naszą pociechę uświadomić o różnych obowiązkach, jakie spoczywają na posiadaczu zwierzęcia.
wczasy
Admin: binababy123

Na jakie zagadnienia zwracać uwagę wychowując dziecko? Jak należy postępować, jak uniknąć błędów?

Każdy z rodziców chce, aby jego dziecko rozwijało się jak najlepiej, aby miało rewelacyjne dzieciństwo nieskażone dramatami i nadmiernymi trudnościami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.