Pies
akwarium
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zwierzątko dla rodziny - które powinno się wybrać

Dziesiątki analiz wiarygodnych naukowców wskazało, że hodowanie zwierzaka może przynieść mnóstwo korzyści człowiekowi. Poniżej garść ciekawych informacji, które ułatwią ci wybór zwierzęcego towarzysza.
pies
Admin: Guilhem Vellut
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co jest potrzebne kiedy chcemy mieć psa?

Pies w mieszkaniu to duża odpowiedzialność. Co najważniejsze powinna to być dobrze przemyślana decyzja. Powinniśmy odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Czy mamy czas na tresowanie i chodzenie na spacery z psem? Czy ma się kto nim zająć w kryzysowych sytuacjach jak pilny wyjazd? I co ważne, czy jesteśmy odpowiedzialnymi ludźmi i gotowi na opiekę nad szczeniakiem?
Tibetan mastiff
Admin: Andrea Arden
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Żywienie czworonoga i kotka

Trzymanie w domu zwierzęcego pupila to właściwie duży zbiór obowiązków i miłych chwil. Wierny pies daje wiele szczęścia nawet w ponure dni. To świetny towarzysz do dalekich spacerów i gwarant bezpieczeństwa. ko, mimo swojej mniej przystępnej natury, także umie się skutecznie zaprzyjaźnić z właścicielem. Leżenie z ciepłym, mruczącym kłębkiem futra to wielka przyjemność.
Tibetan mastiff
Admin: Andrea Arden
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Tibetan mastiff rasą nadzwyczaj popularną

Niebanalną w hodowli rasą jest zdaniem wielu ekspertów właśnie tibetan mastiff. Te wyjątkowe psy robią wrażenie swoim sprytem oraz szczególną urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym temacie specjalistów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie oraz nepalskie linie krwi mastiffów przyjechały do nas bardzo dawno, a do teraz rasa ta cieszy się zwiększającym się wciąż zainteresowaniem.
karma dla psa brit
Admin: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Jak odpowiednio zadbać o pieska

Każdy miłośnik i właściciel pieska wie, że powinno się o niego dobrze dbać. Nie chodzi tu wyłącznie o normalne szczepienia i dbałość o jego czystość, ale również o odpowiednie odżywianie.


Jak odpowiednio zadbać o pieska

Wyłonienie właściwej suchej karmy dla naszego pupila nie jest takie proste jakby się wydawało.
obroża, pies
Admin: Petr Kadlec
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Na jakiej zasadzie działa obroża elektryczna dla psa i kiedy ją stosować

Zapewne nieraz spotkaliśmy się z opinią, że szczęśliwy to pies, to pies dobrze wychowany. I należy się zgodzić z tym stwierdzeniem, gdyż bez konkretnie wyznaczonych granic, do jakich może się dopuścić, pies czuje się nieswój. Nie sądźmy, że nie poniesiemy konsekwencji jeżeli czasami przymkniemy oko na zasady i pozwolimy mu spać na jednym łóżku.
tableau - Auto
Admin: Exile on Ontario St
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Weterynarze na terenie Krakowa - gdzie się udać, by dopomóc swojemu czworonożnemu przyjacielowi?

Jak dobrze wiemy, Kraków to niewiarygodnie piękne miasto, które żyje aktywnie tak samo dniem, jak i w czasie nocy. Nie zadziwia więc fakt, iż sporo sklepów, czy instytucji, działa tam przez całą dobę, będąc otwartymi dokładnie przez dwadzieścia cztery godziny.
zabawka dla psa
Admin: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Konsumenci stawiają w pierwszej kolejności na komfort swojego czworonoga – atrakcyjna oferta sklepu

Na stronie www producenta trafić można na doskonale przygotowaną paletę rozwiązań, jakie są szyte na miarę. Uniwersalność dostępnych tam ofert jest bezsprzeczna, dlatego wskazane jest systematycznie sprawdzać dostępność rozmaitych opcji. Między innymi to właśnie obroże dla psów cieszą się ogromnym uznaniem na rynku, natomiast zachwycających propozycji przybywa nieustannie. Ogromna liczba imponujących zestawień oraz szczególnie korzystne ceny – to wszystko pasuje klientom najbardziej i reklama powstaje w sposób naturalny.
karma dla psów
Admin: Tom Woodward
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Właściwa dieta dla psa umożliwi mu zdrowie, właściwą pielęgnację oraz energie, którą ma na co dzień

Psina, najlepszy przyjaciel ludzi. Najczęściej opiekuje się własnym właścicielem, chroni go i broni. Czasem jest zazdrosny oraz stale domaga się poklasku oraz kierowania na niego uwagi. Ale także jest zależny od pana. Wymaga regularnych spacerów i stosownego karmienia, a też przez cały czas dojścia do wody.
tibetan mastiff
Admin: lgrvv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn warto mieć psa?

Niegdyś psy ogólnie służyły własnym panom jako świetna ochrona przed przykładowo drapieżnikami. Zwłaszcza na polskiej wsi bardzo często psy były niemalże nieodłączną częścią krajobrazu. Dzisiaj w dalszym ciągu psy są w wielu przypadkach wykorzystywane do niejako celów komercyjnych, np. są doskonałe jeżeli w grę wchodzi ochrona. Oczywiście akurat w tym wszystkim nie ma nic nagannego, w końcu jeśli psy są odpowiednio traktowane, to bez wątpienia nie jest im źle. Jednak takie psy jak przykładowo tibetan mastiff breeders, są bardzo lubiane akurat nie z tego typu powodów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.