Jeśli znudziła nam się mocna kawa o poranku, to z pewnością odnajdziemy mnóstwo napojów, które ją bez problemu zastąpią

Dawniej najpopularniejszym napojem na dobre rozpoczęcie dnia była kawa. Obecnie coraz częściej zastępujemy ją rozmaitymi substancjami, które także posiadają właściwości stymulujące i są wyjątkowo zdrowe.
Od kilku lat wyjątkowo powszechna stała się tak zwana zielona kawa. Jest to zwykła kawa, która nie została poddana procesowi palenia. Jest zatem (odnośnik do serwisu) ona organicznym i ekologicznym napojem. Mnóstwo konsumentów uważa, że posiada ona też własności odchudzające - . Trzeba jednakże mieć w pamięci, że cudowne środki nie istnieją. Jeżeli nawet zielona kawa podkręca metabolizm, to nie spowoduje ona, że nagle uzyskamy wymarzoną figurę. Wymagana jest jeszcze właściwa dieta oraz treningi. Zielona kawa jest zatem dobra tylko wtedy, jeżeli pasuje nam jej smak.


Admin: Bruno Roots
Kolejną niesłychanie spopularyzowaną substancją, która zastępuje kawę jest guarana. Ta brazylijska roślina posiada podobno większą ilość kofeiny aniżeli ziarna kawy oraz nie powoduje nerwowości. Z reguły stosuje się ją w wypadku przemęczenia fizycznego oraz psychicznego - przeczytaj. Bardzo wiele osób uważa, iż jest dobra również na migreny i dolegliwości krążeniowe. Nie każdy wie, lecz guarana bywa też wykorzystywana do produkowania specjalnego typu piwa oraz chleba. Znajdziemy ją w wielu drinkach energetycznych. Można ją także zażywać jako suplement diety i jako preparat wspomagający chudnięcie. Nie powinno się jednakże przekraczać zalecanych dawek dobowych.


Sprawdź też

Jakie rozwiązania polecane są obecnie na rynku – husqvarna a rozwiązania wyjątkowej jakości

podkaszarka
Admin: Skil
Podpatrzone na: Skil
Ofert godnych rekomendacji na rynku nie brakuje, więc warto zwrócić uwagę na te dostępne w niskich cenach. Nadzwyczaj dopracowane rozwiązania okazują się bezsprzecznie doskonałe, ponieważ marka gwarantuje w każdym przypadku wypróbowane możliwości. Jeżeli chodzi o urządzenie takie jak pilarka spalinowa husqvarna, przyznać trzeba jej szczególną funkcjonalność. Świetne rozwiązania dostosowane są dziś do wymogów konsumentów na rynku, więc cieszą się takim powodzeniem.
Jeżeli zatem kawa trochę nam spowszedniała albo pragniemy spróbować czegoś nowego, to bez problemu znajdziemy rozmaite napoje, które nam ją zastąpią oraz będą świetnie smakowały.
2019-04-03 08:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.