Choroby roślin
ogród - zdjęcie
Admin: UC Davis Gateways Project
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Możliwości internetowego sklepu ogrodniczego

Spora paleta propozycji, z którymi wychodzi do konsumentów internetowy sklep ogrodniczy, wciąż się powiększa. Powodem jest nie tylko duża dostępność różnorodnych nasion, jednak też niemałe zainteresowanie zamawiających. Rozbudowane możliwości motywują do zaznajamiania się z oferowanymi nowościami. Wprowadzanie do swej uprawy innych niż dotychczas nasion może skłonić do testowania coraz to nowszych połączeń, których u nas nie brakuje.
Przycinanie drzewek i krzewów
Admin: Future PR
Podpatrzone na: Future PR

Arboryści to inaczej nazywani chirurdzy drzewek czyli istoty pielęgnujące drzewa techniką alpinistyczną bez zastosowania ciężkiego sprzętu.

Arboryści to inaczej nazywani chirurdzy drzewek czyli istoty pielęgnujące drzewa sposobem alpinistyczną bez zastosowania ciężkiego sprzętu. W odróżnieniu od leśników frapują się pojedynczymi| drzewami, a nie całym kompleksem leśnym. Fach ów jest coraz bardziej uznany w naszym kraju. Arboryści proponują profesjonalną pielęgnację oraz wycinkę drzew z zastosowaniem sprawności alpinistycznych. Praca wykonywana jest bez użycia podnośników, co oddziałuje na postać świadczonych czynności.

Garść ciekawostek o hodowli roślin

Uprawianie roślin ma to do siebie, że zaangażowany ogrodnik, lub rolnik chciałby, aby były one w idealnym stanie. Zwykle mamy na myśli wielkość bulw, owoców, krzewów, kwiatów itp. Oczekujemy żeby dana roślina była w idealnej kondycji. Wiemy, iż jednym ważnym przyczyną wzrostu oraz wyglądu roślin jest ziemia, a kolejno nasza pielęgnacja.
ściezka ogrodowa

Kostka sjenitowa i jej plusy

Wybór odpowiedniej kostki do wyłożenia chociażby podjazdu przed domem nie bywa zwyczajowo rzeczą prostą. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą tą kwestią, poznać firmy robiące kostki i kruszywa drogowe i kierować się opiniami wyłącznie wytrawnych, doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie.
kiełki słonecznika

Uprawiamy ogród eko, czy używając środków chemicznych?

Każdy amator domowego ogródka jak również działkowiec z zapartym tchem wyczekuje nadejścia wiosny. Przed zimowymi mrozami należało zrealizować niemało prac, żeby w kolejnym roku móc radować jedynie miłymi czynnościami. Czy tak właśnie będzie wiosną?
rosliny

Parę pomysłów na lepsze dbanie o swoje rośliny

Rośliny są niezbędne w życiu człowieka. Nie z tego powodu, że las jest ładnym, zdrowym i relaksującym miejscem, w jakim śpiewają ptaki. Rośliny są potrzebne nie tylko z tego powodu, aby w sezonie móc przegryźć czereśnie czy borówki, a jesienią kupić parę kilo jabłek: na sok, marmoladę, domowe wino czy po prostu po to, by je zjeść na surowo.
kwiaty w ogrodzie
Admin: Rob Bertholf
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Piękny, wiosenny ogród? Sprawdź, w jaki sposób go pielęgnować

Na wiosnę wszyscy budzimy się do życia – mamy więcej sił i ikry do podejmowania nowych zadań, z chęcią spędzamy czas na dworze oraz czujemy się szczęśliwsi. Również ogrody zaczynają rozkwitać, równocześnie potrzebując zabiegów pielęgnacyjnych, by wspaniale wyglądać i cieszyć nasze oczy w trakcie wiosennych, a później letnich spacerów. Co w takim razie powinniśmy zrobić, aby nasz przydomowy ogródek stał się ogrodem marzeń?
Młoda jodła
Admin: F. D. Richards
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zadbaj o zasadzone rośliny w ogródku, stosując najlepsze preparaty

Piękny ogródek to idealne dopełnienie każdej posesji i wspaniałe tło dla obiektu mieszkalnego. Użytkownicy domów dokładają wszelkich starań, żeby stworzyć interesujące aranżacje w ogrodach.
ogród
Admin: ChodHound
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ogród zimowy – zielona przestrzeń o każdej porze roku

Lubisz przebywać w otoczeniu roślin? A może pragniesz patrzeć na zmieniającą się przyrodę za panoramicznym oknem? Spoglądać w wygodnym fotelu, przy filiżance gorącej kawy na zasypane śniegiem drzewa...
ogród
Admin: Randy Son Of Robert
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czym ekologicznie nawozić ogród?

Bardzo dużo osób, którzy są szczęśliwymi posiadaczami przydomowych ogrodów bierze pod uwagę rezygnację z wykorzystania nawozów sztucznych. Co wówczas trzeba stosować w naszych ogrodach zamiast nich? Już od jakiegoś czasu wśród ogrodników-amatorów istną furorę robi mączka skalna.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.