Duże przeznaczenie cegły klinkierowej

Estetyka domu jest odzwierciedleniem gustu, stylu i upodobań właścicieli. Sąsiedztwo domu, jak i wystrój wnętrz powinny cieszyć oko i zapewniać wrażenie luksusu przez długie lata.


Cegła klinkierowa jest naturalnym towarem powstającym z mieszanki gliny i piasku. Po wyrobieniu i uformowaniu pali się je w temperaturze powyżej 1000°C. Dzięki swoim walorom znalazła duże zastosowanie w budownictwie. Dzisiaj jest to jeden z najbardziej popularnych surowców, z którego powstają śliczne fasady budynków rozmaitych instytucji, obiektów sakralnych, firm, a także coraz to częściej budynków prywatnych. Powstają z niej także detale architektoniczne, kominki i wiele różnych elementów.


Dom modułowy
Admin: Tektum
Podpatrzone na: Tektum


Sprawdź też

W medycynie wykorzystuje się pozytywne działanie tlenu w przypadku kurowania wielu schorzeń

elewacja
Admin: FreeMind
Podpatrzone na: FreeMind
Teraz medycyna jest niezwykle zaawansowaną technologicznie działką nauki. Wykorzystuje przykładowo kapsuły wypełnione tlenem pod zwiększonym ciśnieniem.


Stosowanie cegły klinkierowej przy fasadzie sprawia że budynek komponuje klarowną całość. Cegła klinkierowa Terca to niezwykły format, również faktura. Te cegły przydają oryginalności fasadzie. Cegły Terca to rewolucja w ofercie klinkierowych fasad pod względem estetyki, lecz techniczne własności fasady, jak wytrzymałość, bądź długowieczność powstają ze stałych cech surowca wszystkich ceramicznych towarów producenta. Naturalny surowiec gwarantuje małą nasiąkliwość, oraz najwyższą mrozoodporność klinkieru. Ten ceramiczny produkt wytrzymały jest także na ogień, korozję biologiczną i chemiczną.


Dodatkowo cegły klinkierowe to gwarancja trwałości zabarwienia przez długie lata dzięki naturalnym własnościom gliny uzyskanym i utrwalonym w procesie wypalania, nie blakną pod wpływem działalności promieni UV. Odpowiednio zrealizowana fasada i elewacje Wrocław z klinkieru nie wymaga również praktycznie jakichkolwiek zabiegów konserwacyjnych.
2023-04-23 07:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.