Drogi
piękne otoczaki w ogrodzie
Admin: Navin75
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kupujemy kamienne otoczaki. Podstawowe tipy

Ogród jest miejscem, które służy odpoczynkowi i odprężeniu na łonie natury. Powinien stanowić oazę spokoju dla jego właścicieli. Zależnie od gustu i ilości wolnych chwil ogrody będą prezentować się różnie. Dawniej przydomowy ogródek służył przede wszystkim do hodowania jarzyn i owoców, by nie trzeba było ich nabywać. Jeżeli posesja była na tyle duża, odgradzało się miejsce na sad, gdzie sadzono drzewa owocowe.
kostka brukowa
Admin: Libet
Podpatrzone na: Libet

Poznaniu|Wielkopolskie-jak znaleźć kostkę brukową?}

W okresie, kiedy nie znano jeszcze betonu, budowano wyłożone brukiem drogi. Mimo tego, że poruszając się po takiej drodze pojazd był narażony na niezłe trzęsienie, popularność przysporzyła trwałość budulca. Takie trasy pojawiły się już w Imperium Rzymskim.
kostka brukowa
Admin: AWBUD
Podpatrzone na: AWBUD

Bruk acta est

…ale kto je potem będzie układał? Takiego dylematu pewnie nie miał Gajusz Juliusz Cezar, gdy forsował słynną rzekę. Jednak obecnie kostki brukowej nie da się ot tak po prostu rzucić i poddać się nurtom przeznaczenia. Powinno się zatrudnić budowlańców, którzy tę kostkę fachowo położą, wykonując każde zlecenie co do jej konfiguracji.
Kostka brukowa Colloseum
Admin: LIBET Decco
Podpatrzone na: LIBET Decco

Kostka brukowa

Szare płyty chodnikowe już jakiś czas temu zaprzestały straszenia przechodniów naprywatnych podjazdach, a także w centrum miasta. Obecnie najpopularniejsza jest kostka brukowa. To element ścieżek w ogrodach i rowerowych i oczywiście chodników. Kiedy zaczęła się moda na kolorowe chodniki?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.