Dom
Usytuowanie na działce garaży i budynków gospodarczych
Admin: MTM STYL – biuro projektów
Podpatrzone na: www.domywstylu.pl

Jakie są możliwości ochraniania samochodów przed działaniem czynników atmosferycznych czyli wady i zalety garaży ze stali.

Samochody, jakie stoją pod dachem są znacznie mniej podatne na korozję, mają lakier w lepszym stanie, a zimą nie będzie z nimi żadnego problemu z odśnieżaniem. Z tego też powodu najlepszym możliwym rozwiązaniem jest trzymanie auta w garażu. Mieszkańcy bloków i budynków wielorodzinnych mają możliwości nieco mniejsze, albo mogą zakupić miejsce do parkowania w podziemnym garażu, o ile oczywiście w ich budynku będzie można taki znaleźć, albo garaż w wersji wolnostojącej, jakich jednak zbyt dużo nie jest.
Ekologiczny dom
Admin: Jocelyn Kinghorn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Obiekt przyjazny naturze czyli dom energooszczędny- obecny trend czy norma przyszłości?

Od jakiegoś czasu sporo dyskutuje się o ekologi i oszczędzaniu energii, co spostrzec można w wielu różnych dziedzinach, do których należy również architektura. Coraz więcej osób decyduje się na tak zwane budownictwo „zielonych domów”, które szczególnie zwraca uwagę na oryginalną konstrukcję, której zamierzeniem jest ograniczenie ubytku ciepła, wielokrotnie uzyskanie energii z alternatywnych źródeł, a czego konsekwencją jest obniżenie kosztów związanych z eksploatacją budynku mieszkalnego.
panele ogrodzeniowe
Admin: Eric Schmuttenmaer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakim sposobem odgrodzić własne podwórko i mieszkanie?

Odgrodzenie własnej posiadłości od wzroku wścibskich osób to na pewno jeden z największych problemów, z jakimi muszą spotykać się właściciele prywatnych domów. Jeśli mieszka się w bloku, takie sprawy nie zaprzątają wielu osobom myśli, jednakże na pewno trzeba się zająć takimi rzeczami jeśli mieszka się we własnym domu. Jakie są popularne metody zainstalowania ogrodzenia przed domem? Na początek można zwrócić uwagę na ogrodzenia wykonane z naturalnych drzew.
dach-obrazek
Admin: Matteo Garza
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Typy dachówek oraz ich cena

Gdy myślimy o tym, żeby wybudować dom, to musimy nie zapominać o dachu. A nawet, gdy mamy już własny dom, to trzeba wziąć pod uwagę to, raz na jakiś czas powinniśmy zmienić, po jakimś czasie, własny dach. Nie jest to bardzo tania sprawa. Bo ceny dachówek są zróżnicowane i powinniśmy wiedzieć, jaki typ dachówek wybrać.
ogrodzenie
Admin: Michael Zanussi
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Już dzisiaj postaw na płot oraz elewację z płytek klinkierowych, a z całą pewnością będziesz zachwycony!

Ukończyłeś budowę domu? Pragniesz natychmiast zabrać się za jego wykończenie? Dowiedz się, które ogrodzenia i elewacje będą najodpowiedniejsze do Twojego budynku!

Obecnie prawdziwym hitem są ogrodzenia klinkierowe, jakie posiadają wiele atutów.
ogród
Admin: ClearSense
Podpatrzone na: ClearSense

Światło ma wielki wpływ na cały wystrój

Dogodne oświetlenie domu to czasem coś, o czym czasami nie chce nam się pamiętać. Nie zdajemy sobie sprawy, jak odpowiednie oświetlenie potrafi wpływać na atrakcyjny klimat w mieszkaniu. Nie pamiętamy, że światłem możemy stroić wnętrze w ten sam sposób jak meblami. I to wówczas, kiedy właśnie chcemy urządzić mieszkanie niezwykle stylowo, jak i w sytuacji, kiedy marzy nam się luźny, zupełnie artystyczny klimat. Tak samo, w innych miejscach możemy zdobyć ten sam efekt.
kot
Admin: Maren Höfs
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zwierzaki w naszym domu to cała masa radości, lecz również obowiązki. Co to dla posiadaczy zwierząt znaczy?

Mawia się, iż pies jest najlepszym towarzyszem człowieka. Nie ma w takim powiedzeniu nawet cienia przesady. Psy są wierne, uczciwe oraz bezwarunkowo ubóstwiają swojego właściciela. To stworzenia, jakie już od bardzo dawna trwały przy człowieku. Taka symbioza jest bardzo ważna także dziś. Jednocześnie wciąż więcej osób posiada także koty. Może posiadają całkiem inne cechy niż psy oraz są niezależne, nie przywiązują się tak bardzo, to taki właściciel kota ma świadomość tego, iż okazuje uczucia na swój sposób
.
szelki dla psa
Admin: Tomtom Suites
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

O jakiego typu akcesoriach dla psa trzeba pamiętać przygarniając zwierze? Co będzie najistotniejsze?

Pies w mieszkaniu to duża odpowiedzialność. Dla osoby, która do tej pory nie zajmowała się tego typu zwierzakiem, wszystko wyda się czymś nowym, a może również czasem stanie się zawiłe.
karmy weterynaryjne dla kotów
Admin: cliff1066
Podpatrzone na: www.flickr.com

Karmy weterynaryjne dla kotów trzeba nabywać

Jeśli posiadamy jakieś wątpliwości w odniesieniu do tego, jak powinniśmy żywić naszego zwierzaka, lub jak się nim opiekować, to musimy udać się na rozmowę do weterynarza. To on będzie w stanie zaoferować nam odpowiednie rozwiązania, tak byśmy mogli okazać się być spokojni o naszego ulubieńca.
Kolektory słoneczne
Admin: Klöber-HPi Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Klöber-HPi Polska Sp. z o.o.

Czysta energia.

Globalne ocieplenie to temat, który od wielu lat jest bardzo „trendy”. Jednym spędza sen z oczu, dla innych natomiast jest tylko żartem. Jedno można stwierdzić z całą pewnością - potrafi dzielić ludzi i być powodem nie tylko poważnych debat ale również kłótni. Ekolodzy utrzymują, że wzrost temperatury na Ziemi jest spowodowany działaniem człowieka, natomiast poważni naukowcy mówią, że okresowe zmiany klimatu towarzyszą nam od zarania dziejów i nie ma żadnych dowodów na to, że człowiek ma wpływ na globalny klimat. Nieważne, czy wierzymy jednym czy drugim, dbanie o nasze wspólne dobro powinno być naszym obowiązkiem, jeżeli nie chcemy aby przyszłe pokolenia wychowywały się i żyły na wielkim śmietnisku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.