Wrocław
Kraków, Wawel
Admin: http://www.sxc.hu/
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Gdzie warto mieszkać?

W obecnych czasach bardzo wiele osób myśli nad tym, w jakim miejscu osiąść i zostać na stałe. Sprawa ta dotyczy w dużym stopniu młodych ludzi, między innymi tych dopiero po studiach, którzy myślą nad tym, czy wyjechać z miasta, gdzie mieszkali na czas studiów.
Wrocław
Admin: Maciek Lulko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kupno mieszkania- Żerniki i Psie Pole, jako rejony bardzo godne uwagi

Kupno właściwego mieszkania wcale nie jest takim łatwym zadaniem, zwłaszcza, że aktualny rynek nieruchomości ciągle nas nowymi ofertami. Zakup mieszkania bez wątpienia jest inwestycją na daleką przyszłość, a w związku z tym należy poświęcić sporo uwagi w czasie szukania najpraktyczniejszej opcji. Jak dostrzeżono najciekawsze mieszkania znajdują się na Żernikach a także na Psim Polu.
budowa
Admin: Christian Schnettelker
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fundusz mieszkań na wynajem jako prawidłowe rozstrzygnięcie w wypadku migracji społeczeństwa.

Wynajem apartamentów to zjawisko bardzo powszechne i naturalne. Tak w gruncie rzeczy jest w wielu krajach europejskich. Przykładowo w samych Niemczech pół apartamentów to kwatery wypożyczane. W naszym kraju, w dalszym ciągu ludzie wolą kupować cztery kąty, co wiąże się z długoletnim pożyczką w banku. Fundusz mieszkań na wynajem chce zmienić te trendy i ulokuje 5 mld zł w budowę kompletnych bloków.Projekt ów powstał z pomysłem o wszystkich mieszkańcach, którzy pragną wynajmować kwaterę. Jest tylko jeden zastrzeżenie - musi Cię być stać na sfinansowanie czynszu.
Głośniki Sweex Arena
Admin: Sweex
Podpatrzone na: Sweex

Okienka Rehau i okna pvc - a więc, jaka rzecz łączy pierwsze z drugim

Co połącza okienka marki Rehau wraz z okienkami PVC (a dokładniej PCV)? Co je charakteryzuje oraz jakie istnieją ich rodzaje? To wszyściutko i jeszcze więcej znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!
wrocław
Admin: Lech Karol Pawłaszek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Miejsca do zamieszkania, a wielkie miejscowości w Polsce – nowe mieszkania czy rynek wtórny – wątpliwości i odpowiedzi

Wrocław to jedno z ciekawszych miejsc w Polsce. To co podoba się tam ludziom to nie tylko świetne budownictwo i dobra atmosfera, ale również duże możliwości dla rozpoczęcia własnej firmy i znalezienia mieszkania dla siebie i rodziny. Jeśli rozważamy kupno własnego mieszkania to Wrocław ma dużo do zaoferowania. Rynek pierwotny jak i rynek wtórny prezentuje interesujące lokalizacje, jednak nie od dziś wiadomo, że w zakresie: nowe mieszkania Wrocław zajmuje wysokie miejsce.
Osiedle Cztery Pory Roku
Admin: Grupa Archicom
Podpatrzone na: Grupa Archicom

Studia a życie w wielkim mieście. Studia a późniejsze zawodowe szanse i oczekiwania

Tak to już się dzieje, że jak chcemy posiadać ciekawą pracę, to niezbędne jest wiele składowych do zrealizowania tego marzenia. Poczynając od wyboru odpowiednich studiów, po właściwą aktywność na studiach, kończąc na mieszkaniu w dużym ośrodku miejskim, gdzie znajdziemy więcej interesujących ofert pracy. Chociaż przepis na najlepszą pracę wydaje się nie tak trudny to jednak zastanawiające jest, dlaczego tak mało osób może przyznać otwarcie, iż są zadowoleni z pracy, jaką wykonują. Wychodzi prawdopodobnie na to, że od deklaracji i określonego planu jeszcze daleko droga do realizacji.
Wrocław
Admin: Alberto Cabello
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Lokale usługowe oraz mieszkalne, czyli jak wyłapać najatrakcyjniejszą propozycję

Aktualnie szukanie lokalu w celu wynajęcia albo kupna nie jest takie trudne. Dużo ludzi znajduje się w takiej samej sytuacji. Należy jedynie wiedzieć gdzie i jak poszukiwać. Sporo z nas staje przed problemem wyboru satysfakcjonującej, najlepszej propozycji.
mieszkania
Admin: Isengardt
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie zakupić mieszkanie w miejscowości Wrocław?

Przez ostatnie kilkanaście lat w naszym kraju niezwykle wiele się zmieniło. To co kiedyś było wyjątkiem od reguły dzisiaj jest powszechne - młodzi ludzie chcą być bardziej niezależni, nie mieszkają z rodzicami, kupują mieszkania Brochów, Klecina, Bielany, to jedynie pare mocniej ciekawych dzielnic we Wrocławiu. Część z nich nie istniała jeszcze niedawno, wybudowana została z powodu powiększenia się miasta, część nie mgła pochwalić się zbyt dobrą opinią.

Mieszkanie czy dom w zabudowie szeregowej we Wrocławiu – co kupić, na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Dużo osób stających przed wyzwaniem aranżowania swojego miejsca, staje jednocześnie przed trudnością, co wybrać – dom szeregowy czy mieszkanie w blokowisku? Z jednej strony w obu przypadkach będziemy mieli za ścianą sąsiadów, z drugiej natomiast komfort życia jest absolutnie niejednakowy. Przed wyborem warto mieć świadomość, na co zwrócić skupienie biorąc pod uwagę fundusz, jaki mamy.
Miasto ogród w Książenicach
Admin: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.

Znajdź najodpowiedniejsze mieszkania we Wrocławiu

Zamieszkać we Wrocławiu to marzenie nie jednej osoby. Atrakcyjna umiejscowienie miasta oraz jego ciągły rozwój mają wpływ w pozytywny sposób na zainteresowanie ludzi stałym przeniesieniem się na jego obszar, rzecz niestety nie jest zwykle zanadto łatwa. Coraz bardziej znacząca ilość osób poszukujących pracy w Wrocławiu, nie pozostaje bez wpływu na rynek mieszkaniowe oraz wpływa na bogactwo tamtejszych propozycji. Coś dla siebie znajdą tu przy tym osoby samotne, jak jak również te pozostające w związkach. Odnalezienie wymarzonego mieszkania to jednak dziś szeroko niełatwe wyzwanie. W jaki sposób do niego przystąpić oraz na co uważać w okresie poszukiwań?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.