W co warto byłoby inwestować, kiedy powinniśmy zrobić docieplenie dachu?

Jeżeli stresuje Cię pochodzący od chodnika hałas, który nie pozwala ci spokojnie się wyspać po dniu, który spędziłaś w pracy, to czas pomyśleć o wyjściu, które rozwiąże ten kłopot raz na zawsze.


Taki rodzaj otuliny jest też doskonałym ociepleniem poddasza.


Sprawdź też

Każdy, kto ma auto, wie, że niebywale istotne jest dbanie o to, by bezawaryjnie nam służył przez długi czas

olej
Bez samochodów nasze życie byłoby o wiele cięższe. To one dają nam możliwość, by szybko przemieszczać się w różne miejsca. Musimy zatem dbać o ich najlepszą kondycję.


Dobry samochód powinien służyć przez długi czas.


serwis
Admin: Yosuke Watanabe
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


A przecież wszyscy wiedzą, że największa ilość ciepła ucieka właśnie tamtędy. W odróżnieniu od tradycyjnych technologii docieplenia budynku przy pomocy wełny czy też styropianu, dopiero piankowanie poddasza daje oczekiwane efekty. Taki rodzaj docieplenia robi się techniką natryskową, co zapewnia bardzo szybkie pokrywanie izolowanej płaszczyzny. Fachowcy są w stanie pokryć nawet kilkaset metrów kwadratowych podczas godziny pracy. Najważniejszym atutem ocieplania poddasza pianką polieturanową jest stuprocentowa szczelność takiej osłony. Mimo, że ta technika jest trochę bardziej kosztowna od innych tego rodzaju metod, to jednak piankowanie może się zwrócić bardzo szybko w formie znacznie niższych rachunków za ogrzewanie np. prądem.


mieszkanie - wizja
Admin: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Sprężyna
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/


Opisywany typ docieplania pokrycia dachowego jest wykonywany metodą natryskową, co zezwala na dotarcie do nawet w najwyższym stopniu ukrytych zakamarków. Istotne jednak, aby wszystkie prace zostały przeprowadzane przez specjalistów. Tylko tak można by uzyskać równocześnie najlepszą jakość meble narożniki przy krótkim terminie wykonania tego typu izolacji.


Dodatkowymi plusami takiego rozwiązania są jego niezwykle mała waga i niewielka ilość miejsca, jakie jest konieczne do układania takiego typu ocieplenia. Jeszcze następna zaleta, to całkowita niepalność tego typu pianki, gdyż jest ona surowcem samogasnącym.
2023-07-28 08:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.