Balkony i tarasy
dom - landszaft
Admin: Erika Augusto
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Standardy nowych nieruchomości we Wrocławiu. Nowoczesne inwestycje na terenie miasta

Wrocław to miasto, jakie dynamicznie się rozrasta. Stale rozpoczynane są nowe inwestycje – głównie domki i blokowiska, lecz również galerie handlowe.
Parasole i markizy w restauracjach
Admin: Newtown grafitti
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak zabezpieczyć ogródek piwny przed nasłonecznieniem?

Każdy z nas bardzo dobrze wie, że lato to najbardziej upalna pora roku. Wielu z nas na pewno nie może doczekać się tego czasu, kiedy to wielokrotnie beztrosko i bez najmniejszych problemów możemy oddać się nadzwyczaj relaksującym zabiegom. Form wypoczywania w czasie lata po wielokroć jest ogromnie wiele, w takim razie też ciężko jest jednoznacznie określić nasze preferencje w tej sprawie. Niemniej natomiast bez wątpienia każdy z nas lubi w tym czasie być w towarzystwie innych i pić chłodne napoje.
Lampy ogrodowe
Admin: garryknight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Otul wnętrze światłem czyli lampa w salonie

Kiedy w końcu mamy swoje własne cztery ściany problemem jest jego umeblowanie. Każdy ma konkretne marzenia, co do tego jak powinny wyglądać ściany, jakie trzeba zakupić meble i gdzie je rozplanować. Czy powinny: być nowoczesne czy też klasyczne, zastawiać sobą większość ściany, czy tylko delikatnie ją eksponować? Jakie wybrać chodniki do pokoju, a jakie kafelki do łazienki. A w końcu, jakie oświetlenie powinno integrować ze sobą poszczególne części?
kostka brukowa
Admin: PWB AWBUD
Podpatrzone na: PWB AWBUD

Czy opłaca się zdecydować się na kostkę brukową?

Ścieżki w ogrodzie, podjazdy pod domem oraz chodniki – bruk betonowy jest coraz bardziej popularne. Bez przerwy wprowadzane są nowe rodzaje, z tego powodu powstają też formy jej używania.
Ogrodowe oczko
Admin: jpopesku1
Podpatrzone na: www.flickr.com

Lampy ogrodowe – funkcjonalne oświetlenie w ogródku

W zasadzie oświetlenie zewnętrzne domu czy też oświetlenie ogrodowe możemy oprzeć na pojedynczej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak skąpe zewnętrzne oświetlenie może jednak okazać się mało praktyczne. Zatem jak wybrać lampy ogrodowe, aby odpowiednio spełniały swoje funkcje? W jaki sposób oszczędzać energię gdy kupujemy lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą zostać również ozdobą?
Kostka brukowa
Admin: Perdita
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/perdita/93369215/

Bryłka chodnikowa Strzegom

Śliczny zieleniec i otoczenie domu, to wizytówka jakiegokolwiek posiadacza. Kolosalny wpływ na estetykę i wystrój posesji ma odpowiednio urządzona drobna architektura. Istotną jej cząstkę stanowi bardzo słynna ostatnio szlachetna kostka brukowa.

Bryłka chodnikowa Strzegom

Kostka częstokroć jest klasyfikowana jako mało trudny produkt betonowy, zarówno w wytwórczości, jak i wyglądzie. Jednakże technologiczny rozwój ostatnich lat, zaowocował ofertą wysokiej jakości produktów o specjalnej trwałości, estetyce i funkcjonalności. Najnowsze trendy w małej architekturze, ujawniają tendencję odchodzenia od standardowych szablonów, odcieni i układów bruku na korzyść kostki o nieregularnej fakturze uzupełnionej szlachetnymi kruszywami.
kostka brukowa
Admin: AWBUD
Podpatrzone na: AWBUD

Bruk acta est

…ale kto je teraz ułoży? Takiego dylematu zapewne nie miał wódz rzymski, gdy przejeżdżał przez Rubikon. Jednak obecnie kostki brukowej nie wolno ot tak tylko rzucić i poddać się nurtom przeznaczenia. Trzeba zatrudnić budowlańców, którzy tę kostkę sprawnie położą, spełniając każde zlecenie co do jej konfiguracji.
balkony
Admin: Schöck
Podpatrzone na: Schöck

Najlepszy profil gwarancją radości

Na polskim rynku są do wyboru przeróżnego rodzaju profile balkonowe. Wszystko uwarunkowane jest od tego, z jakiej posadzki jest zrobiony balkon. I tak na przykład mamy profil okapowy dla balkonów z podłogą żywiczną drenażową. Nadaje się on do wykończenia krawędzi balkonów. Zrobiony jest z aluminium pokrytego powłoką poliestrową. Świetnie odprowadza wodę z posadzki i jest odporny na działanie rdzy oraz czynniki atmosferyczne.
kostka brukowa
Admin: AWBUD Wyroby Betonowe
Podpatrzone na: http://www.awbud.pl

Piękno ładnie ułożonej kostki brukowej

Nareszcie nastała ta chwila! Poświęciliśmy dużo czasu i pieniędzy, lecz nareszcie jest! Postawiliśmy nasz dom. Satysfakcja jest wielka. Jednak nie zapominajmy w tej ekstazie o otoczeniu! Należy przeznaczyć trochę uwagi także na estetyczne zaaranżowanie podwórka.
kostka brukowa
Admin: Libet
Podpatrzone na: Libet

Poznaniu|Wielkopolskie-jak znaleźć kostkę brukową?}

W wiekach, kiedy nie znano jeszcze asfaltu, królowały brukowane drogi. Mimo faktu, że jadąc po bruku pojazd ostro podskakiwał, decydowała trwałość konstrukcji. Takie szosy stawiano już w Rzymie.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.