Balkony i tarasy
Parasole i markizy w restauracjach
Admin: Newtown grafitti
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak zabezpieczyć ogródek piwny przed nasłonecznieniem?

Każdy z nas wybitnie dobrze wie, że lato to najbardziej upalna pora roku. Wielu z nas bez wątpienia nie może doczekać się tego czasu, kiedy to w wielu przypadkach beztrosko i bez najmniejszych problemów możemy oddać się niesłychanie relaksującym zabiegom. Form wypoczywania w czasie lata po wielokroć jest bardzo wiele, tym samym też ciężko jest bezsprzecznie określić nasze preferencje w tej kwestii. Niemniej jednak niewątpliwie każdy z nas lubi w tym czasie bawić się w otoczeniu najbliższych i pić zmrożone napoje.
Lampy ogrodowe
Admin: garryknight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Otul wnętrze światłem czyli lampa w salonie

Gdy wreszcie mamy ten swój własny cichy kącik problemem pozostaje jego umeblowanie. Każdy ma jakieś wyobrażenia, co do tego jak powinny prezentować się ściany, jakie trzeba zakupić meble i gdzie je rozplanować. Czy powinny: być lekkie czy też klasyczne, zapełniać sobą większość ściany, czy tylko stanowczo ją podkreślać? Jakie wybrać chodniki do pokoju, a jakie płytki do łazienki. A w końcu, jakie oświetlenie powinno łączyć ze sobą wymienione części?
drzwi do garażu 2
Admin: Paul Sableman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Solidne drzwi to sprawa niezbędna

Od stuleci człowiek usiłuje jak najlepiej zabezpieczyć swój majątek przed zakusami złodziei. Potwierdzeniem tego są gigantyczne fortyfikacje obronne, baszty oraz solidne bramy. Dziś nie ma już ponurych twierdz. Naszej własności pilnują funkcjonalne drzwi oraz zaawansowane zamki. W tym wpisie opiszemy kwestię drzwi do garażu, w którym parkujemy nasze auta.
Markizy w ogródku piwnym
Admin: Quinn Dombrowski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Domowe zadaszenia

Jeśli ktoś pragnie mieszkać w faktycznie komfortowym dla siebie domu, to koniecznie musi z jak najwyższą uwagą zadbać o właściwie wszystkie jego elementy, gdyż bez tego nigdy nie będzie mógł osiągnąć w takich sprawach faktycznie zadowalających wyników. Naturalnie, lista tych rzeczy jest bardzo długa, zatem dobrze będzie spędzić nad tym nieco czasu i upewnić się co do tego, że wszystko udało się nam tu zrobić naprawdę dobrze.
Lampy ogrodowe
Admin: garryknight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Jak stworzyć przytulną atmosferę w ogrodzie

Dom za miastem to dla wielu ukoronowanie marzeń o spokojnym życiu z dala od zgiełku miasta. Jednak, aby nasz dom dawał nam nas cieszył, warto zadbać również o jego otoczenie. Mowa tu oczywiście o ogrodzie i aranżacji roślinnej, ale równie ważne jest trafne oświetlenie zewnętrzne ogrodu. Umiejętnie umieszczone lampy ogrodowe podkreślą zalety nawet najmniejszego ogródka, a z okazałego ogrodu dobrze dopasowane oświetlenie ogrodowe sprawi że będzie on bajkowy.
mieszkanie - obrazeczek
Admin: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy spodobają nam się meble z Indonezji?

Właściwy wybór mebli do stylu naszego mieszkania jest niesamowicie istotny, przez to właśnie musimy się im dokładnie przyjrzeć. Trzeba namyślić nie tylko nad ich wymiarem, lecz też stylem, który powinny prezentować.
balkony
Admin: Schöck
Podpatrzone na: Schöck

Najlepszy profil gwarancją radości

Na krajowym rynku są do wyboru wielorakiego typu profile balkonowe. Wszystko zależy od tego, z jakiego rodzaju posadzki jest wykonany balkon. I tak na przykład mamy profil okapowy dla balkonów z posadzką żywiczną drenażową. Przeznaczony jest on do wykończenia brzegów balkonów. Zrobiony jest z aluminium pokrytego powłoką poliestrową. Niezawodnie odprowadza wodę z posadzki i jest trwały na korozję oraz czynniki meteorologiczne.
Ogrodowe oczko
Admin: jpopesku1
Podpatrzone na: www.flickr.com

Lampy ogrodowe – funkcjonalne oświetlenie w ogródku

W zasadzie oświetlenie zewnętrzne domu czy też oświetlenie ogrodowe można zbudować na pojedynczej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak słabe zewnętrzne oświetlenie może jednak być niepraktyczne. Zatem jak dobierać lampy ogrodowe, ażeby odpowiednio spełniały swoje funkcje? W jaki sposób zaoszczędzić energię gdy kupujemy lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą stać się równocześnie elementem dekoracyjnym?
aranżacja
Admin: MEVACO Sp. z o.o.
Podpatrzone na: MEVACO Sp. z o.o.

Gdy szukasz pomysłów na urządzenie balkonu

Taras. Kącik, w którym z przyjemnością siedzisz. Masz tam swój niewielki kącik z fotelem, stołem, książką i pyszną kawą… Czego chcieć więcej do relaksu? Chyba jedynie słońca. Dziś publikujemy trochę pomysłów na aranżację naszego miejsca do wytchnienia i relaksu.
garaże
Admin: Grupa Armatura
Podpatrzone na: Grupa Armatura

Bardzo interesująca i sprytna alternatywa dla drewnianych garaży

Jeśli chcesz wybudować garaż, masz do wyboru kilka najbardziej popularnych surowców, z których może być on zrobiony. Najbardziej popularnym oraz jednocześnie najtańszym jest garaż blaszany, czyli tzw. "blaszak".
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.