Gałęzie
drzewa jesienią
Admin: manray3
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Odpowiednia pielęgnacja drzew w aglomeracjach

W pewnych miastach zachwycamy się zielenią, nie tylko pasami zieleni, ale niemalże każdym przejawem zieleni w mieście. Widać, że drzewa są we właściwy sposób poprzycinane, że wszystkie przejawy zieleni zostały uporządkowane. W parkach miejskich też jest porządek.
drzewa liściaste
Admin: TJO1973
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Profesjonalna pielęgnacja drzew w Warszawie!

Mnogość firm funkcjonuje obecnie w zakresie pielęgnacji drzew, krzewów, ogrodów oraz innych mniejszych bądź większych terenów zielonych. Fachowa pielęgnacja drzew jest nadzwyczaj znacząca, ponieważ za długie gałęzie i zbyt rozrośnięte drzewa mogą być zagrożeniem w poniektórych miejscach, w szczególności podczas silnych burz i wiatrów. Gałęzie, które nie pozostały poprawnie przycięte, zdołają spaść na chodnik albo ulicę, a nawet na przechodzącą bądź przejeżdżającą osobę. Niewątpliwie więc każde miasto powinno dbać o fachową i zgodną pielęgnację drzew oraz terenów zielonych.
drzewa w parku
Admin: TJO1973
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak trzeba przycinać drzewa owocowe i co warto o tym wiedzieć?

Przycinanie krzewów oraz drzew owocowych w ogrodzie to nadzwyczaj znacząca sprawa. Od odpowiedniego przycinania drzew zależą ich plony. Jednak wypada wiedzieć, jakim sposobem przycinać drzewa i krzewy owocowe i kiedy to realizować.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.