Ogród
Trawnik
Admin: Peter Kaminski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak otrzymać piękny i zadbany ogród

Obecnie wiele kłopotów ze sprawami związanymi z ogrodem jest w stanie pomóc rozwiązać właściwe wybranie nawozów. Wybranie odpowiednich rodzajów nie bywa jednak zwyczajowo kwestią prostą. Aby trafnie wybrać, najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią uprawy roślin ozdobnych. Inne rośliny są przeznaczone do niższych temperatur, a inne podczas wysokich, i używa się innych rodzajów nawozu. Świetnym pomysłem na otrzymanie ślicznych kwiatów, jest stosowanie nawozu Azofoska.
ogród zimowy
Admin: Reynaers Polska
Podpatrzone na: Reynaers Polska

Wybieramy poduszki do naszego ogrodu

Majówka coraz bliżej, a wraz z nią początek sezonu tak lubianych przez nas biesiad w ogrodzie. Bo chyba nie ma lepszego miejsca na weekendowy odpoczynek i imprezy z przyjaciółmi oraz rodziną. Spędzanie czasu w ogrodzie sprawia, że stajemy się bardziej wyluzowani, a grill czy podwieczorek przy słonecznej pogodzie może trwać wiele godzin. Podczas gdy nasze pociechy bawią się w piaskownicy czy grają w badmintona mamy wreszcie czas, by usiąść wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, poopalać się lub przejrzeć gazetę albo po prostu podumać.
Ogród pełen cienia
Admin: Jean-Sebastien Roy
Podpatrzone na: Ogród pełen cienia

Uporządkuj ogród wiosną

Po wyjątkowo długiej zimie w końcu przybyła wiosna. A wraz z nią nastały ciepłe dni. Możemy więc do oporu wylegiwać się w ogrodzie lub na tarasie. Zanim jednak wyniesiemy pled na podwórze i rozłożymy się z dobrą lekturą, powinniśmy uporządkować nasz ogród. Po tak długiej zimie na pewno jest mnóstwo rzeczy do zrobienia.
Rybki w oczku ogrodowym
Admin: Mo Kaiwen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Aranżacja ogrodu

Za oknem szaruga i chłód, lecz to nie powód, by nie myśleć o przyszłości. Ogród to skrawek ziemi, o który należy dbać przez cały rok. W jesienne miesiące mimo to niewiele można zrobić, warto przeznaczyć ten czas na zaprojektowanie interesującej aranżacji na ciepłe dni.
portret - mieszkanie
Admin: Grzesiek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kup altankę do swojego ogrodu, to sposób na cudowny relaks w przyjemnym otoczeniu, bez względu na pogodę.

Szczęśliwcy, którzy obok swych domów posiadają także ogrody, chętnie spędzają w nich czas, wypoczywając, wykonując roboty ogrodnicze, jak także radując się otaczającą zielenią.
Kosiarka
Admin: Skil
Podpatrzone na: Skil

Maszyny ogrodnicze w większych miastach - kosiarki Tarnów, glebogryzarka Kraków.

Najwięcej pracy w ogrodzie jest w sezonie letnim. Każdy kto posiada ogród zdaje sobie sprawę z tego, iż niezmiernie przydatnym urządzeniem w utrzymaniu porządku jest kosiarka lub glebogryzarka. Na szczęście towary te są ogólnodostępne praktycznie w każdym sklepie ze sprzętem mechanicznym bądź elektrycznym. Kosiarka to maszyna służąca do koszenia traw i roślin zielonych.
kiełki słonecznika

Uprawiamy ogród eko, czy używając środków chemicznych?

Każdy fanatyk domowego ogrodu i działkowiec z nerwowo wyczekuje nadejścia wiosny. Przed zimowymi mrozami należało wykonać multum niezbędnych prac, by w kolejnym roku móc delektować się jedynie relaksującymi czynnościami. Czy tak właśnie będzie wiosną?
Stylowe lampiony do ogrodu
Admin: Praktiker
Podpatrzone na: Praktiker

Nocne oblicze ogrodu

Ogród ma dwa oblicza – dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które przecież jest nie mniej ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, aby móc cieszyć się jego pięknem również o zmroku? Z pomocą przyjdzie Ci szeroka oferta lamp z marketów Praktiker.
ogród
Admin: Doug Kerr
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co zrobić z dużym ogrodem

Kiedy wokół naszego domu rozciąga się duży ogród, to przeważnie powstaje pytanie jak go wykorzystać. Posadzić tylko kwiaty, warzywa, czy być może posadzić trawę, postawić zestaw mebli, zrobić grilla oraz mieć takie wielkie miejsce do relaksu? Z pewnością możliwość spożywania warzyw z swojego ogrodu niesamowicie nam się przypodoba, bo nie dość, iż smakują one zupełnie inaczej, to jeszcze mamy szanse na takim rozwiązaniu wiele oszczędzić.
Ogrodzenia
Admin: Tabal
Podpatrzone na: Tabal

Zalety paneli ogrodzeniowych

Jaki typ ogrodzenia jest najlepszy? Drewniane panele ogrodzeniowe są często wybierane. Ciekawe płoty są prawdziwą ozdobą. Bez wątpienia zaletą jest bardzo szybka instalacja.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.