Ogród
Kosiarka
Admin: Skil
Podpatrzone na: Skil

Maszyny ogrodnicze w większych miastach - kosiarki Tarnów, glebogryzarka Kraków.

Największa ilość roboty w ogródku jest w sezonie letnim. Każdy człowiek kto ma ogród zdaje sobie sprawę z tego, iż niezwykle pomocnym urządzeniem w utrzymaniu czystości jest kosiarka albo glebogryzarka. Na szczęście towary te są ogólnodostępne właściwie w każdym sklepie ze sprzętem automatycznym ewentualnie elektrycznym. Kosiarka to machina służąca do koszenia traw jak również roślin zielonych.
ogród
Admin: Doug Kerr
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co zrobić z dużym ogrodem

Kiedy wokół naszego domu rozciąga się duży ogród, to przeważnie powstaje pytanie jak go wykorzystać. Posadzić tylko kwiaty, warzywa, czy być może posadzić trawę, postawić zestaw mebli, zrobić grilla oraz mieć takie wielkie miejsce do relaksu? Z pewnością możliwość spożywania warzyw z swojego ogrodu niesamowicie nam się przypodoba, bo nie dość, iż smakują one zupełnie inaczej, to jeszcze mamy szanse na takim rozwiązaniu wiele oszczędzić.
Ogrodzenia
Admin: Tabal
Podpatrzone na: Tabal

Zalety paneli ogrodzeniowych

Jaki typ ogrodzenia jest najlepszy? Drewniane panele ogrodzeniowe są często wybierane. Ciekawe płoty są prawdziwą ozdobą. Bez wątpienia zaletą jest bardzo szybka instalacja.
Kosiarka samojezdna
Admin: Stiga
Podpatrzone na: www.stiga.pl

W jaki sposób wykreować domowy ogród na parapecie?

Ogród na parapecie w pomieszczeniu kuchennych? To nie kłopotliwe! Woniejąca ziółkami kuchnia będzie inspirującym punktem dla twych nowych pomysłów kucharskich, zaś świeże listki spowodują, że sporadycznie sięgać będziesz po torebki z suszonymi aromatami.
ogród
Admin: e-ogrody.com

Pielęgnowanie drzew liściastych lub szpilkowych to zajęcie dla osób, które są po trosze pracownikami fizycznymi, a po trosze artystami

Pielęgnacja zielni to zajęcie dla tych kobiet, które kochają spędzać czas na wolnym powietrzu. Owo zajęcie bywa miłe, jeśli tylko nie trzeba nazbyt ciężko pracować. I tak sadzenie cebulek tulipanów bądź grabienie liści jesienną porą to czynności, które łączyć się mogą z wypoczynkiem. Panowie, którzy pracują umysłowo wręcz marzą o tym, żeby popracować fizycznie, a lekki wysiłek jest dla nich nawet zalecany.
Świeczki w kształcie lilii wodnych
Admin: Homebook.pl
Podpatrzone na: Homebook.pl

Nowe wcielenie ogrodu czyli oczko wodne

Jesteś właścicielem domu z ogrodem, który jest Twoją pasją. Z chwilą nadejścia wiosny zaczynasz sadzić, przesadzać, planować, upiększać. Budki dla ptaków powieszone na drzewach są przykładem na to, iż chcesz być jeszcze bliżej przyrody. Lubisz budzić się słysząc trel ptaków, a zasypiać przy żabiej muzyce.
ogród
Admin: Ulbrecht Hopper
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Posiadanie ogrodu to wielka przyjemność

Posiadanie swojego ogrodu to ogromna przyjemność. Trzeba jednak pamiętać, że jednocześnie jest to rzeczywiście duży obowiązek, jako że wyłącznie odpowiednio pielęgnowany będzie stanowił świetne miejsce do wypoczynku. Na szczęście dziś proponowany jest zróżnicowany zakres urządzeń, jakie mogą się okazać rzeczywiście przydatne w pracach ogrodowych. Przykładem są chociażby traktorki, dzięki jakim można błyskawicznie i co najważniejsze – wygodnie ściąć trawę, a jest to przecież jeden z podstawowych obowiązków w ogrodzie.
Projekt domu Lara rekomendowany przez pracownię projektową MTM STYL

Światło na zewnątrz domu

Krasa naszego domu, ogrodu czy również tarasu znakomicie zaakcentuje oświetlenie zewnętrzne. Dzięki niemu również możemy swobodnie przemieszczać się po zmroku. Na podjazdach czy też przy drzwiach wejściowych świetnie będą nadawać się lampy z czujnikiem. Dają one wyraziste światło na niezbyt długi okres.
Kosiarka Honda
Admin: Honda
Podpatrzone na: Honda

Dobra kosiarka do Twojego trawnika

Piękny, gęsty i zdrowy trawnik to marzenie i cel każdego właściciela domu, działki czy ogrodnika. Pożądany efekt zależy od wielu czynników, nie tylko od doboru i jakości nasion, nawożenia, podlewania, ale również od prawidłowego koszenia.
Stylowe lampiony do ogrodu
Admin: Praktiker
Podpatrzone na: Praktiker

Nocne oblicze ogrodu

Ogród ma dwa oblicza – dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które przecież jest nie mniej ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, aby móc cieszyć się jego pięknem również o zmroku? Z pomocą przyjdzie Ci szeroka oferta lamp z marketów Praktiker.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.