Dach
dom - powiększenie
Admin: Jori Samonen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać wartościowy dach nad głową i zapewnić sobie spokój. Zerknij koniecznie naszą propozycję

Po długiej zimie mnóstwo domów wymaga renowacji. Wysoka wilgotność, deszcze, utrzymujące się mrozy i inne anomalie pogodowe zmuszają do sprawdzenia stanu naszych domostw. Lepiej zadbać o dach na czas, niż później znaleźć się w sytuacji bez wyjścia.
kruszywo
Admin: Daniel Jolivet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Różne sprzęty dźwigowe będą wykorzystywane podczas przeprowadzania wszelkiego rodzaju robót budowlanych oraz remontowych.

Pomagają one także w usuwaniu konarów drzew z dachów budynków oraz w myciu okien znajdujących się na wyższych partiach bloków lub większych budynków firmowych. Zatem firmy zajmujące się przeprowadzaniem rozmaitego rodzaju prac wysokościowych zwykle posiadają na własnym wyposażeniu parę urządzeń dźwigowych.
dachówka
Admin: RuppCeramika
Podpatrzone na: RuppCeramika

Stawiasz pierwszy dom? Właśnie dla Ciebie zrobiliśmy porównanie typowych materiałów budowlanych - w tym tekście opisujemy dachówki ceramiczne

Nie da się ukryć, że dachówka ceramiczna od wielu lat jest właściwie najbardziej klasycznym sposobem na pokrycie dachu. Wprawdzie kilka lat temu taka dachówka wyszła z mody i została zastąpiona innymi sposobami pokrycia dachów, jednak jeśli właśnie stawiasz swój dom i musisz podjąć decyzję dotyczącą tego, jakich materiałów użyjesz do wykonania dachu, wówczas na pewno powinieneś zaciekawić się ogromnymi zaletami dachówki ceramicznej.
dach-obrazek
Admin: Matteo Garza
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Typy dachówek oraz ich cena

Gdy myślimy o tym, żeby wybudować dom, to musimy nie zapominać o dachu. A nawet, gdy mamy już własny dom, to trzeba wziąć pod uwagę to, raz na jakiś czas powinniśmy zmienić, po jakimś czasie, własny dach. Nie jest to bardzo tania sprawa. Bo ceny dachówek są zróżnicowane i powinniśmy wiedzieć, jaki typ dachówek wybrać.
dach
Admin: erhard.renz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaki typ dachówki powinno się wybrać do naszego domu?

Powszechnie wiadomo, że budowa domu jednorodzinnego kwalifikowana jest do niezmiernie ciężkich zadań. Jeśli decydujemy się na taki krok to powinniśmy obligatoryjnie odnieść uwagę na dużo aspektów, które mogą wydawać się dla nas przygniatające. Sytuacja w dodatku komplikuje się w chwili, gdy pod żadnym pozorem przedtem nie mieliśmy do czynienia z zawodowymi działaniami budowlanymi.
dom jednorodzinny
Admin: MTM STYL
Podpatrzone na: MTM STYL

Dachówka efektowna i efektywna

Odpowiednie akcesoria dachowe pozwalają osiągnąć w ostateczności piękny i trwały dom. Wybierając dachówkę warto zwrócić uwagę na to z jakiego materiału jest wytworzona oraz musimy ją dobrać do estetyki domu. Odporność i kolor to dwie najważniejsze cechy, na które musimy zważać.
Dach domu
Admin: Elias Gayles
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Płaski dach - czym pokryć oraz w jaki sposób trwale zabezpieczyć?

Dach płaski to nie lada wyzwanie dla projektantów. Wbrew pozorom płaska płaszczyzna komplikuje skrupulatne pokrycie dachu, służy powstawaniu mostków cielnych, a jednocześnie naraża go na występowanie opadów i zanieczyszczeń bądź pojawianiu się wilgoci. W przeciwieństwie do dachu ukośnego stropodach wymaga lepszych materiałów oraz izolacji.
zielony dach
Podpatrzone na: www.flickr.com

Nowoczesne dachy zielone - ładne, gustowne i pożyteczne

O nowomodnych dachach zielonych mówi się obecnie coraz więcej, ponieważ spotykamy się z nimi znacznie częściej niż kiedyś. Dachy zielone nie są teraz już taką nowością jak dawniej, jednak dużo osób nadal nie wie czym są dachy zielone, i także jakie niosą za sobą korzyści.
dach
Admin: Röben
Podpatrzone na: Röben

Budowanie domu to w rzeczywistości poważna sprawa. Miejmy to na uwadze, zróbmy, aby nasz dom był profesjonalnie stawiany

Budując dom koniecznie musimy pamiętać o bardzo wielu kwestiach. Jest to przedsięwzięcie niezwykle kosztowne i czasochłonne, pochłaniające dodatkowo wiele naszych nerwów. Poza sprawami oczywistymi, czyli papierowymi, urzędowymi, musimy również wybierać jak najlepsze materiały lub ufać osobom, które zatrudnimy, że takowe wybiorą, jednak powinniśmy ciągle mieć wszystko pod kontrolą i mieć na wszystko oko. No tak, budowa domu nie jest sielanką, to proces bez końca, być może nawet, gdy już będzie po wszystkim.
Zielony dach w mieście
Admin: pnwra

Producent wie, na co postawić – oferty dla klientów

Niesamowite atuty, jakie mają bezsprzecznie dachy zielone, to przede wszystkim ekologia, wielofunkcyjność oraz możliwość zagwarantowania sobie doskonałego miejsca na odpoczynek. Efektywny relaks na łonie natury także w mieście? Już dziś nie musi pozostawać to tylko w kręgu marzeń. Taką możliwość dają Państwu nasi profesjonaliści, którzy ciągle wdrażają nowe systemy oraz udoskonalają obecnie proponowane.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.