Dach
dach
Admin: erhard.renz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaki typ dachówki powinno się wybrać do naszego domu?

Powszechnie wiadomo, że budowa domu jednorodzinnego kwalifikowana jest do niezmiernie ciężkich zadań. Jeśli decydujemy się na taki krok to powinniśmy obligatoryjnie odnieść uwagę na dużo aspektów, które mogą wydawać się dla nas przygniatające. Sytuacja w dodatku komplikuje się w chwili, gdy pod żadnym pozorem przedtem nie mieliśmy do czynienia z zawodowymi działaniami budowlanymi.
dom jednorodzinny
Admin: MTM STYL
Podpatrzone na: MTM STYL

Dachówka efektowna i efektywna

Odpowiednie akcesoria dachowe pozwalają osiągnąć w ostateczności piękny i trwały dom. Wybierając dachówkę warto zwrócić uwagę na to z jakiego materiału jest wytworzona oraz musimy ją dobrać do estetyki domu. Odporność i kolor to dwie najważniejsze cechy, na które musimy zważać.
dachówka
Admin: RuppCeramika
Podpatrzone na: RuppCeramika

Stawiasz pierwszy dom? Właśnie dla Ciebie zrobiliśmy porównanie typowych materiałów budowlanych - w tym tekście opisujemy dachówki ceramiczne

Nie da się zaprzeczyć, że dachówka ceramiczna od licznych lat jest praktycznie najbardziej typowym sposobem na wykończenie dachu. Wprawdzie kilka lat temu taka dachówka wypadła z mody i została zastąpiona innymi metodami pokrycia dachów, jednakże jeżeli właśnie stawiasz swój dom i musisz podjąć decyzję dotyczącą tego, jakich materiałów użyć do pokrycia dachu, wtedy z pewnością powinieneś zainteresować się wielkimi zaletami dachówki ceramicznej.
Dach domu
Admin: Elias Gayles
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Płaski dach - czym pokryć oraz w jaki sposób trwale zabezpieczyć?

Dach płaski to nie lada wyzwanie dla projektantów. Wbrew pozorom płaska płaszczyzna komplikuje skrupulatne pokrycie dachu, służy powstawaniu mostków cielnych, a jednocześnie naraża go na występowanie opadów i zanieczyszczeń bądź pojawianiu się wilgoci. W przeciwieństwie do dachu ukośnego stropodach wymaga lepszych materiałów oraz izolacji.
zielony dach
Podpatrzone na: www.flickr.com

Nowoczesne dachy zielone - ładne, gustowne i pożyteczne

O nowomodnych dachach zielonych mówi się obecnie coraz więcej, ponieważ spotykamy się z nimi znacznie częściej niż kiedyś. Dachy zielone nie są teraz już taką nowością jak dawniej, jednak dużo osób nadal nie wie czym są dachy zielone, i także jakie niosą za sobą korzyści.
dach
Admin: Röben
Podpatrzone na: Röben

Budowanie domu to w rzeczywistości poważna sprawa. Miejmy to na uwadze, zróbmy, aby nasz dom był profesjonalnie stawiany

Budując dom koniecznie musimy pamiętać o bardzo wielu kwestiach. Jest to przedsięwzięcie niezwykle kosztowne i czasochłonne, pochłaniające dodatkowo wiele naszych nerwów. Poza sprawami oczywistymi, czyli papierowymi, urzędowymi, musimy również wybierać jak najlepsze materiały lub ufać osobom, które zatrudnimy, że takowe wybiorą, jednak powinniśmy ciągle mieć wszystko pod kontrolą i mieć na wszystko oko. No tak, budowa domu nie jest sielanką, to proces bez końca, być może nawet, gdy już będzie po wszystkim.
Zielony dach w mieście
Admin: pnwra

Producent wie, na co postawić – oferty dla klientów

Niesamowite atuty, jakie mają bezsprzecznie dachy zielone, to przede wszystkim ekologia, wielofunkcyjność oraz możliwość zagwarantowania sobie doskonałego miejsca na odpoczynek. Efektywny relaks na łonie natury także w mieście? Już dziś nie musi pozostawać to tylko w kręgu marzeń. Taką możliwość dają Państwu nasi profesjonaliści, którzy ciągle wdrażają nowe systemy oraz udoskonalają obecnie proponowane.
roboty
Admin: Normstahl
Podpatrzone na: http://prasa.gutpr.pl/ssd_topstyle_7035_0707.jpg

Co daje nam klima w samochodzie w czasie długiej podróży i w mieszkaniu w upalne dni?

Wentylacja również w samochodzie jak i w domu daje bardzo duży luksus. W czasie jazdy autem zimne powietrze jest bardzo miłe w upalne dni. Nie ma potrzeby roztwierania szyb, aby czuć miły powiew zimnego wiatru.
dom
Admin: Bogdan Kulczyński
Podpatrzone na: Reynaers Polska

Czy dom jest rzeczywiście drogi? Czy zbudowanie go i eksploatacja to wielkie koszty? Jak działać, by było taniej?

Sądzisz że własny dom jest drogi... nigdy go nie postawię. Nieprawda. Jeśli tylko nie chcesz zbudować pałacu czy rozległej rezydencji, dom jest w zasięgu twojej ręki.. Zastosuj się jedynie do napisanych w tym tekście podpowiedzi.
ściany
Admin: Tim Childers
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najróżniejsze rodzaje ścian: ściany jednowarstwowe!

Chcąc wybudować dom dla jednej rodziny chcemy, aby był nie tylko komfortowy, ale mimo wszystko ciepły. Dlatego zjawia się pytanie: jaki typ ścian zewnętrznych postawić? Dość ważnym elementem konstrukcyjnym domu są jego ściany na zewnątrz. Do ich wybudowania można używać różnych materiałów, różnego rodzaju też warto je wykończyć. Od tych dwóch czynników zależy, jak potężne będą straty ciepła w czasie zimy.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.