Zwierzęta
Akwarium
Admin: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Najmniej kłopotliwe zwierzę dla dziecka

Setki rodziców zastanawia się, czy ulec naleganiom pociechy o zwierzątko. Czy jest to rozsądny pomysł? Czy dobrze jest sprezentować dziecku zwierzę? Jakie są wady a jakie zalety takiej decyzji? No i które zwierzę będzie trafnym wyborem?
Kot, zwierzęta domoiwe
Admin: wrhoanaz
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

W jaki sposób najlepiej zadbać o prawidłową i zrównoważoną dietę kota?

Od wielu stuleci blisko nas były zwierzęta, zwłaszcza kilku szczególnych gatunków. Szczególnie towarzyskie już wieki temu okazały się psy – właściwie wilki, należące niemniej do krewniaków psów – jakie dotąd włóczyły się za ludzkimi plemionami w oczekiwaniu na ochłapy z ich polowań, że stały się czymś oczywistym w tych zgromadzeniach. Poczęto je przygarniać i korzystać z nich do pilnowania majątku, wsparcia w łowach i innych czynnościach. Dzisiaj psy najrozmaitszych ras, tak odmiennych, że skłaniają do zadawania pytań, czy należą nadal do tego samego gatunku, żyją z ludźmi na wsi i w miastach.
śpiący Tibetan mastiff
Admin: lgrvv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Popularne hodowle psów rasowych

Podczas zakupu nowego zwierzęcia warto zadbać o niezwykle wielką liczbę kwestii powiązanych z potrzebami gatunkowymi konkretnych zwierząt, takich jak na przykład mastif tybetański. Każdemu zależy, by jego zwierzę czuło się w mieszkaniu jak najlepiej i psy nie są tu absolutnie żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybór dobrej hodowli psów nie jest zazwyczaj sprawą prostą, szczególnie w przypadku mastifa tybetańskiego. W dużej ilości placówek zajmujących się tego typu działalnością łatwo stracić orientację. Z tego powodu najlepszym pomysłem przed udaniem się do hodowli będzie dodatkowe zaznajomienie się z charakterystyką tej danej rasy psa.
Kot domowy
Admin: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

W jaki sposób dbać o zdrowie swojego zwierzaka?

Zwierzęta towarzyszą człowiekowi od dawnych czasów. Kiedy tylko ludzie w czasach prehistorii nauczyli się wykazywać lepszą inteligencją, niż zwierzęta, pojęli, że zwierzęta mogą służyć do czegoś więcej niż do zdobywania mięsa i dawania przyodziewku. Pojawiła się idea hodowli, a wilki, które w następnych tysiącleciach dość długo i powoli zmieniały się w trochę inny gatunek, poniekąd współcześnie znany nam jako psy rasy husky czy malamut, były przygarniane trochę jako dodatkowi członkowie plemion, a także niezmiernie czujne i przydatne narzędzia: do odnajdowania zwierzyny, do ostrzegania przed zagrożeniem, do pilnowania stad kóz i owiec.
Pierwsze zwierzę
Admin: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Dbałość o siebie oraz zwierzaki jest ważna

Czasami zdarza się tak, że ktoś tak bardzo skupia się na tym, by jego zwierzakowi było właściwie i wygodnie, iż w tym wszystkim zapomina o sobie. A przecież jeżeli chcemy mieć energię na opiekowanie się własnym pupilem, to nie tylko musimy o siebie troszczyć się, ale także oraz powinniśmy posiadać inne powodzenia, tak żeby nasze życie nie kręciło się jedynie oraz wyłącznie wokół jednego.
kot
Admin: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Rożnorodność gadżetów dla czworonogów dostępnych na rynku, czyli rynek zoologiczny XXI wieku - sprawdź co możesz kupić

Czwornogi od zawsze stanowiły ważną element życia ludzkiego. Wielu z nas potrafi traktować je jak domownika pragnąć zagwarantować im jak najbardziej korzystne warunki do życia. Zwierzęta wykorzystywane są w różnych zawodach, pomagają w pracy policjantów, osób niepełnosprawnych czy przy rozwoju medycyny. Rynek zoologiczny, biorąc pod uwagę to wydarzenie, otwiera się coraz bardziej na wymagania klienteli oferując najnowsze gadżety dla zwierząt – od tych największy jak psy czy koty, po te najmniejsze jak gryzonie czy rybki.Jeśli zaczniemy sprawdzać akcesoria przeznaczone dla naszych pupili, można śmiało stwierdzić, iż świat zwariował.

Artykuły oraz leki dla gołębi najkorzystniej kupić w sklepie www

Mogłoby się zdawać, iż hodowla zwierzaków gospodarczych odbywa się w tej chwili tylko w wielkich domostwach. Nie jest to zaiste prawdą, ponieważ w niewielkich miasteczkach w dalszym ciągu multum osób hoduje zwierzaki tylko na swój użytek.
mastiff z Tybetu
Admin: Pets Adviser
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn posiadania psa to wielka frajda?

Powiedzieć, że pies jest największym przyjacielem człowieka to w sumie jakby napisać, że Wrocław leży na obszarze RP. No wszyscy to rewelacyjnie wiedzą. Jednakże należy to ciągle powtarzać, ponieważ ciągle w polskich schroniskach mieszka wiele psów, które ze smutkiem w oczach oczekują na nowego pana, takiego człowieka, który je przygarnie
.
Pies rasy mastif tybetański
Admin: lgrvv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób zadbać o własnego pupila

Każdy właściciel pupila wie jak ważne jest dbanie o własnego czworonoga wie. Wszyscy właściciele czworonogów powinni wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego pupila. profesjonalna higiena jego sierści, jamy ustnej i odpowiednie żywienie w każdym przypadku są obowiązkowe. Aby sierść naszego czworonoga była piękna i lśniąca musimy odpowiednio o nią dbać a także dobierać kosmetyki przeznaczone dla zwierząt. Pod żadnym pozorem nie korzystajmy kosmetyków przeznaczonych dla ludzi. Należy się zaopatrzyć w odpowiedni specjalistyczny szampon dla psów.
Kot, zwierzęta domoiwe
Admin: wrhoanaz
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

W jaki sposób taniej utrzymać swojego zwierzaka?

Choć nadal utrzymanie zwierzaka - psa albo kota, zasadniczo nie jest ogromnym wydatkiem, to jednak zwłaszcza ostatnio nietrudno dostrzec, że ludzie uskarżają się, iż dzisiaj nawet utrzymanie domowego zwierzęcia nie jest łatwe. No cóż, skoro mamy znaczne spowolnienie gospodarcze, nie możemy myśleć, że tylko żywi ludzie będą "biedować". Oczywiście w żadnym razie nie warto pozbywać się swojego zwierzaka, to nie ma sensu. Trzeba po prostu znaleźć to miejsce, gdzie smycze albo kuwety dla kotów są mimo wszystko tańszymi wydatkami.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.