Zwierzęta
piękne otoczaki w ogrodzie
Admin: Navin75
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kupujemy kamienne otoczaki. Podstawowe tipy

Ogród jest miejscem, które służy odpoczynkowi i odprężeniu na łonie natury. Powinien stanowić oazę spokoju dla jego właścicieli. Zależnie od gustu i ilości wolnych chwil ogrody będą prezentować się różnie. Dawniej przydomowy ogródek służył przede wszystkim do hodowania jarzyn i owoców, by nie trzeba było ich nabywać. Jeżeli posesja była na tyle duża, odgradzało się miejsce na sad, gdzie sadzono drzewa owocowe.
karma dla psa brit
Admin: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Jak odpowiednio zadbać o pieska

Każdy miłośnik i właściciel pieska wie, że powinno się o niego dobrze dbać. Nie chodzi tu wyłącznie o normalne szczepienia i dbałość o jego czystość, ale również o odpowiednie odżywianie.


Jak odpowiednio zadbać o pieska

Wyłonienie właściwej suchej karmy dla naszego pupila nie jest takie proste jakby się wydawało.
śpiący Tibetan mastiff
Admin: lgrvv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Popularne hodowle psów rasowych

Podczas kupna nowego zwierzęcia potrzeba zadbać o bardzo dużą ilość kwestii powiązanych z potrzebami gatunkowymi konkretnych zwierząt, takich jak chociażby mastif tybetański. Każdemu zależy, aby jego zwierzę czuło się w domu jak najlepiej i psy nie są tu absolutnie żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybór dobrej hodowli psów nie jest zazwyczaj sprawą prostą, zwłaszcza w przypadku mastifa tybetańskiego. W dużej ilości placówek zajmujących się tego rodzaju działalnością łatwo stracić orientację. Dlatego też doskonałym pomysłem przed wybraniem się do hodowli będzie dodatkowe zapoznanie się z charakterystyką tej danej rasy psa.
Pies rasy mastif tybetański
Admin: lgrvv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czym się charakteryzuje mastif tybetański

W trakcie kupna nowego zwierzęcia potrzeba zatroszczyć się o niezwykle wielką liczbę kwestii powiązanych z potrzebami gatunkowymi konkretnych zwierząt, takich jak przykładowo mastif tybetański. Każdej osobie zależy, by jego zwierzę czuło się w domu jak najlepiej i psy nie są tu absolutnie żadnym wyjątkiem. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrej hodowli psów nie bywa zwyczajowo rzeczą banalną, zwłaszcza w przypadku mastifa tybetańskiego. W natłoku placówek zajmujących się takiego typu działalnością prosto się pogubić. Z takiej przyczyny trafionym pomysłem przed wybraniem się do hodowli będzie dodatkowe zaznajomienie się z charakterystyką tej danej rasy psa.
Stadnina zimą
Admin: Kaarina Dillabough
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Konie - na pewno niesamowite zwierzęta

Chociaż zasadniczo nie przepadam za zwierzętami, nigdy żadnego nie miałem, to tak naprawdę konie akurat uwielbiam. Być może z tego powodu, że przecież często konie są czymś więcej, niż tylko zwierzętami? W końcu nie można powiedzieć, że konie nadają się tylko do jazdy na nich. Oczywiście jazda konna ma sporo zalet, lecz myślę, iż w wielu przypadkach konie praktycznie potrafią uratować życie. A już przynajmniej zdrowie. Nie przesadzam, drogi internauto!
Kot, zwierzęta domoiwe
Admin: wrhoanaz
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

W jaki sposób taniej utrzymać swojego zwierzaka?

Chociaż ciągle utrzymanie zwierzaka - psa czy kota, ogólnie nie jest wielkim wydatkiem, to jednakże w szczególności ostatnimi czasy nietrudno dostrzec, że ludzie uskarżają się, iż aktualnie nawet utrzymanie małego zwierzęcia nie jest proste. No cóż, skoro jest znaczne spowolnienie w gospodarce, nie możemy myśleć, że tylko ludzie będą musieli cierpieć. Oczywiście w żadnym razie nie warto pozbywać się własnego zwierzaka, to nie ma żadnego sensu. Trzeba najzwyczajniej odnaleźć to miejsce, gdzie smycze bądź kuwety dla kotów są nieco korzystniejsze cenowo.
Kot domowy
Admin: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

W jaki sposób dbać o zdrowie swojego zwierzaka?

Zwierzęta towarzyszą ludziom od niepamiętnych czasów. Kiedy tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać lepszą zdolnością myślenia, niż ich bracia mniejsi, pojęli, że te stworzenia mogą służyć nie tylko do zdobywania mięsa i skór. Narodziła się idea hodowli, a wilki, które w następnych tysiącleciach bardzo długo i powoli przekształcały się w nieco inny gatunek, poniekąd współcześnie rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były oswajane trochę jako dodatkowi członkowie plemion, i bardzo czujne i przydatne narzędzia: do tropienia, do alarmowania przed zagrożeniem, do pilnowania stad kóz i owiec.
Karma dla kotów
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Koci świat czyli w jaki sposób prawidłowo troszczyć się o kociego przyjaciela

Świat bez tych zwierząt musiałby być naprawdę pusty. Dużo ludzi nie umie żyć bez tych zwierzaków i to nic dziwnego. Kot racze nie jest tak bardzo przywiązany do właściciela jak pies, nie respektuje rozkazów, jest krnąbrny, czasem coś podrapie (zwłaszcza, jeśli nie postawiłeś na drapaki). Mimo to tego zwierzaka da się uwielbiać.
Akwarium
Admin: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Najmniej kłopotliwe zwierzę dla dziecka

Setki opiekunów rozważa, czy zgodzić się na prośby dziecka o zwierzątko. Czy zatem jest to godny polecenia pomysł? Czy powinno się kupić dziecku zwierzątko? Jakie są dobre i złe strony takiego zakupu? No i które zwierzę będzie najlepszym wyborem?
Żwirek dla kota
Podpatrzone na: www.zwierzakowo.pl

Karma dla kota i nie tylko

Nie jest nigdy za prosto dogodzić kotu bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, chomiki czy szczury, potrzebują bowiem wiele troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, dobrze będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy lepiej kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może kupować inne akcesoria?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.