Mięso
kot
Admin: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Rożnorodność gadżetów dla czworonogów dostępnych na rynku, czyli rynek zoologiczny XXI wieku - sprawdź co możesz kupić

Czwornogi od zawsze stanowiły ważną element życia ludzkiego. Wielu z nas potrafi traktować je jak domownika pragnąć zagwarantować im jak najbardziej korzystne warunki do życia. Zwierzęta wykorzystywane są w różnych zawodach, pomagają w pracy policjantów, osób niepełnosprawnych czy przy rozwoju medycyny. Rynek zoologiczny, biorąc pod uwagę to wydarzenie, otwiera się coraz bardziej na wymagania klienteli oferując najnowsze gadżety dla zwierząt – od tych największy jak psy czy koty, po te najmniejsze jak gryzonie czy rybki.Jeśli zaczniemy sprawdzać akcesoria przeznaczone dla naszych pupili, można śmiało stwierdzić, iż świat zwariował.
wycieczki
Admin: Wawel Service

W obecnych czasach są tacy, którzy coraz roztropniej podchodzą do spraw związanych ze zdrowiem własnym i swej rodziny

Ryby są niezwykle zdrowe i zdaje sobie z tego sprawę na pewno każde dziecko. Jeśli chcemy wyeliminować spożywanie zwierzęcego mięsa, to wydaje się to możliwe, ale pomimo tego powinniśmy się ze sto razy zastanowić czy należy to uczynić także z rybami.


W obecnych czasach są tacy, którzy coraz roztropniej podchodzą do spraw związanych ze zdrowiem własnym i swej rodziny

Zrozumienie tego, jak jesteśmy w stanie pozytywnie wpływać na swe zdrowie rośnie u coraz większej grupy Polków z roku na rok.
zdrowie zwierząt

Karmy weterynaryjne dla piesków - jak działają i kiedy je użytkować?

Wybierając jedzenie dla swojego pupila pożądane byłoby spostrzegać jego reakcję po spożyciu. Nie raz bowiem przydarza się tak, że alergia pokarmowa będzie uniemożliwiała dalsze jego spożywanie. Właśnie od tegoż są karmy weterynaryjne dla psów - powinny wspomóc ich właścicielom poprawnie karmić pupili a przy tym spowodować to, aby pożywienie nie uczulało ich.
mały kotek
Admin: grotos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Smaczna i odpowiednio zbilansowana karma dla kotów, czyli co wybrać: gotowe saszetki lub domowa kuchnia?

Mimo tego, że koty to osobliwe stworzonka, mają swoich wiernych fanów. Nie bez powodu mówi się, iż to nie człowiek jest właścicielem kota, tylko kot ma swojego człowieka. Jeśli raz zdecydujemy się na to, aby wziąć pod swoje skrzydła miłego czworonoga, już nazawsze staniemy się ich „niewolnikami”. Jak należycie zadbać o pożywienie naszego kiciusia? O czym powinniśmy wiedzieć, by uchronić się od niepożądanych błędów? Przyjrzyjmy się tej kwestii bardziej dokładnie.
Karmy dla psów ZiwiPeak
Podpatrzone na: www.zwierzakowo.pl

Czym zdrowo odżywiać psa?

Dla Właściwego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pokarmu, dopasowanego do swojego wieku, rozmiaru i zapotrzebowania energetycznego. Kluczowe w diecie naszego zwierzątka są białka, węglowodany, tłuszcze, oraz witaminy i minerały. Prawidłowo dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszystkich potrzebnych składników, aby długo cieszył się doskonałym zdrowiem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.