Zwierzęta szkodzące roślinom
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Admin: Betafence
Podpatrzone na: Betafence

Zagrożenia dla ptaków

Jeśli jesteś człowiekiem uczulonym na kwestie ekologiczne i pragniesz wesprzeć zwierzęta, jest pewna rzecz, którą możesz przedsięwziąć. Spory postęp techniczny przyniósł światu mnóstwo bezcennych rzeczy, to niezaprzeczalny fakt. Lecz powinno się w tej chwili dopisać – światu człowieka. Gatunki cierpią przez szkodliwe zanieczyszczenia z gospodarki.
szampon dla psów
Admin: Thamy Cavassani
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Karma brit zagwarantuje im wszystko co potrzebne

Gdy mamy kota i chcemy, żeby towarzyszył on nam jak najdłużej, to bez wątpienia musimy się przypatrzeć temu, w jaki sposób go żywimy. Im wyższej jakości materiały będzie otrzymywał, tym lepiej będziemy o niego troszczyli się, a co się z tym łączy, tym dłużej będzie on z nami mieszkał.


Karma brit zagwarantuje im wszystko co potrzebne

Czy potrzeba zainwestować w karmy weterynaryjne dla kotów?


Karma brit zagwarantuje im wszystko co potrzebne

Kiedy nie jesteśmy pewni, czy gwarantujemy własnemu kotu wSzelkie konieczne składniki odżywcze, to obowiązkowo musimy spojrzeć na to, które karmy weterynaryjne dla kotów są nam oferowane.
jeż
Podpatrzone na: flickr.com

Co wpływa na to, iż kochamy swoje zwierzaki ?

Niby zdarzają się osoby, które ogólnie nie przepadają przesadnie za zwierzakami, ale na całe szczęście należą do mniejszości. Można w takim razie powiedzieć, że generalnie ludzie lubią zwierzęta - a przynajmniej te domowe. Zastanówmy się na serio nad niezwykłym fenomenem zwierzaków.Niesamowicie ważne jest w szczególności to, aby starać się doceniać piękno zwierzaków. Oczywiście piękno to subiektywne zagadnienie, ale przykładowo psy mogą się bardzo spodobać. To tak naprawdę fantastyczne, że mamy okazję trzymać teraz tak znaczną liczbę zwierzaków! Zadbajmy w szczególności o to by nigdy nie sprawić, iż nasz zwierz będzie z naszej winy w jakimś stopniu wielce poszkodowany. Zwierzaki są wyłącznie dla dojrzałych ludzi.
Pies
Admin: Mindy Gerecke
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najważniejsze wyposażenie potrzebne przy każdym psie, najchętniej kupowane rodzaje obroży.

Posiadanie psa będzie się wiązać dla jego posiadacza z paroma rzeczami. Nawet jeśli jest to mały kundelek, to trzeba dla niego zakupić niezbędne wyposażenie, czyli obrożę, kaganiec i smycz. W niejednym przypadku jest wręcz obowiązkowe ich stosowanie, więc należy to koniecznie mieć na uwadze przy zakupie wyprawki dla czworonożnego przyjaciela.
kot
Admin: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Rożnorodność gadżetów dla czworonogów dostępnych na rynku, czyli rynek zoologiczny XXI wieku - sprawdź co możesz kupić

Zwierzęta od zawsze były ważną element życia ludzkiego. Wielu z nas potrafi pielęgnować je jak członka rodziny pragnąć zapewnić im jak najbardziej korzystne warunki do życia. Zwierzęta wykorzystywane są w różnych zawodach, pomagają w pracy policjantów, inwalidów czy przy rozkwicie medycyny. Rynek zoologiczny, zważając na to wydarzenie, otwiera się coraz bardziej na wymagania klienta oferując najnowsze akcesoria dla zwierząt – od tych największy jak psy czy koty, po te najmniejsze jak gryzonie czy rybki.Jeśli zaczniemy analizować akcesoria przeznaczone dla naszych pupili, można śmiało stwierdzić, iż świat zwariował.
Królik miniaturowy
Admin: Marcin Moga
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Hodowanie zwierzęcia - wymagające zadanie

Wiele ludzi posiada obecnie zwierzątka domowe. Z pewnością można bez żadnych badań stwierdzić, iż większość ma szczeniaka albo kota. Jednak wiele jest także takich osób, które nie cenią miękkiego futerka, tylko zdecydowały się na zwierzątko jakie nie należy do ssaków.
gołąb
Admin: Yann Caradec
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przydatne porady i wskazówki dla osób, które chciałby otworzyć gołębnik i opiekować się tymi ptakami.

Gołębie mogą wywoływać u ludzi bardzo skrajne uczucia. Dla niektórych będą są niezwykle sympatycznymi ptaszkami, lubianymi przez dzieciaki przykładowo na krakowskim rynku, gdzie podkarmianie ich należy do obowiązkowych rytuałów w czasie wizyty w tym mieście. Lecz uważane są również za ptaki roznoszące mnóstwo niebezpiecznych chorób i pasożytów, a także za nieprzyjemnych gości którzy zanieczyszczają balkony i ściany budynków odchodami.

Gdy mamy kotka w domu

Koty to zadziwiające stworzenia. Każdy, kto ma to zwierzę w mieszkaniu, na pewno to potwierdzi. Jeżeli więc reagując na wieczne namowy naszego malucha, pragniemy mu w końcu dać jakieś zwierzątko, warto pomyśleć właśnie o kociaku.
Kotki to zwierzaki niezmiernie niezależne. Mogą sobie poradzić bez ludzi, jednakże wielkodusznie znoszą naszą obecność w mieszkaniu. Kiedy bowiem decydujemy się na kota, musimy wiedzieć, że wprowadzamy do swojego domu jedynego króla. To właśnie on decyduje, kiedy możemy go podrapać za uszkiem lub pobawić się. Dziecko, które posiada kotka, na pewno nauczy się cierpliwości, ponieważ to zwierzę z pewnością nie pozwoli sobą rządzić.
Admin: randihausken

Szeroki wybór karm dla psów

W natłoku firm handlujących karmami dla psów łatwo się pogubić. Z takiej przyczyny doskonałym zamysłem jest zakupienie produktów popularnych, takich jak karmy suche dla psów Acana i cenionych przez większość znawców. Na pewno pomogą oni odpowiedzieć klientom na pytanie, jakie karmy są najlepsze dla ich psów.Coraz więcej właścicieli dbających o swoje psiaki decyduje się na dawanie im pokarmów wcześniej przygotowanych.
piesek
Admin: SantaRosa OLD SKOOL
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Warto nabywać produkty z chin?

W ostatnich latach niezwykle modne stało się kupowanie produktów chińskich. Są one przede wszystkim tanie, lecz również posiadają silne walory użytkowe i toteż wiele osób znajduje ciekawe je towary wśród towarów chińskich.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.