Lampy
Stylowe lampiony do ogrodu
Admin: Praktiker
Podpatrzone na: Praktiker

Nocne oblicze ogrodu

Ogród ma dwa oblicza – dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które przecież jest nie mniej ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, aby móc cieszyć się jego pięknem również o zmroku? Z pomocą przyjdzie Ci szeroka oferta lamp z marketów Praktiker.
Lampy ogrodowe
Admin: garryknight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Otul wnętrze światłem czyli lampa w salonie

Kiedy w końcu mamy swoje własne cztery ściany problemem jest jego umeblowanie. Każdy ma jakieś marzenia, co do tego jak powinny prezentować się ściany, jakie trzeba kupić meble i gdzie je umieścić. Czy powinny: być lekkie czy też klasyczne, zapełniać sobą większość ściany, czy tylko delikatnie ją eksponować? Jakie wybrać podłogi do pokoju, a jakie płytki do łazienki. A w końcu, jakiego rodzaju oświetlenie powinno integrować ze sobą przytoczone elementy?
Ogrodowe oczko
Admin: jpopesku1
Podpatrzone na: www.flickr.com

Lampy ogrodowe – funkcjonalne oświetlenie w ogródku

Praktycznie oświetlenie zewnętrzne domu tudzież oświetlenie ogrodowe możemy oprzeć na pojedynczej lampie halogenowej nad drzwiami wejściowymi do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak ograniczone zewnętrzne oświetlenie może jednak być niepraktyczne. Zatem jak dobierać lampy ogrodowe, aby odpowiednio nam służyły? Jak zaoszczędzić prąd stosując lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą zostać również dekoracją?
Przykład wiszącej lampy
Admin: Faruk Ateş
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie domu jest niezwykle ważne

Jeżeli robi się ciemno, to obowiązkowo musimy zaświecić w domu światła w pomieszczeniu w którym siedzimy, bo w przeciwnym razie nic byśmy tam nie mogli zrobić oraz od razu powinniśmy pójść spać. Nie mniej trzeba zatroszczyć się o to, by lampa komponowała się do całego wyposażenia konkretnego miejsca, by je dopełniała i równocześnie, aby była jak najmocniej funkcjonalna oraz oszczędna.
Żarówka energooszczędna
Admin: Steven Fernandez
Podpatrzone na: www.flickr.com

Energooszczędne oświetlenie

Stare żarówki przechodzą do lamusa. W sprzedaży do kupienia jest nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED. Skrót ten rozszyfrowujemy jako dioda elektroluminescencyjna. Ta metoda świetlna ma sporo atutów, które warto tutaj dokładnie omówić.
Lampy ogrodowe
By: garryknight
Source: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Jak stworzyć przytulną atmosferę w ogrodzie

Podmiejski dom to dla większości ukoronowanie marzeń o wygodnym życiu z dala od zgiełku miasta. Jednak, aby nasz dom dawał nam nas cieszył, lepiej zadbać też o jego otoczenie. Mowa tu oczywiście o ogrodzie i aranżacji roślinnej, ale równie ważne jest trafne oświetlenie zewnętrzne ogrodu. Umiejętnie rozstawione lampy ogrodowe podkreślą zalety nawet najmniejszego ogródka, a z dużego ogrodu trafnie dopasowane oświetlenie ogrodowe uczyni miejsce iście magiczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.