Lampy
Stylowe lampiony do ogrodu
Admin: Praktiker
Podpatrzone na: Praktiker

Nocne oblicze ogrodu

Ogród ma dwa oblicza – dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które przecież jest nie mniej ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, aby móc cieszyć się jego pięknem również o zmroku? Z pomocą przyjdzie Ci szeroka oferta lamp z marketów Praktiker.
Ogrodowe oczko
Admin: jpopesku1
Podpatrzone na: www.flickr.com

Lampy ogrodowe – funkcjonalne oświetlenie w ogródku

Teoretycznie oświetlenie zewnętrzne domu czy też oświetlenie ogrodowe można oprzeć na pojedynczej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak skąpe zewnętrzne oświetlenie może jednak okazać się mało praktyczne. W jaki sposób wybrać lampy ogrodowe, aby odpowiednio nam służyły? W jaki sposób oszczędzać energię stosując lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą stać się również dekoracją?
Żarówka energooszczędna
Admin: Steven Fernandez
Podpatrzone na: www.flickr.com

Energooszczędne oświetlenie

Zwykłe żarówki odchodzą do historii. Na rynku dostępne jest innowacyjne, energooszczędne oświetlenie LED. Skrót ten rozwija się light-emitting diode. Ta technika świetlna posiada wiele zalet, które trzeba tutaj szczegółowo omówić.
Lampy ogrodowe
Admin: garryknight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Otul wnętrze światłem czyli lampa w salonie

Kiedy w końcu mamy swoje własne cztery ściany problemem jest jego umeblowanie. Każdy ma jakieś marzenia, co do tego jak powinny prezentować się ściany, jakie trzeba kupić meble i gdzie je umieścić. Czy powinny: być lekkie czy też klasyczne, zapełniać sobą większość ściany, czy tylko delikatnie ją eksponować? Jakie wybrać podłogi do pokoju, a jakie płytki do łazienki. A w końcu, jakiego rodzaju oświetlenie powinno integrować ze sobą przytoczone elementy?
Przykład wiszącej lampy
Admin: Faruk Ateş
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie domu jest niezwykle ważne

Jeżeli robi się ciemno, to obowiązkowo musimy zaświecić w domu światła w pomieszczeniu w którym siedzimy, bo w przeciwnym razie nic byśmy tam nie mogli zrobić oraz od razu powinniśmy pójść spać. Nie mniej trzeba zatroszczyć się o to, by lampa komponowała się do całego wyposażenia konkretnego miejsca, by je dopełniała i równocześnie, aby była jak najmocniej funkcjonalna oraz oszczędna.
Lampy ogrodowe
By: garryknight
Source: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Jak stworzyć przytulną atmosferę w ogrodzie

Podmiejski dom to dla większości ukoronowanie marzeń o wygodnym życiu z dala od zgiełku miasta. Jednak, aby nasz dom dawał nam nas cieszył, lepiej zadbać też o jego otoczenie. Mowa tu oczywiście o ogrodzie i aranżacji roślinnej, ale równie ważne jest trafne oświetlenie zewnętrzne ogrodu. Umiejętnie rozstawione lampy ogrodowe podkreślą zalety nawet najmniejszego ogródka, a z dużego ogrodu trafnie dopasowane oświetlenie ogrodowe uczyni miejsce iście magiczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.