Prace w ogrodzie
Oczko
Admin: cliff1066
Podpatrzone na: www.flickr.com

Przegląd mniej typowych oczek wodnych

Najbardziej typowe oczka wodne powstają z wykorzystaniem folii oraz betonu, sporo zwolenników mają przy tym również akweny murowane. Nie oznacza to jednak, że osoby zainteresowane nieco bardziej oryginalnymi rozwiązaniami stają na straconej pozycji, w cenie są bowiem również zbiorniki wykonane z szeregu innych materiałów.

Garść ciekawostek o hodowli roślin

Uprawianie roślin ma to do siebie, iż każdy prawdziwy ogrodnik, lub rolnik chce, aby były one w jak najlepszym stanie. Zwykle chodzi nam o wzrost bulw, owoców, krzewów, kwiatów itp. Dbamy żeby owa roślina była w dobrej kondycji. Wiadomo, że jednym ważnym powodem wzrostu i kondycji roślin jest gleba, a w następstwie nasza pielęgnacja.
Przycinanie drzewek i krzewów
Admin: Future PR
Podpatrzone na: Future PR

Arboryści to inaczej nazywani chirurdzy drzewek czyli istoty pielęgnujące drzewa techniką alpinistyczną bez zastosowania ciężkiego sprzętu.

Arboryści to inaczej nazywani chirurdzy drzewek czyli osoby pielęgnujące drzewa techniką alpinistyczną bez użytkowania ciężkiego sprzętu. W odróżnieniu od leśników absorbują się pojedynczymi| drzewami, a nie ogromnym kompleksem leśnym. Zawód ten jest coraz bardziej popularny w naszym kraju. Arboryści zapewniają profesjonalną pielęgnację a także wycinkę drzew z zastosowaniem umiejętności alpinistycznych. Czynność czyniona jest bez wykorzystania podnośników, co wpływa na postać wykonywanych czynności.
ściezka ogrodowa

Kostka sjenitowa i jej plusy

Wybranie dobrej kostki do wyłożenia chociażby chodnika przed domem nie bywa w większości wypadków sprawą łatwą. Aby dobrze wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem, poznać firmy produkujące kostki i kruszywa drogowe i kierować się opiniami tylko cenionych, sprawdzonych fachowców w tej dziedzinie.
Ogrodowe oczko
Admin: jpopesku1
Podpatrzone na: www.flickr.com

Lampy ogrodowe – funkcjonalne oświetlenie w ogródku

W zasadzie oświetlenie zewnętrzne domu czy też oświetlenie ogrodowe możemy oprzeć na pojedynczej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak skąpe zewnętrzne oświetlenie może jednak okazać się mało praktyczne. Zatem jak wybrać lampy ogrodowe, aby odpowiednio spełniały swoje funkcje? W jaki sposób oszczędzać energię gdy kupujemy lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą zostać również ozdobą?
podkaszarka
Admin: Skil
Podpatrzone na: Skil

Jakie rozwiązania polecane są obecnie na rynku – husqvarna a rozwiązania wyjątkowej jakości

Propozycji godnych rekomendacji na rynku nie brakuje, dlatego wskazane jest zwrócić uwagę na te dostępne w najniższych cenach. Wyjątkowo dostosowane rozwiązania mogą się okazać bezsprzecznie rewelacyjne, ponieważ firma gwarantuje w każdym przypadku sprawdzone możliwości. Biorąc pod uwagę urządzenie takie jak pilarka spalinowa husqvarna, przyznać trzeba jej nadzwyczajną funkcjonalność. Doskonałe rozwiązania dostosowane są dziś do wymagań konsumentów na rynku, więc cieszą się takim powodzeniem.
rosliny

Parę pomysłów na lepsze dbanie o swoje rośliny

Rośliny są niezbędne w życiu człowieka. Nie z tego powodu, że las jest ładnym, zdrowym i relaksującym miejscem, w jakim śpiewają ptaki. Rośliny są potrzebne nie tylko z tego powodu, aby w sezonie móc przegryźć czereśnie czy borówki, a jesienią kupić parę kilo jabłek: na sok, marmoladę, domowe wino czy po prostu po to, by je zjeść na surowo.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Admin: Betafence
Podpatrzone na: Betafence

Zagrożenia dla ptaków

Jeśli jesteś człowiekiem uczulonym na kwestie ekologiczne i pragniesz wesprzeć zwierzęta, jest pewna rzecz, którą możesz przedsięwziąć. Spory postęp techniczny przyniósł światu mnóstwo bezcennych rzeczy, to niezaprzeczalny fakt. Lecz powinno się w tej chwili dopisać – światu człowieka. Gatunki cierpią przez szkodliwe zanieczyszczenia z gospodarki.
Rybki w oczku ogrodowym
Admin: Mo Kaiwen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Aranżacja ogrodu

Za oknem deszcze, jednak to nie powód, by nie myśleć o przyszłych dniach. Ogród to rzecz, o którą trzeba dbać przez cały rok. Zimą jednak niewiele da się pielęgnować, mądrze przeznaczyć ten okres na zaprojektowanie wyjątkowej aranżacji na wiosnę.
ogród
Admin: ChodHound
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ogród zimowy – zielona przestrzeń o każdej porze roku

Lubisz przebywać w otoczeniu roślin? A może pragniesz patrzeć na zmieniającą się przyrodę za panoramicznym oknem? Spoglądać w wygodnym fotelu, przy filiżance gorącej kawy na zasypane śniegiem drzewa...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.