Prace w ogrodzie
Wiejski ogród
Admin: ChodHound
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zielone urozmaicenie wokół obiektów architektonicznych

Najlepsze nasiona traw, które dziś oferowane są na rynku, stają się przebojem na rynku. Klienci wiedzą, na kim mogą polegać. Nasiona wykorzystywane są do zakładania różnej wielkości trawników. W niedługim czasie urosnąć może trawnik na miarę potrzeb klientów. Rekomendacja bierze się z dawania najwyższej jakości przez firmę. Zadbany trawnik to świadectwo współżycia z naturą, a dodatkowo stanowi perfekcyjne tło dookoła różnych obiektów architektonicznych.
ogród
Admin: e-ogrody.com

Pielęgnowanie drzew liściastych lub szpilkowych to zajęcie dla osób, które są po trosze pracownikami fizycznymi, a po trosze artystami

Pielęgnowanie zielni to zajęcie dla tych pań, które lubią spędzać czas na wolnym powietrzu. Owo zajęcie jest miłe, jeżeli tylko nie trzeba zbyt ciężko pracować. I tak sadzenie cebulek tulipanów bądź grabienie liści jesienią to czynności, które łączyć się mogą z wytchnieniem. Faceci, którzy pracują w krawatach po prostu marzą o tym, aby popracować fizycznie, a lekki wysiłek jest dla nich nawet wskazany.
Ogrodowe oczko
Admin: jpopesku1
Podpatrzone na: www.flickr.com

Oczko wodne - mieszkańcy oczka wodnego ʕ•ᴥ•ʔ

Ryby ʕ•ᴥ•ʔ w oczku wodnym mogą być źródłem zarówno wielu radości, jak i masy kłopotów. Urządzając oczko wodne, już na samym początku powinniśmy wybrać właściwe gatunki i ilość ryb. Tylko właściwie pielęgnowane ryby będą dobrze czuły się w naszym oczku, a my wraz z nimi. W zbiorniku w którym zdecydowaliśmy się utrzymywać ryby, znacznie trudniej utrzymać jest bowiem równowagę biologiczną, zwłaszcza przy zbyt gęstej ich obsadzie.
balkony
Admin: Schöck
Podpatrzone na: Schöck

Dlaczego opłaca się aranżować własnybalkon?

Już nieduża przestrzeń może być niezwykle praktyczna, jeżeli tylko zostanie odpowiednio zagospodarowana. To powszechnie podzielana opinia, jeśli chodzi małe pomieszczenia albo kawalerki. W tym wypadku robimy wszystko, by mieszkało nam się jak najwygodniej. Nie wiadomo jednak dlaczego, zwykle nie jesteśmy konsekwentni, gdy w grę wchodzi balkon. To także przestrzeń, którą można świetnie wykorzystać, ale często właściciele domów z balkonami zwyczajnie dają sobie spokój. Tymczasem umiejętnie wykonana aranżacja balkonu posiada sporo plusów. O czym dokładnie mowa?
Sztuczna trawa
Admin: www.wovengrass.eu.
Podpatrzone na: www.wovengrass.eu.

Troska o trawniki wiosną

Dość gwałtownie zbliża się wiosna, sezon, w którym, gdy tylko znikną śniegi, a zostanie woda, zaczną w oczach rosnąć wszelkie rośliny: drzewa, kwiaty, pelargonia w doniczce, no i trawniki.
Oczko
Admin: cliff1066
Podpatrzone na: www.flickr.com

Przegląd mniej typowych oczek wodnych

Najbardziej typowe oczka wodne powstają z wykorzystaniem folii oraz betonu, sporo zwolenników mają przy tym również akweny murowane. Nie oznacza to jednak, że osoby zainteresowane nieco bardziej oryginalnymi rozwiązaniami stają na straconej pozycji, w cenie są bowiem również zbiorniki wykonane z szeregu innych materiałów.
Dekoracyjny ogródek przed domem
Admin: www.flickr.com
Podpatrzone na: www.flickr.com

Planowanie terenu w pobliżu świeżo zbudowanego domu

Aranżacja miejsca w pobliżu domu, to co do zasady ostatni moment wyczerpujących prac, po przeprawie przez tok prac budowlanych i wprowadzeniu się. Piękny ogród dookoła posesji ma za zadanie nie tylko ładnie wyglądać, ale też być funkcjonalny i nietrudny w utrzymaniu.
Ławka w parku
Admin: Herry Lawford
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wyposażenie ogródka

Ogród latem to ważne miejsce dla nowoczesnego człowieka, pozwala się zrelaksować, jak również wykonać pewne prace ogrodowe, bez których wiele osób nie może się obejść. Mimo to posiadanie ogrodu potrafi czasem sprawiać pewne kłopoty.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Admin: Betafence
Podpatrzone na: Betafence

Zagrożenia dla ptaków

Jeśli jesteś człowiekiem uczulonym na kwestie ekologiczne i chcesz wspomóc ptaki, jest coś, co możesz uczynić. Spory marsz technologiczny ofiarował światu dużo dobrych rzeczy, to bezsporne. Lecz trzeba w tej chwili dopisać – światu ludzkiemu. Ptaki wymierają przez toksyczne odpady z gospodarki.
Letnia pielęgnacja trawnika
Admin: Husqvarna
Podpatrzone na: Husqvarna

Ogród to nasza wizytówka

Każdy z nas uwielbia mieszkać w miłym środowisku, gdzie jest czysto i idealnie, gdzie naprawdę świetnie się wypoczywa po męczącym dniu. Z tego powodu też, tak istotne jest to, w jaki sposób ukazuje się nasz ogród, zwłaszcza iż niejako jest on naszą wizytówką, ponieważ kiedy przybywają do nas jacyś goście, to w pierwszej kolejności zauważają sam budynek i teren wokół niego, a dopiero potem nas i wnętrze domu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.