Byliny
przytulny ogródek
Admin: Madalina Ungur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Brak Ci kontaktu z naturą? Nie jesteś sam. Wiele osób narzeka na życie w wielkim mieście i marzy, że zamieszka kiedyś na wiosce

Mieszkasz w mieście jednak coś ciągnie Cię na wieś. Musisz mieszkać w mieście, gdyż masz tu blisko do pracy, zresztą nawet gdybyś chciał wyprowadzić się musiałbyś sprzedać mieszkanie albo wziąć kredyt, czyli bardzo dużo formalności, a ponadto zmiana w życiu. Nie chcesz tego, lecz lubisz w weekend wyjechać za miasto, by delektować się dzikością przyrody i zbawiennym spokojem.
nasiona

Po co zaprawiać nasiona przed zasiewem

Definicja zaprawiania ziaren, nazywane również bejcowaniem nasion, to najczęściej działanie stosowane przez większe przedsiębiorstwa zajmujące się wytwarzaniem na szeroką skalę. Żeby plon był zdrowy i urodzajny do siewu należy wykorzystać zdrowy materiał roślinny. Olbrzymie znaczenie ma również jakość ziemi oraz ziaren, które mogą być zasiedlone przez grzyby, wirusy czy też bakterie, które rozpoczynają groźny atak na roślinę na etapie kiełkowania.
Chryzantemy
By: Forest and Kim Starr
Source: http://www.flickr.com

Hodowla chryzantem gałązkowych

W dwudziestym pierwszym wieku duże ilości problemów ze sprawami związanymi z niezadbanymi ogrodami jest w stanie pomóc rozwiązać odpowiednie wybranie roślin. Dobranie najlepszych gatunków nie jest jednak zazwyczaj rzeczą banalną. Aby dobrze dokonać wyboru, najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem uprawy roślin ozdobnych. Z powodu coraz zimniejszych temperatur i zbliżającego się listopada świetnym pomysłem jest zastanowienie się nad hodowlą tak wspaniałych roślin, jak chryzantema gałązkowa.
Nagrobek
By: Sidolux
Source: Sidolux

Jakie kwiaty dla najbliższych, którzy odeszli

Parę razy do roku każdy z nas zapewne jeździ na groby w zamiarze dokonania porządków. Co jakiś czas jest to nieuchronne w połączeniu z warunkami atmosferycznymi. Cenotafy naszych zmarłych krewnych również powinny być na tyle zadbane jak nasze własne pomieszczenie. Ścisłe wypłukanie grobu, rozpalenie znicza czy wymiana wody w kwiatkach to główne działalności, które należy zrobić bywając cenotafy naszych umarłych bliskich.
Wiosenne bratki
By: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com/photos/uncle-leo/3179606968/

Jeżeli uwielbiasz kwiaty - otwórz kwiaciarnię

Kwiaty są bez cienia wątpliwości niezmiernie ładne i pachnące. Wydaje się zatem, że spędzenie sporej części własnego życia właśnie w kwiaciarni jest rewelacyjnym wyjściem. Jednak chociaż w istocie kwiaciarnia to miejsce, do którego człowiek aż chce powracać, to należy również pomyśleć o zarobku. A więc czy kwiaciarnia Katowice jest interesem, który oprócz frajdy może dać nam pieniądze? Jak najbardziej tak! W polskich miastach jest dużo kwiaciarni, a więc to świetnie pokazuje, iż jest jakiś popyt na kwiaty, itp.
Zawilec gajowy
By: mwri

Kobiety

Pewne osoby uważają, że stereotypy płciowe nie istnieją, że są wyłącznie wymysłem. I dużo osób, które parają się akademicko sprawą wpływu kultury to popiera. Można orzec, że nie jest to stuprocentowa prawda, lecz są spostrzeżenia, które trudno lekceważyć. Przedstawiamy najlepszy przykład: kwiaty.
1 2 3 4 5 6 7 8
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.